Мъжете са от Марс

  • 5 389
  • 125
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 919
У нас като ме питат къде4 ми е ризата или каквото там се търси аз отговарям "Ей сега ще ти я донеса." Ама това ей сега означава в тази вечер не точно на момента. И детето ми обяснява "Браво мамо! На тати като му отговориш "ей сега" и си продължиш заниманието, на него не му остава нищо друго освен см да си го намери
Много ми харесва твоя подход.
Моя задължително си просва хавлията, само че на някое легло.
А като обикаля цяла вечер от масата до терасата (да пуши) и обратно и накрая се оплаче, че цяла вечер не е седнал да почине - как да не ти стане жал за него.

# 91
  • Мнения: 412
И капака го "обсъдихме" -аз имах "навика" да оставям вратичките на гардероба постоянно отворени и той си дрънкаше главата та сключихме сделка : той пуска капака,аз си затварям вратичките  Mr. Green . Така ме разбира той и никой на никой не се сърди.
http://kliuki.net/view-article.php?t=47

# 92
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
ужас..моят шемет пък си мята хавлията на стола на компютъра....
аз процедирам обаче по следния начин.....като капризничи..сам да се оправя..или като направи нещо аз правя същото..или нещо друго, което го дразни
като се заблее в компютъра и му е голям кеф да си мляска с дъвката..ама мляскане голямо..
и внимателно му обяснявам да спре, защото ме дразни..затваря си устата точно за една секунда и след това започва отново......накрая трябва да се извикам за да престане..
та онзи ден стоя зад него и подсмърчам..и пак..и пак..и той накрая вика "ще си издухаш ли носа най-накрая" и аз му казах "като спреш да мляскаш" след малко пак започна..и аз се изсмърках супер силно  Blush той само ме погледна и спря да мляска  Joy
та така..не е най-правилния подход да правиш напук..ама щом помага..  Sunglasses

# 93
  • Мнения: 984
Ако не разбере от повторното обяснение спирам да обяснявам и действам както аз намеря за добре. С "капака" на тоалетната нямаме проблеми. Но се наложи след 2 месеца теч от крана на душа да купя гумички за крановете и да ги сменя - 10 мин. работа.
После изхарчих 100 лв. за костюм за работа. Flutter

# 94
  • Мнения: 4 734
 На мъжете им е много изгодно да си мислите, че са различни...така кусурите им по презумция се приемат за нормалност.

# 95
  • Мнения: 984
На мъжете им е много изгодно да си мислите, че са различни...така кусурите им по презумция се приемат за нормалност.
Права си! Стар, изтъркан номер.

# 96
  • Мнения: 27 524
P.S. Но много моля - дамите, склонни към преиграване в стил "аз съм омъжена за перфектен", да не се чувстват длъжни да вземат отношение.

Ох, ще ме скъсаш...  Joy Joy Joy
При нас е обратното, той казва едно, аз интерпретирам друго и правя драми и проблеми  hahaha
Да ти кажа, общо взето ме разбира  Embarassed, но исках да пиша в темата ти  Heart Eyes

# 97
Уф, успокоих се, значи не съм сама. 

# 98
  • Мнения: 189
На мъжете винаги трябва да се говори в прав текст.Ако чакаш сами да се сетят може да си останеш с чакането.Ако пътувате и ти се пие  кафе и кажеш ,че ти се пие,той няма да се сети да спре.Трябва да кажеш;Спирай да пием кафе.

# 99
  • Sofia
  • Мнения: 4 577
.... Аз все още събирам идеи за капака. И за ориентацията в гардеробите и кухнята.


Даааа, аз на моя съм му казала, че ще патентовам специален вид хладилник "ЗА МЪЖЕ":  хладилна витрина с дълбочина пакетче за масло и площ 2/2м, хайде после да ми каже, че съм криела храната от него! Crossing Arms

# 100
  • София
  • Мнения: 4 423
По - скоро аз съм от Марс Crossing Arms

# 101
  • Мнения: 985
а бе личи си,че сме от различни планети,обаче кой е от Марс не се знае. Thinking

# 102
  • София
  • Мнения: 12 140
Рецепта за ябълков пай
(за мъже)


Вземете от хладилника 10 яйца, оставете седемте здрави на
масата, сега изтрийте пода и следващия път бъдете по
внимателни.

Вземете голяма купа разбийте в ръба и яйцата и изсипете
тяхното съдържимо в купата.
Изчистете масата и столовете от жълтъците, бъдете
внимателни.

И така, имаме 5 жълтъка в купата.

Сега вземете миксер, сложете му накрайниците за бъркане и
разбийте жълтъците, нищо, пробвайте пак да поставите
накрайниците....Сега разбивайте.

Измийте си лицето, шията ръцете и гърба, махнете жълтъка от
ушите.

И тъй сега имаме в купата 2 разбити желтъка, колкото и са ни
необходими за пая.
Сега облепете стените и прозорците на кухнята с вестници,
покрийте мебелите с някакви стари тъкани...

Време е да добавим брашното, сипете в чаша 200 грама,
изсипете чашата в купата при жълтъците, останалите 800 грама
внимателно съберете и върнете в пакета.

След като се убедите че стените и прозорците са наистина
добре облепени, започнете разбиването на сместа.

Вземете душ.

Вземете 4 големи ябълки и остър нож, предварително изтичайте
до аптеката за йод, пластир и бинт.

Време е да пристъпим към чистенето на ябълките, обработете
палеца с йод и го бинтовайте. Нарежете ябълките на кубчета и
помнете че са ни необходими 2 ябълки, така, че в процеса на
приготвянето може да изядете само половината, така че
обработете с йод показалеца и средния пръст и ги бинтовайте.

Единствената останала и вече нарязана на ленти ябълка я
прибавете в купата. Останалите ги съберете от земята и ги
изхвърлете.

Разбъркайте отново с миксера, измийте хладилника, защото
ако засъхне се мие трудно.
Сега изсипете готовата смес в леко намазана с олио тава и я
сложете във фурната.

Почакайте час и ако няма видими промени включете фурната.

Като се събудите не звънете в пожарната, а отворете
прозорците и фурната.

След всичко преживяно идете в близката кръчма.

# 103
  • Мнения: 674
 Не, не разбира!
 Първо май разбираше (поне аз така си мислех), после почна да не разбира (щото така му изнася) и сега много не говорим, че на различни езици няма смисъл........... Mr. Green

# 104
  • Мнения: 2 908
Никога не е разбирал какво казвам-аз казвам:върви да купиш масло,той ми купува маргарин...и.т.н....всичко у нас е така. ooooh!Аз му казвам да ми свърши нещо спешно,той ми го прави след седмица(е,аз до тогава си го свършвам сама).

Общи условия

Активация на акаунт