Зимно палто

  • 16 956
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 966
Ла Перла,изчисти си кутията,мацка! Peace

# 46
  • Мнения: 686
Колко вървят палтата в ДИКА тази година?
 newsm78

280-300 лева, но изобщо не ми харесаха

# 47
  • Мнения: 4 435
Момичета кажете откъде да си намеря клин,че и аз си накупих блузончета,които искам да нося с клин и боти.Никъде неможах да намеря.

Аз си купих от orsay.Иначе в магазините за бельо също съм виждала.


Мерси   bouquet

# 48
  • Мнения: 880
Най-сетне си харесах едно палто в Max Danieli,но и цената му си я бива.Какво ви е мнението за марката,доволни ли сте,заслужава ли си?Доколкото знам са български или греша?

# 49
  • Мнения: 4 076
Най-сетне си харесах едно палто в Max Danieli,но и цената му си я бива.Какво ви е мнението за марката,доволни ли сте,заслужава ли си?Доколкото знам са български или греша?
Снимай и назови цената  Wink
Виждала съм разкошни палта на тази фирма.

# 50
  • Мнения: 2 631
На много черни модели попадам, а ми се иска ... тъмно лилаво напр...

Ще следя с интерес темата!

 Grinning

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 380
LilaC   къде в Бургас е Даниели?

# 52
  • Мнения: 4 076
LilaC   къде в Бургас е Даниели?
В "Пиргос",освен ако не са го преместили през лятото.

# 53
  • София
  • Мнения: 1 654
Тъй като имам по-изчистени,класически модели ,вчера си купих от магазина на Капаска ето това шарено палто за повишаване на настроението през мрачните зимни дни.Иначе е изпипано-кройка,детайли,качество на плата и ми стои прекрасно  Embarassed.165 лв.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=179599
  PeaceБих си купила това, както и едно графит и бяло-меланж за по обикновени дни. Буклето ми е любимо за пуловери и палта!

# 54
  • Мнения: 4 076
а ми се иска ... тъмно лилаво напр...

 
От кой град си?

# 55
  • Мнения: 324
Аз си закупих тази година от Benetton, беличко, вталено и дилжина маааалко над коляното. Много е свежо, а цената му е съвсем прилична - 224 лв  bowuu
Иначе, още един глас за Капаска, но палто не открих този сезон

# 56
  • София
  • Мнения: 965
МММм да..Капаска тази година се излагат откъм палта...

# 57
  • Варна
  • Мнения: 815
Вчера пообиколих магазинчетата, че скоро и аз трябва да си купя някакво палтенце и си харесах на 2-3 места. Хареса ми в Дика едно палтенце, както и в Манго. Цените им са някъде около 200-300 лв. Само, че в Манго, това което харесах беше доста "рехаво" като материя. Струва ми се, че няма да ми топли много.

# 58
  • Мнения: 28
аз пък искам да си купя в червено,но безуспешно.

# 59
  • София
  • Мнения: 7 800
Аз си харесах палто от Battibaleno, но цветът му се слива с косата ми и за това нещо му се чудя.

Последна редакция: пн, 05 ное 2007, 11:34 от Иля

Общи условия

Активация на акаунт