Бременни чужбински мами - 15

  • 13 081
  • 307
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 070
Момичета, може ли да ви помоля да се включите с малко резюмирана информация в тази тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=237994.0

Мерси предварително и успех на всички с бебоците!

# 286
  • Мнения: 2 617
Милика, целувки на вас двечките!  Heart Eyes Да е много щастлива малката ви душичка!  Peace

# 287
  • Мнения: 1 854
Милика, какво ти е сладко мьни4ето HugСпомних си как и моята беше толкова малка и така бьрзо порастна....липсват ми тези пьрви дни..сега ве4е е тежка, разбира много и само си вьрти главата насам натам Wink.Видях на една от снимките вьзглавни4ка...ползваш ли я и нощем под главата на беба?Аз 4етох,4етох 4е не се препорь4ват и до скоро не ползвах, но в4ера купих една и забелязах, 4е дьщеря ми спи по дьлго и по дьлбоко с вьзглавни4ка и не издава сьщите звуци, но само денем я ползвам.
И вие ли си имате на о4етата 4ервени петьнца(ooivaarsbeet).Ние (тя де Mr. Green) си има на едното око о казват,4е до 2 години из4езва, но една майка ми (с дете на 4г.) се оплака 4е още им седи newsm78
Me_and_baby и ние имахме с майка ми моменти на пререкания и изнервяне, но като цяло ми помогна невероятно много и сьм доволна и признателна, 4е дойде.Сега определено имам по голямо само4увствие като мама от това, което нау4их от нея Heart Eyes.Гушки на Ванеса Heart Eyes
За ваксината - нищо лошо не ни се слу4и, нито Т вдигна, нито мрьнка или плака пове4е от оби4айното.Да видим следващите ваксини как ще протекат Crazy.Но според мен помогнаха хомеопати4ните капки които и давах 2 дни преди ваксинацията и 1 след...
pepelyashka сега се присетих...твоята зьлва роди ли?

Моми4ета споделете с какви игра4ки децата Ви се забавляват най-много, кое е полезно да се купи и кое е както се казва хвьрляне на пари на вятьра..

# 288
  • Мнения: 1 593
Милика, много ти е хубаво момиченцето - и каква светла косичка има  Heart Eyes

Оранжевко, дай някои нови снимчици на Клементин? Тази на аватара е много мъничка, нищо не виждам  Blush Кога стана "по-интересна" малката госпожица, ние сме още скучновати и само ревем и спим и ядем, освен, че почнахме да се заглеждаме тук и там, нищо друго не става...

Звезди, няма ли да видя някоя снимка на Ерик, аз така и не видях тези от началото, ти ги беше изтрила  Tired

Ох, аз будувам, два дни под ред ми вади едни ревове от по 4-6 часа и иска само да суче, а аз вече ще прелея от кърма от толкова стимулация. Усети се, че биберона не е като цицерона и почна да го плюе.  Crazy Онзи ден пък от стрес ми изчезна кърмата, ох, нямат край тези кърмачески неволи, искам и аз като другите...  Crossing Arms

# 289
  • Мнения: 7 914
Оранжево небето
всяко дете е различно и мисля , че различни играчки биха им харесали... моя син си играе най-добре във вип столчето
хаха
 да споделя един опит с една играчка купих я понеже аз много я харесах една въртележка с папагал и тн  еее акто я видя Ерик и като писна от страх, аз направо се #Crazy newsm78...а месец след това си играе вече и тя му е едно от любимите играчки Joy


Jenna
 ей сега ти пращам ЛС Hug

# 290
  • Мнения: 1 854
Jenna, от 2 седмици забелязвам коренна промяна.Стои си сама и се смее с глас на игра4ките, гукаме си с диалог, хили ми се дори и без да и говоря, а само като я погледна.Крещи!Хулиганка ще става...
Незнам защо снимката на аватара е така малка newsm78, пращам 3 снимки правени последните 3-4 дни.
http://community.webshots.com/user/clea2007?vhost=community
Между другото снимките на Ноли са разкошни, особено 4ерно-белите Hug, много стилни и професионално направени!
За бибата - 4удеса прави,без биберона зальгалка не излизаме....сега ми вьрши маги4еска работа, да видим после отказването от него CrazyИна4е като изцедя млако си го пие от шишето.Но както казваш от цицерона по-велико нЕма Mr. Greenо
От цялата кьрмене до ден днешен най голямо удоволствие ми доставя слизането на кьрмата и усещането, което го сьпровожда. Grinning

Звезди,от игра4ка пла4ка, а?хихихи.Е, все пак щом е влязла в употреба игра4ката е добре.Аз сьм си харесала ето това, оба4е е $120 Mr. Green.
Вип стол4ето не го оби4а, може би още малко и трябва да порастне.Наистина всяко дете има разли4ни предпо4итания, но ми се иска да знам кой с коя игра4ка е ударил в 10-ката Mr. Green.

