Ясла/градина/училище - по-близо до дома или до работата?

  • 1 996
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 512
Определено до дома. Работя на огромно разстояние от вкъщи и се прибирам по час и половина след работа... Ако трябва да влача с мен уморено или недоспало дете... ooooh! ooooh! ooooh!

# 46
  • Мнения: 2 722
До дома, освен ако не е с осигурен транспорт от дома.
При този трафик, ако трябва да водя и дете с мен, бързайки за работа....
Пък и от лични наблюдения знам, че взаимно се изнервяме в колата - аз следя движението, Милен пита и иска изчерпателни отговори, освен това държи да погледна там, накъдето той гледа.
Въобще - ако имаш право на избор и си доволна от детската до вас - скачай  Laughing

# 47
  • Варна
  • Мнения: 506
И аз съм се ориентирала в квартала, в който живеем. Поради изброените причини - възможност за помощ при вземането, различно работно време и др.

# 48
  • Мнения: 4 841
Всеки трябва да си намери собствената рецепта - така като чета, всички доводи ми звучат разумно  Simple Smile

Аз съм избрала варианта "близо до дома", защото както вече са казали - работа се сменя, дом - не чак толкова често. След като оставя детето на градина така се изнервям в задръстванията, че не мога да се понасям... И обратното - като пристигна пред градината да го взимам, вече знам, че кофтито част на деня вече е приключила и ме очакват само приятни емоции.

# 49
  • София
  • Мнения: 3 421
Аз избрах до моята работа детска и училище.
Вечер в задръстванията се прибирам по час до в къщи. Не мога да излизам в 16-30 от работа, та да успея до 17.30-18 часа да си ги прибера. Разчитаме само на нас си - така, че до работата е добре - сутрин с нас и вечер с нас, но сме с кола.

Общи условия

Активация на акаунт