Вярващи и невярващи в зодиите, хайде на хороскопа без цензура

  • 6 284
  • 112
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 648
  Ох, толкова е хубав хороскопа за Стрелец, как да кажеш че е неверен Flutter

# 76
  • Мнения: 7 914
 Joy
колко верен хороскоп Thinking

# 77
  • София
  • Мнения: 2 166
Ама много се смях. Laughing
Незнам за кой е вярно и за кой не , но поне ме развесели.
Девите  ни е изкарал големи цербери... Mr. Green

# 78
  • Мнения: 179
 Peace-съгласна съм

# 79
  • Мнения: 748
Уф водолейка съм както са ме описали Grinning Само не ми хареса ,че с мъж ми не си пасваме ,той е лъв.А иначе добре си живуркаме ,той ли ме замаява или аз него......не-зная.
А хороскопа ме разтвари  Joy

# 80
  • Мнения: 3 611
Уф водолейка съм както са ме описали Grinning Само не ми хареса ,че с мъж ми не си пасваме ,той е лъв.А иначе добре си живуркаме ,той ли ме замаява или аз него......не-зная.
А хороскопа ме разтовари  Joy

Аz пьк нямам ни един льв в обкрьжението си..   newsm78 (и рак, и овен...).
Повечето ми приятели са водолеи, а и всички гаджета досега... (иzключвам мьжа, той е риби, а и не ми е гадже  Laughing)... вьобще с водолеите си се раzбирам перфектно  Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 748
Чесно казано не се сещам за зодия с която не се разбирам , нямам поглед  само за  стрелците които липсват в моя живот поне за сега.
Опаааааа или аз си мисля ,че се разбирам с всички Blush

# 82
  • Мнения: 4 392
Ей, пак объркахте мерзавеца с Хамелеона. ooooh!
Аз нищо общо не виждам между двамата.
Хамелеон не е Стрелец.
Не го е писал той явно, защото той  не смята Линда Гудман за сериозна авторка. С такова впечатление съм останала.
И последно: Откъде изпълзяха всички тези Скорпиони в тази тема? Не змиярник, а скорпионарник е тук. Joy

# 83
  • Мнения: 1 045
Е не е истина колко е верен тоя хороскоп  Crazy Освен това се смях доста  Laughing

# 84
  • Мнения: 376
Този хороско преди години го имаше към един форум, който обаче не просъществува. Много му се смях, когато го четох за първи път и много ме беше яд, че не съм си запазила хороскопите, защото са оригинални и доста вярни. Но за щастие в бгмамма има всичко. Този път няма да пропусна копи - пеист.  Grinning

# 85
  • София
  • Мнения: 3 452
Тва за везните го е писал някой, който ме е познавал доста добре...

По точно описание на представителите на зодия Везни не съм чела.

Да, и аз се присъединявам към това твърдение  Peace
И мен ме е познавал.

# 86
  • Мнения: 494
Някак не мога да повярвам на хороскопите,ама се смях много.Интересното е,че досега никоя характеристика на зодията ми не е била толкова близо до истината.Браво,бе Laughing!!!

# 87
  • Варна
  • Мнения: 672
Хах ! Май има нещо вярно тук  Peace

# 88
  • Мнения: 742
Ех-защо звездите са ни създали толкоз мили?

Много съм доволна от хороскопа, само хубави неща писали за мен  Sunglasses

# 89
  • Мнения: 871
Ей, пак объркахте мерзавеца с Хамелеона. ooooh!
Аз нищо общо не виждам между двамата.
Хамелеон не е Стрелец.
Не го е писал той явно, защото той  не смята Линда Гудман за сериозна авторка. С такова впечатление съм останала.
И последно: Откъде изпълзяха всички тези Скорпиони в тази тема? Не змиярник, а скорпионарник е тук. Joy

Не виждаш ли какво пише - скорпионките са резачки Mr. Green Бройте ме и мен Flutter

Общи условия

Активация на акаунт