За тези, които подкрепят учителите...

  • 19 405
  • 604
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 152
Много злоба лъха от тоя форум , що за учите ли сте вие , като не приемате друго , чуждо мнение .
Не ми се занимава вече с вас , няма оправия , то и за това положението в училищата и в детските градини е на такъв хал , като има такива , като вас. Дерзаите !!!!!

Приятна вечер! Дерзай

# 361
  • Мнения: 135
От тази стачка , пак учителите ще намажат  , сега ще тръгнат едни частни уроци за да могат децата да наваксат материала , ужас  ooooh!


Ха така!Нека ''ПАК '' да намажат...Частни уроци за всички!!!/които не са си стояли в час или са си разменяли sms , mms ,слушали музика,пили кафета, бира и всичко друго но не и да помолят за разяснение на ''неразбрания'' урок!/
А от утре аз започвам с моите-ВСИЧКИ НЕУСВОИЛИ МАТЕРИАЛА ДО ТУК, ИЛИ ЖЕЛАЕЩИ ДА ИЗПРЕВАРЯТ ''ДРУГАРЧЕТАТА СИ'' на възраст 5-6 год. да ми се обадят!!! Mr. Green

# 362
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
 newsm78

# 363
  • Мнения: 2 759
                 Кефиш  hahaha - последните три постинга в три различни теми само се почесваш... Направо си в потрес май  Mr. Green...

# 364
  • Мнения: 1 152
А от утре аз започвам с моите-ВСИЧКИ НЕУСВОИЛИ МАТЕРИАЛА ДО ТУК, ИЛИ ЖЕЛАЕЩИ ДА ИЗПРЕВАРЯТ ''ДРУГАРЧЕТАТА СИ'' на възраст 5-6 год. да ми се обадят!!! Mr. Green

 Joy Joy Joy

А-а-а...тарифата, тарифата не е уточнена моля... Знаеш ли сега каква конкуренция ще се развихри  Joy

П.П. Извинете ме за спама, ама ми стана много забавно и не се сдържах   bouquet

# 365
  • Мнения: 455
АЗ ГИ ПОДКРЕПЯМ УЧИТЕЛИТЕ!
Наистина не може човек в България  да получава такива смешни заплати!Не само те са така!?Но.....

# 366
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
                 Кефиш  hahaha - последните три постинга в три различни теми само се почесваш... Направо си в потрес май  Mr. Green...
Мдааа. От поведението на някои потребители съм в потрес действително.  Както и от факта, че си си направила труда да проследиш последните ми няколко постинга. Но и поласкана.   newsm62

# 367
  • София
  • Мнения: 62 595
Не, стига вече. Няма смисъл от заяждане на дребно. Всички вече сме изморени и изнервени.

# 368
  • варна
  • Мнения: 263
Ние българите сме смешни хора.Казваме си-учителите ли само заслужават високи  заплати.Да те-защото за първи път някой е толкова организиран и отстоява правата си толкова време в България.Те точно от това ги естрах.Нека постигнат своето,че и другите да се усетиме какво трябва да правиме.Не може да стачкуваш 2-3 дни,да се откажеш и след 2месеца да се сетиш,че пак не си доволен.Ако сега се откажат,на какво ще научат децата ни-да се предават при първата трудност.Е аз не искам това.Не искам учителите да вземат малки заплати,защото и другите вземат.Искам учителите да вземат големи заплати,за да може на същата база и другите да искат.А нека не ми разправят,че няма пари-има,а и има много бази за икономии от техните разходи-за командировки,коли,приеми и т.н .Не може една държава да няма пари за едно съсловие,а доскоро се тръбеше,че бюджетът е на плюс.А сега ако не се реши прблема до изборите и учителите блокират училищата и се намеси полицията-каъв ли ще е изхода. Ами защо не се акцентира изобщо върху другите искания на учителити-реформата в образованието. Учителите искали високи заплати,само това ли искат.Те също не харесват новите прграми на обучение.Не може примерно за пети клас да има по 1 предмет 5 учебника и ако се наложи да преместиш детето в друго у-ще то да учи по друг учебник.А в същото време да не знаеш как да го облечеш за у-ще,защото не знаеш дали ще има парно или не.Иза парното учителите ли ще са виновни.Затова,че за първолаците помоща е някакви дрехи внякакъв размер-пак учителите са виновни.А ащо за 18години се промениха учителите-а ние -същите ли сме.................................................newsm78

Последна редакция: вт, 09 окт 2007, 03:56 от didi62

# 369
  • Мнения: 2 759
...Както и от факта, че си си направила труда да проследиш последните ми няколко постинга. Но и поласкана.
                  Случайно стана...  Отворих последните три 'обновени' теми и ми направи впечатление... Знам, знам, че не ти пука...

# 370
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ние българите сме смешни хора.Казваме си-учителите ли само заслужават високи  заплати.Да те-защото за първи път някой е толкова организиран и отстоява правата си толкова време в България.Те точно от това ги естрах.Нека постигнат своето,че и другите да се усетиме какво трябва да правиме.Не може да стачкуваш 2-3 дни,да се откажеш и след 2месеца да се сетиш,че пак не си доволен.Ако сега се откажат,на какво ще научат децата ни-да се предават при първата трудност.Е аз не искам това.Не искам учителите да вземат малки заплати,защото и другите вземат.Искам учителите да вземат големи заплати,за да може на същата база и другите да искат.А нека не ми разправят,че няма пари-има,а и има много бази за икономии от техните разходи-за командировки,коли,приеми и т.н .Не може една държава да няма пари за едно съсловие,а доскоро се тръбеше,че бюджетът е на плюс.А сега ако не се реши прблема до изборите и учителите блокират училищата и се намеси полицията-каъв ли ще е изхода. Ами защо не се акцентира изобщо върху другите искания на учителити-реформата в образованието. Учителите искали високи заплати,само това ли искат.Те също не харесват новите прграми на обучение.Не може примерно за пети клас да има по 1 предмет 5 учебника и ако се наложи да преместиш детето в друго у-ще то да учи по друг учебник.А в същото време да не знаеш как да го облечеш за у-ще,защото не знаеш дали ще има парно или не.Иза парното учителите ли ще са виновни.Затова,че за първолаците помоща е някакви дрехи внякакъв размер-пак учителите са виновни.А ащо за 18години се промениха учителите-а ние -същите ли сме.................................................newsm78
smile3501

# 371
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Чета, чета и се чудя  newsm78  600 лева голяма заплата ли са?  Thinking

# 372
  • София
  • Мнения: 62 595
За София не са кой знае колко, но не е зле. Но ако попиташ някого от малките градове, където работят за 250 лв, ще ти каже, че е страшно много (почти двойно)

# 373
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Изобщо не са много пари и не знам министрите какво се циганят за тия пари.

# 374
  • Мнения: 20
Чета , чета и се чудя на злобата и завистта у някои потребители!!! Sad
Както писа didi62 , ние трябва да вземем пример от учителите , за сплотеност , а не тук да се заяждате и да държите сметка кой какви уроци дава!!! Аз съм далеч от учителската професия , нямам и дете , не съм засегната пряко от стачката , както може би някои от потребителите тук , но смятам , че трябва да сме единни !!!
ПС За тези които се заяждат , нека да погледнат какво е написал автора на темата на страница 1 и тогава да се включват !!!

Общи условия

Активация на акаунт