Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 7 097
Днес видях и нашите тоалетни - сториха ми се с нормални размери, но пред тяха има нещо като дървени скари, явно, за да се катерят по тях децата.

# 31
в яслата на сина ми тоалетните zа деца са по ниски , но иначе като другите бели и порzеланови и има на някои от тях zакрепена седалка zа деца със стълбичка, на други има просто седалка zа деца , а има и няколко гърненца  Hug

# 32
  • Мнения: 4 406
в групата на сина ми има 3 тоалетни- двете са по- малки и една- нормална, като у дома, може би и затова той си е избрал именно нея и пишка там, макар и леко да се надига на пръсти.
понеже не видях детски седалки, питах госпожата, та тя ми разказа, че придържат седналите дечица. все си мисля, че е по- лесно , ако се закупят 3 седалки - обикновените са по 1,60 лв... но още не сме имали родителска среща, за да го предложа официално... мен  и детето ми лично това не ни касае, защото той ака единствено у дома и никъде другаде...

# 33
  • Мнения: 1 520
И мивките и тоалетната са по-ниски.
Тоалетната е с детска дъска.

# 34
  • Мнения: 5 468
Мивките в нашата градина са направо до земята. Едно дете спокойно може да си мие там ръцете и те да му висят надолу, а да не се налага да ги вдига нагоре и да му тече вода по ръкавите. Много добре са го измислили.

# 35
  • София
  • Мнения: 13 211
Аз не знам какви са  Rolling Eyes

Ааа, стига бре. Как ще паднат Rolling Eyes Дъщеря ми ходи на тоалетната чиния от преди да иде в градината. Не е имала случай да пада. Държи се с ръчички за дъската и не пада. Ама може някои деца да падат де, не знам.. моята не пада  Wink

София пропада навътре в дупката, така и не се научи да се задържа и да се качва на нея, купихме дъска от този тип.

Да! И аз купух такава, но я е ползвала 2-3 пъти. Просто Александра не пада  Joy Joy Joy Извинявайте, ама ми става смешно като си представя как детето потъва в тоалетната, та затова така се хиля Mr. Green Не знам моята как се научи, просто от раз си се държеше, а беше под 3 годишна тогава Wink

# 36
  • Мнения: 5 468
Извинявайте, ама ми става смешно като си представя как детето потъва в тоалетната
Гери падна в кенефа една нощ, когато стана в 3 ч., че имала пиш Crazy. Оставих я отгоре, както винаги и стоя пред нея. Тя си се държи с ръцете, пак както винаги. По едно време изквича и ревна... hahaha, заспала отгоре и ръцете й се огънали и хоп - вътре.
Иначе никога не е падала. Инстинктът й за самосъхранение не позволява някои работи.

# 37
  • София
  • Мнения: 13 211
Извинявайте, ама ми става смешно като си представя как детето потъва в тоалетната
Гери падна в кенефа една нощ, когато стана в 3 ч., че имала пиш Crazy. Оставих я отгоре, както винаги и стоя пред нея. Тя си се държи с ръцете, пак както винаги. По едно време изквича и ревна... hahaha, заспала отгоре и ръцете й се огънали и хоп - вътре.
Иначе никога не е падала. Инстинктът й за самосъхранение не позволява някои работи.

Е, тя и моята през нощта се е отпускала и аха да падне, ама да се надявам, че в градината не спи върху чинията Mr. Green И онази нощ ми стана смешно като си представих картниката и сега ми е смешно Embarassed

# 38
  • Мнения: 2 722
Е, не мога да се сдържа да не оспамя, ама образно си ги представих дечковците, заспали на тоалетната чиния и вече сълзи от смях ми капят по клавиатурата  Joy

# 39
  • София
  • Мнения: 13 211
Е, не мога да се сдържа да не оспамя, ама образно си ги представих дечковците, заспали на тоалетната чиния и вече сълзи от смях ми капят по клавиатурата  Joy
Хахахах, смей се ти  Joy Joy Joy По -образно да ти го опиша.. седи си и изведнъж започва леееко да се сгъва и дупето се смъква. Аз моята я хванах навреме, не очаквах, че спи толкова дълбоко. Аз я будя нощем да пишка, ама тя е малко като сомнамбул, ходи си и си спи и говори ужасно много насън. Ясно и разбираемо, като баща си  hahaha hahaha hahaha


Като тръгнахме да спамим...
 Mr. Green

Последна редакция: пт, 28 сеп 2007, 21:51 от Vache

# 40
  • София
  • Мнения: 1 845
 Joy, абе то смях, смях, ама аз като си предстявя ,че мога да цопна в кенефа, да номокря д-то във водата, да вирна краката и за капак на всичка да не мога да излеза сама, направо ми се доревава.
Дано не "падат" дечковците там, където не им е работата Simple Smile

# 41
  • София
  • Мнения: 13 211
Joy, абе то смях, смях, ама аз като си предстявя ,че мога да цопна в кенефа, да номокря д-то във водата, да вирна краката и за капак на всичка да не мога да излеза сама, направо ми се доревава.
Дано не "падат" дечковците там, където не им е работата Simple Smile

Ооо, да, гадничко е.. извинявай, че ти оспамихме темата, обаче наистина много живо си представих всичко  Laughing

# 42
  • София
  • Мнения: 1 845
Няма проблем-така разсейваме напрежението покрай темата Wink

# 43
# 44
  • Варна
  • Мнения: 10 799

Страхотно е. Чистичко, приятно, не е като нашето умивално - старо и олющено. Госпожата иска ние да съберем пари и да направим поне козметичен ремонт.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт