Вярващи и невярващи в зодиите, хайде на хороскопа без цензура

  • 6 271
  • 112
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 111
И аз съм лъв и ме уби следното -  да избухнеш с всички сили и да я изкълчиш от силни чувствени прегръдки и яко ч...не  Joy
А и за мъжа лъв е вярно твърдението /мъжа ми е лъв/ - надява се жена му един ден да признае , че и тя си пада по готини девойки след , което да си поръчат една такава и да я разковат от секс

Аз съм лъв, но и мъжът ми е лъв. Позната история.  Tired

# 106
  • Мнения: 6 039
Най странния знак в зодиака е и най оригиналния .

Страхотни са тези дами . Здрави , грациозни , гъвкави  тела . Хубави очи . Убийствен чар и неустоим поглед . Излъчването им е по особено и будещо заслужен интерес . Необикновенни и оригинални . Изненадата е тяхното оръжие . Непредсказуеми .

Новатор . Притежава разум в излишък и бързо схваща много неща особено ако са грандиозни щуротии . Ексцентричен . Необикновен и странен .

Хубаво тяло и уникално излъчване .


всичко добре, ама къде отиде това хубаво тяло .бе??????

# 107
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Така е нахвалил стрелците този, че сигурно е стрелец!
Има да си ходя с вирнат нос до неделя!  Grinning
Някои отрицателни нещица, обаче, е пропуснал - стрелците са нахални посвоему и странно срамежливи в странни моменти.
И много обичат похвалите!  Hug
Ай ся. Нахвалил стрелците. Ми такиви сме си - хубави, развей-прах, купонджий.  Mr. Green Некой недолюбил к`во му написал човека за зодията и веднага стрелците са му виновни  Crossing Arms

Ха-ха-ха!!! Ама си е вярно на 100%!!! Ами ние Стрелците сме си такива-хубави хора!!! Joy

# 108
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Така е нахвалил стрелците този, че сигурно е стрелец!
Има да си ходя с вирнат нос до неделя!  Grinning
Някои отрицателни нещица, обаче, е пропуснал - стрелците са нахални посвоему и странно срамежливи в странни моменти.
И много обичат похвалите!  Hug
Ай ся. Нахвалил стрелците. Ми такиви сме си - хубави, развей-прах, купонджий.  Mr. Green Некой недолюбил к`во му написал човека за зодията и веднага стрелците са му виновни  Crossing Arms

Ха-ха-ха!!! Ама си е вярно на 100%!!! Ами ние Стрелците сме си такива-хубави хора!!! Joy

Хубави, ама понякога мноооо злобни  Mr. Green

# 109
  • Мнения: 15 609
Най странния знак в зодиака е и най оригиналния .

Страхотни са тези дами . Здрави , грациозни , гъвкави  тела . Хубави очи . Убийствен чар и неустоим поглед . Излъчването им е по особено и будещо заслужен интерес . Необикновенни и оригинални . Изненадата е тяхното оръжие . Непредсказуеми .

Новатор . Притежава разум в излишък и бързо схваща много неща особено ако са грандиозни щуротии . Ексцентричен . Необикновен и странен .

Хубаво тяло и уникално излъчване .


всичко добре, ама къде отиде това хубаво тяло .бе??????


За коя зодия иде реч  newsm78

# 110
  • Мнения: 738
Най странния знак в зодиака е и най оригиналния .

Страхотни са тези дами . Здрави , грациозни , гъвкави  тела . Хубави очи . Убийствен чар и неустоим поглед . Излъчването им е по особено и будещо заслужен интерес . Необикновенни и оригинални . Изненадата е тяхното оръжие . Непредсказуеми .

Новатор . Притежава разум в излишък и бързо схваща много неща особено ако са грандиозни щуротии . Ексцентричен . Необикновен и странен .

Хубаво тяло и уникално излъчване .


всичко добре, ама къде отиде това хубаво тяло .бе??????


За коя зодия иде реч  newsm78

Тва е за водолея май Thinking

# 111
  • Мнения: 24 467
Много точен. Grinning И преди съм го чела, даже потърсих да видя къде (с по-нормален шрифт Crazy), но не намирам за момента.

Нали  Crazy По-точно обяснение за моята скромна особа, не бях виждала !

Май това е по- четивно като форма:
http://lyubohitbg.hit.bg/horoskop.htm

# 112
  • Мнения: 410
Еиий няма такъв хилеж Joy hahaha Joy корем ме заболя.
Ама вярно хороскопчето.Ей това е много вярно:

"Не си мисли , че някой Скорпион ти е приятел ако си го послъгвал или си лицемерничил . Тия работи не остават скрити за него . Това , че не е реагирал на лъжите и тъпите ти дребни хитринки не означава че си го преметнал . Да се опиташ да излъжеш или измамиш Скорпион си е чиста лудост и наивитет . Интересното е че той не ти пречи да го правиш , но когато прекалиш - бъди сигурен че си направил най големите грешки в живота си ."

Общи условия

Активация на акаунт