# 291
  • Мнения: 7 914
Оранжево небето
виж moppie какво е писала за люлката която си е избрала Thinking

# 292
  • Мнения: 7 914
Оранжево небето
малката е многоооо красива и чаровна Heart Eyes

# 293
  • NL
  • Мнения: 520
Привет на всички.
Аз от тази вечер вече съм самичка,тъй като жената която ми помагаше беше за последно до следобяд.Досега покрай нея си почивах от към домакински задължения  но вече няма мърдане.Таткото и той тръгна на работа но като е тук поне поема грижата да отмени малко работа и той.
makaui daniela-котката я държиме на първият етаж но нали трябваше да ги запознаем и това фактически са първите мигове в които се "надушиха".Да свикват един с друг,тъй като им предстои съвместно съжителство  Stuck Out Tongue.
Оранжево небето-възглавница за нея не ползвам.Понякога я слагам да легне изцяло на наша възглавница,много и харесва.В болницата така лежеше при мен,че ми беше трудно ставането до нейното креватче. Но една от сестрите ми каза,че не било за препоръчване често да ляга или спи по този начин заради гръбчето. Вие сте много пораснали а и как е облечена Клементин  4470.На Ариена всичко и е голямо ,дори и номер 50 и постоянно навивам крачоли,ръкави а чорапите и се задържат на краката не повече от две минути и след това ги гониме из леглото.
Да ви питам,вие ползвате ли грейка или нещо друго с което да затопляте леглото на детето?

# 294
  • Мнения: 3 478
А на мен защо ми иска парола за снимките на Милика?

Оранжевке, твоята шушонка много сладка, пу-пу!

Никога не съм затопляла леглото на дребната Peace

# 295
  • Мнения: 3 638
Оранжевка, много ти е хубава госпожичката, пу-пу!  Heart Eyes

Jenna, кърмаческите неволи малко по малко намаляват  Simple Smile А ако си като мен дето не мога да си дам почивка ако имам разранено зърно и стискам зъби  Mr. Green Едната ми гърда е нещо шантава и все се надува и става на буци, добре че са топлите компреси и Джордана, която суче като невидяла та ми отпушва каналите  Heart Eyes

На Ариена всичко и е голямо ,дори и номер 50 и постоянно навивам крачоли,ръкави а чорапите и се задържат на краката не повече от две минути и след това ги гониме из леглото.
Да ви питам,вие ползвате ли грейка или нещо друго с което да затопляте леглото на детето?

И на нас всичко ни беше голямо в началото, ще видиш колко бързо ще омалеят после дрешките  Laughing Даже бих те посъветвала да не купуваш много малки неща, защото бързо ги израстват, а по-големките отначало ги подвиваш, но ги ползваш по-дълго. Разбира се давам подобни практически съвети по обективни причини, при нас нали всичко е в двойно количество  Mr. Green Леглото го загрявах в началото, докато не им се стабилизира температурата, мисля първите 5-6 дни. Аз лично грейка не купувах и понеже нямах ползвах пластмасова бутилка с топла вода увита в хавлиена кърпа по съвет на жената, която идваше да помага  Flutter Така или иначе специалните грейки после няма да ти трябват Naughty

# 296
  • Мнения: 1 199
Здравейте момичета! Много хубави бебенза видях тук, да са ви живи и здрави! И аз се каня да се уча да качвам снимки, като кача ще ви се похваля Grinning Моят бебчо на 14-и ще направи 2 месеца. Засега се усмихва, ама не много често. Гледа на всички посоки. По играчки не се заглежда, с изключение на едни пеперуди които сме закачили на лампата, на които дори им се усмихва Laughing Иначе каквото съм сложила по креватчето - пълен игнор. Много обича да се гушка. През нощта спи в креватчето, понякога и при нас ако се е разсънил след кърменето, ама през деня - хич. Сложа го дълбоко заспал на креватчето и след 2 минути вече реве. И аз вече предпочитам да го държа на ръце с часове, отколкото да ми реве с часове. Това е при нас, гушкаме се, кърмим се, абе не се оплакваме  Hug

# 297
  • Мнения: 1 559
И аз вече предпочитам да го държа на ръце с часове, отколкото да ми реве с часове. Това е при нас, гушкаме се, кърмим се, абе не се оплакваме  Hug



Момичета,внимавайте с това държане на ръце #Cussing out,щото после няма отърване #2gunfire.И аз така научих нашата принцеса,и сега е ужасна Tired..Не заспива сама,много реве Cry...все още нали се кърмим,и иска да ми заспи на цицата и така да е измстя в креватчето и Crossing Arms ooooh!.Като са мънинки ок,ама после,килцата идват в повечко #2gunfire.
За второто вече знам,нека си реве Sick....все ще свикне докато е още малко Peace...няма да повтарям стари грешки Naughty,че после двете заедно как ще ги нося нямам идея Thinking,а и кръст май Mr. Green

# 298
  • Мнения: 1 199
Ами аз мойта щерка се опитвах от бебе да я приучавам, и нищо не постигнах. Оттогава си остана нервна. Не знам, при някой може и да действа. На мен сърце не ми дава. И без това нервната им система им е абсолютно незряла, нервите им са като оголени. Като пораснем по-големи, ще разказвам какъв е бил ефектът.

# 299
  • Мнения: 7 914
за заспиването
 и ние сме така само на цица заспива и после баща му го мести в люлката докато аз стана от леглото, а през деня спим заедно, понеже иначе спи по 20 мин и е многооооо крив ooooh!... но снощи баща му закъсня от работа и се приспивахме двамата... направо ме побърка... цоква заспива... доакто го преместя реееееееееееееев, пак го слагам на цицата докато го преместя реееееев и накрая си казах "край нека да реве няма да го слагам на цица"...ами заспа дълбоко чааак след 1-2 часа( през това време му пях гушках го и тн... не спря да мрънка Tired Tired Tired)...ама за сметка на това спа цели 5 часа!!!!-чудо невиждано при нас Crazy

 и знам, че и аз съм човек...ама доакто мрънка се чувствах многооо виновна... до днес де.. доакто не ми се усмихна ooooh! Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт