Мъжете са от Марс

  • 5 397
  • 125
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 585


Нее, надписите по чекмеджетата са така: Жени, жена, деца, работа, секс, секс, секс, работа, секс, секс, жени, секс ...

# 76
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 226
от Марс са, да.
 като кажа, че съм уморена до смърт, мисли, че ме мързи.
като кажа, че дрехите се слагат по закачалките, капакът на тоалетната се вдига, след като се изпикаеш, детето не се оставя без надзор, защото пъха всичко в устата си и т.н. елементарни неща, си мисли, че се шегувам...

# 77
  • Мнения: 2 254
Като мъжете не ви разбират,мятайте се на жени...от една планета сме,говорим един език...следователно:всичко ще е  под контрол...нал' тъй  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 2 196
Аз - на работа,съпружието гледа детето.Паднало детето и му излязла цицина.
Звъни ми по телефона:''Детето има цицина,какво да го правя?''
Отговарям ясно и отчетливо:''Намажи и цицината с малко олио.''
След 5 минути пак звъни:''Ама тя не ще да го пие олиото!''
  

# 79
  • Мнения: 25 634
След 5 минути пак звъни:''Ама тя не ще да го пие олиото!''
  

Свинчето ни е болно. Т.е. подрязаха му зъбите и докато пораснат, го храня със спринцовка. Абе, бебе си имаме вкъщи. Храня аз сутрин и вечер, но на обед не мога, на работа съм. И понеже се притеснявам да не заслабне на мама бебчето, помолих съпружеството да се опита да го направи вместо мен. Няколко пъти натъртих и специално подчертах да му църка малки дози в устата и да внимава да не го задави. Прибирам се вечерта, хващам прасенцето да си го нахраня и ми направи впечатление, че козинката му е цялата сплъстена и боцка. Бре, как се е омърляло това прасе, мисля си. Явно заради зъбките не може да се грижи за хигиената си. Питам сина как се е справил баща му на обед, а той само подметна, че не издържал на гледката и се изнесъл от стаята. Бре!  newsm78 Почвам аз да храня свинчето, а съпружеството кръжи разсеяно наоколо и хвърля по някой "случаен" поглед. По едно време се изцепва: "Ама ти по много малко му даваш, аз по цяла спринцовка наведнъж му църках в устата!"  ooooh!
Оооо, стана ми ясно защо беше в такъв вид прасенцето, ами то било цялото омазано в каша!  Joy
Но си е отмъстило достойно, на мама рожбата! Кихнало с пълна уста!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 80
  • Мнения: 740

Не се сещам за подходящо наказание, което да не го откаже от банята все пак...

# 81
  • Мнения: 412
Моят е от някой спътник на Марс, защото би направил ТОВА:
Аз - на работа,съпружието гледа детето.Паднало детето и му излязла цицина.
Звъни ми по телефона:''Детето има цицина,какво да го правя?''
Отговарям ясно и отчетливо:''Намажи и цицината с малко олио.''
След 5 минути пак звъни:''Ама тя не ще да го пие олиото!''
 
И това:
След 5 минути пак звъни:''Ама тя не ще да го пие олиото!''
 
И прави така текущо:
от Марс са, да.
 като кажа, че съм уморена до смърт, мисли, че ме мързи.
като кажа, че дрехите се слагат по закачалките, капакът на тоалетната се вдига, след като се изпикаеш, детето не се оставя без надзор, защото пъха всичко в устата си и т.н. елементарни неща, си мисли, че се шегувам...

Свинчето ни е болно. Т.е. подрязаха му зъбите и докато пораснат, го храня със спринцовка. Абе, бебе си имаме вкъщи. Храня аз сутрин и вечер, но на обед не мога, на работа съм. И понеже се притеснявам да не заслабне на мама бебчето, помолих съпружеството да се опита да го направи вместо мен. Няколко пъти натъртих и специално подчертах да му църка малки дози в устата и да внимава да не го задави. Прибирам се вечерта, хващам прасенцето да си го нахраня и ми направи впечатление, че козинката му е цялата сплъстена и боцка. Бре, как се е омърляло това прасе, мисля си. Явно заради зъбките не може да се грижи за хигиената си. Питам сина как се е справил баща му на обед, а той само подметна, че не издържал на гледката и се изнесъл от стаята. Бре!  newsm78 Почвам аз да храня свинчето, а съпружеството кръжи разсеяно наоколо и хвърля по някой "случаен" поглед. По едно време се изцепва: "Ама ти по много малко му даваш, аз по цяла спринцовка наведнъж му църках в устата!"  ooooh!
Оооо, стана ми ясно защо беше в такъв вид прасенцето, ами то било цялото омазано в каша!  Joy
Но си е отмъстило достойно, на мама рожбата! Кихнало с пълна уста!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 82
  • София
  • Мнения: 3 099
Моят за домакин - домакин е, по-добър и от мен самата, но в разтояние на 2 седмици го накарах да а) подпише декларация пред нотариус, че мога да изведа детето с мен от БГ и б) да подаде молба за преместването на ADSL-а в някой БТК център; в резултат: наложи се да чуя, че всичко на него се стоварило.... Мелодраматично ми изброи т. а) и т. б)!
От Марс ще да е! Вече даже не съм сигурна дали има изобщо такава планета!

# 83
  • Мнения: 789
Пет години тренираме простичкото, даже бих казала елементарно упражнение - след баня хавлията се простира за да изсъхне. Пет години! И показвах, и обяснявах, и се сърдих, и се молих ...
Мисля, че в мен е причината newsm78

Ауу и ние така. На моменти почва да я простира и тъкмо да кажа:"Ха, успях!" и на другата вечер - пак старата песен... Даже и на майка му се оплаквам, да види как е научила синчето си, ама и тя го оправдава:"Много натоварен бил, много мислел...." Е аз като почти денонощно подреждам и тем подобни, явно не мисля.

Каквото и да приказваме, както и да го казваме, рискът да не се разберем, винаги го има.

П.С. Пратих на мъжо няколко "бисера" от тази тема и след малко ми задава въпрос:"Това за хавлията ти ли го написа?" ..... Grinning

Последна редакция: чт, 27 сеп 2007, 16:20 от Tani4ka_04

# 84
  • Мнения: 126
Абе какви са тия смешни теми ????
Тобива толкова убиване на време ..ама чак пък толкова ooooh!то от цял ден стоене вкъщи мозъкът изпращява.......ужас....Пуснете нещо смислено бе хора!!!!!!

# 85
  • Мнения: 25 634
Пуснете нещо смислено бе хора!!!!!!

Като например?  newsm78

# 86
  • Мнения: 789
Що? Темата си е гот, много се смях  Laughing На когото не му харесва, просто да не я чете. Все пак за всекиго по нещо да има  Wink

# 87
  • Мнения: 145
Уф,аз нямах нерви да обяснявам постоянно. Хавлията му я оставих да мухляса, дрехите като не може да си ги намери след мое подреждане -той да си ги сваля от простора и да ги подрежда.Сега сам си се грижи много добре за тях. И капака го "обсъдихме" -аз имах "навика" да оставям вратичките на гардероба постоянно отворени и той си дрънкаше главата та сключихме сделка : той пуска капака,аз си затварям вратичките  Mr. Green . Така ме разбира той и никой на никой не се сърди.

# 88
  • Карлово
  • Мнения: 4 651
Как съм изпуснала тази ТЕМА!
У нас като ме питат къде4 ми е ризата или каквото там се търси аз отговарям "Ей сега ще ти я донеса." Ама това ей сега означава в тази вечер не точно на момента. И детето ми обяснява "Браво мамо! На тати като му отговориш "ей сега" и си продължиш заниманието, на него не му остава нищо друго освен см да си го намери

# 89
  • Мнения: 3 405
Не чува, понеже не слуша.

Общи условия

Активация на акаунт