Мъжете са от Марс

  • 5 393
  • 125
  •   1
Отговори
# 105
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
оооф..съвсем прясна случка от преди 30 сек.
отиде до зеленчуковия магазин..
и аз му викам 'чакай да ти дам пари да ми вземеш спагети'
и той се заигра с кучето аз докато приготвям паричките..и кво..игра игра..и аз го чакам да дойде..и го усещам, че му излетя от ума
омръзна му да играе с кучето и излезе.. колко двуминутно помнещи има по тоя свят..боже  Crossing Arms

# 106
  • Мнения: 4 585
То затова се пазарува със списък. Надлежно написано от кое колко.
Хубаво е да има и заместители. Ако няма от това - това.
Страхотен кеф е Венерианката като каже що не си купил това?
Покажи го в списъка! - А, няма гоооо. Хайде сега ти отиди.

# 107
  • София
  • Мнения: 2 840
Като стигне в магазина, ми звъни по телефона и почва едно по едно да слага в кошницата. Mr. Green

Иначе, не зная кой от коя планета е, докато бяхме гаджета беше като медиум - всичко схващаше, преди да съм го изрекла и вече го изпълняваше.Сега пак е като медиум, само дето като забележи, че искам да кажа нещо, предварително ме предупреждава да замълча Mr. Green

# 108
  • France
  • Мнения: 726
За да не стават грешки, докато пазарува, той ми се обажда и с телефон в ръка обикаля магазина Laughing
Едно от нещата, които много, ама много ме дразнят, че може да се лута с колата и да търси дадено място с часове, вместо да попита. Едва след 1/2 час и 2-3 литра бензин на вятъра, ще спре да попита. Дотогава, аз съм се изпотила няколко пъти от нерви. hahaha

# 109
  • Мнения: 2 792
За да не стават грешки, докато пазарува, той ми се обажда и с телефон в ръка обикаля магазина Laughing
На мен това ми е любимия момент, обажда се по телефона след като вече е обиколил магазина с въпроса " Какво още да взема....", че аз от къде да знам какво си взел до сега  Rolling Eyes

# 110
  • Мнения: 1
Не зная да ли са от Марс но имам чувството че са паднали от небето.
И едно сам разбрала че две работи на веднъж не могат да правят. Simple Smile

# 111
  • Мнения: 123
Ооо те разбират много добре, ама само когато им отърва.

# 112
  • Мнения: 2 249
не точно по темата ама....любимо от любимия ми едно време "Егоист"

какво казва а всъщност-какво си мисли мъжа

1.казва"скъпа,разбира се,че обичам да заспиваш на рамото ми"
а си мисли-"оф по-бързо заспивай,че косата ти ме гъделчка в носа"

2.казва"естествено,че знам къде ти е клитора"
а си мисли 'спокойно копеле-5 пръста под пъпа и търсиш най-горещото място"
 Joy

# 113
  • Мнения: 2 673
аз пък не разбирам защо мъжа трябва да вдига капака на тоалетната чиния,... newsm78много по-лесно е да пикае седнал, хем ще си почине след уморния трудов ден, хем ще помечтае, хем няма да опикава капака... Mr. Greenхем ще се постави на мое място Mr. Green


казва"естествено,че знам къде ти е клитора"
а си мисли 'спокойно копеле-5 пръста под пъпа и търсиш най-горещото място"
 Joy
повечето мъже мислят че жената пикае от това място от което и ражда.. Joyтака че каква е горната подробност...

# 114
  • Мнения: 423
Добре де, изводът явно е че тук всички за омъжени за марсианци. Или в по малко лошия вариант, просто съжителстват с тях. Едно не мога да разбера - какъв всъщност ви е проблема? На мен всичко написано ми е супер забавно и .............познато. Вечната война за капака на  тоалетната чиния е като онзи съпунен сериал "Дързост и красота"- едва ли ще доживеете да догледате края. Номера с "къде ми е..." - гледали ли сте онзи стар стар филм "Лабиринт"? - мъжете сигурно се чувстват като главната героиня във вашите подредени, надписани и номерирани домове, където всичко си има място(поне според вас Mr. Green). А това с готвенето - ами може просто да не харесват рецептите на Иван Звездев newsm78....
не ме разбирайте погрешно- аз също съм омъжена за марсианец, само 4е това го знех още преди да си помечтая да се видя в бяло.

# 115
  • Мнения: 2 257
Четох статия, че мъжът седи пред отворения хладилник, гледа към маслото и пита ли, пита жена си: "Къде е маслото?".  На детайлния и  и описателен отговор къде точно е поставено в хладилника, той продължава да се почесва и да го търси.
Имам си такива "маслени" случки и аз с моя благоверен. И в магазина ми звъни да ме пита кое какво беше. Голяма е скица, но ме радва такъв отнесен (понякога).
То си е научно обяснено, ама quelle файда.

# 116
  • Мнения: 2 070
Нещо се обърках с тоя капак. Значи има седалка и капак. Капака никога не го пускам, квото с него, такова и без него. Нали влизам в тоалетната, за да си свърша работата. Се едно да имам капак на печката и всеки ден да го затварям и отварям като ползвам котлоните. Не че имам такава печка, но се сетих, че има Раховец с капаци.
Така. Седалката е друга работа. Ако чак толкова има опасност да я опикае нека я вдига, защото все пак аз ще сядам там после, детето също. Но не ми пука дали ще забрави да я свали, мога сама да си я сваля, нищо работа. Този казус с капака на тоалетната чиния наистина не го разбирам или къде  едрамата по-точно.

В книжката за войната за капака на т.ч има много смешни  и забавни неща... Аз наистина не мога да се ориентирам по карта и винаги я обръщам по посока на движението. Но пък ако ме пуснеш в непознато място мога отлично да се оправя без да се загубя, ще намеря пътя обратно.

# 117
  • Мнения: 3 405
от канализацията смърди и миризмите излизат, ако е отворен капака - затварям го.
а войната е за седалката  Grinning

# 118
  • Мнения: 25 633

повечето мъже мислят че жената пикае от това място от което и ражда.. Joyтака че каква е горната подробност...

Зарежи мъжете, лошото е, че и много жени си мислят същото!  Mr. Green

# 119
  • Мнения: X
Ако чак толкова има опасност да я опикае нека я вдига, защото все пак аз ще сядам там после, детето също. Но не ми пука дали ще забрави да я свали, мога сама да си я сваля, нищо работа. Този казус с капака на тоалетната чиния наистина не го разбирам или къде  едрамата по-точно. 
Номерът е, че не я вдига!  Wink
А не, че после ти трябва де си я свалиш.

Общи условия

Активация на акаунт