Отговори
# 45
# 46
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Детската градина на Мони - ОДЗ 2 във Варна.
Новичко е, надявам се след 10-тина години пак така добре да изглежда. Peace

# 47
  • Добрич
  • Мнения: 3 223

Подобни са и в нашата детска градина - същата цветова гама, чистак новички. Wink
Струваше на всички родители, разбира се, определена сума, но освен санитарните помещения се пообнови доста както занималнята, така и спалнята.
Чоки, целувки на Мони. Heart Eyes 

# 48
  • София
  • Мнения: 1 845
Чоколина, ватата тоалетна в градината е по-красива и лъскава от нашата вкъщи Joy

# 49
# 50
  • Мнения: 1 931
В нашата градина тоалетните чинии са малки. Имат с пласмасов обръч от горе и 2 без-за момченцата да пишкат прави. Та не им е проблем сядането.

# 51
  • Мнения: 1 092
В детската градина където ходят децата ми,мивките са умалени както и две от общо трите тоалетни чинии.Третата просто липсва.Там има клекало,което детето ми се хвали че използва.Ужасно много ме е страх да не падне там,съгласете се, че никак не е удобно дори и за възрастен.Като цяло това помещение е ужасно старо и отблъскващо.
И се намира извън,доста извън общата им стая за игра/хранене.отиват до там САМИ и един ден единия ми син се изгубил по дългия коридор.
Става въпрос за 113 ЦДГ в центъра.
Не ми се струва това да е нормално.Да ,те не са толкова малки,НО!!!
А иначе използват тоалетна чиния без приставки за деца от съвсем малки и досега,слава бога,нямаме инциденти .

Общи условия

Активация на акаунт