За тези, които подкрепят учителите...

  • 19 425
  • 604
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 2 759
...Настояваме за 100% увеличение на заплатите, считано от 1.10.2007 и 1.01.2008 г. Какво означава това?...
                  Ми аз си го обяснявам като 25%-но увеличение всеки месец  newsm78, включително този (със задна дата)

# 451
  • Мнения: 20
Резила става тотален с такива поддръжници като теб.  Искрено се надявам да не си учителка пък било то и по физкултура. Колкото до това кой е манипулиран - това са единствено учителите за съжаление.

Бъди спокойна не съм учителка   Joy
Незнам на теб какъв ти е проблема , но не ме и интересува !!! Определено не си за тази тема , такаче нямам намерение да се заяждам нито с теб , нито с който и да е!!! Съжалявам хората като теб , имаш доста да учиш за живота и света!!! Thinking

# 452
  • Мнения: 20
Дано днес Общонационалната стачка да промени нещата. Дано министрите се събудят и да видят какво става. Народа се увълчи, не се издържа вече. smile3512

 Peace Praynig

# 453
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
...Настояваме за 100% увеличение на заплатите, считано от 1.10.2007 и 1.01.2008 г. Какво означава това?...
                  Ми аз си го обяснявам като 25%-но увеличение всеки месец  newsm78, включително този (със задна дата)
Kакво си обясняваш не знам ама става въпрос за поетапно увеличение. От 01.10 07г.,01.01.08г. и 01.06.08г. т.е. 3 пъти по 25%. Стана ли ти ясно?

# 454
  • Мнения: 2 759
...Kакво си обясняваш не знам...
                 Няма нужда да гадаеш - можеше просто да прочетеш  ppp.

# 455
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Какво да чета? Обясних ти, че нещо не си в час пак.

# 456
Работата става все по-дебела......

# 457
  • Мнения: 1 178
Работата става все по-дебела......
Нямам ТВ в момента, какво става?

# 458
Работата става все по-дебела......
Да, нека това е за урок на всички, които се криеха уплашено като мишоци зад завеските на жалките си канцелариики. Едва ли някоя телевизия ще може да обхване с камера всички хора -/повече 70 000 протестиращи/, които бяха на площада.

# 459
  • София
  • Мнения: 62 595
Да ви кажа, много ми беше приятно като ги гледах учителите на площада. Цял ден не отстъпват.
Не трябва да се отказват.

# 460
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
И аз съм учител ................
...........................................
То ако няма засегнати от стачката какъв е ефекта и тогава и кой ще и обърне внимание?!

 #Crazy
Много погрешна стратегия и крайно неприемлива за позиция на учител.

Броят на засегнатите, увеличава броя на неподкрепящите стачката. 

Броят на неподкрепящите стачката зависи от зрелостта на обществото. Общество, в което се ценят повече труд, измерван само в часове и килограми, очевидно се нуждае от промяна, за да види, че интелектуалния труд трябва да е по-добре заплатен. Особено на тези, в чиито ръце е  бъдещето на България - нашите деца. Те заслужават най-добрите учители, които да са достатъчно финансово мотивирани, за да дават най-доброто, на което са способни.

Стискам палци на учителите, приятно съм изненадана от твърдостта им този път. Дано не се откажат и да приемат някакви хилави полу-мерки, както е ставало в миналото.  newsm10 smile3501

# 461
  • Мнения: 320
Подкрепям ги! newsm10

# 462
# 463
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Браво на всички учители излязли днес на площада. smile3501
Подкрепяме ги цялото семейство. Днес се вълнувах толкова много като гледах протестите.Дано да успеят!

# 464
  • Мнения: 461
Какво пречи на учителите да се редуват - в училище да стоят 2-3 души, а останалите да организират децата с извънкласни дейности.


На вас учители ли ви трябват или детегледачи? Защото като чета какво пишете май ви трябва второто  newsm78

А като Ви трябва дежурен лекар от спешния център сами ли се реанимирате.



............................................
Между другото видях на входа на нашето у-ще искането формулирано точно така: Настояваме за 100% увеличение на заплатите, считано от 1.10.2007 и 1.01.2008 г. Какво означава това?

Означава, че някои се побъркаха и не могат дори да смятат, а преподават математика на децата ни и имат претенции за по-високи заплати.

...Настояваме за 100% увеличение на заплатите, считано от 1.10.2007 и 1.01.2008 г. Какво означава това?...
                  Ми аз си го обяснявам като 25%-но увеличение всеки месец  newsm78, включително този (със задна дата)
Kакво си обясняваш не знам ама става въпрос за поетапно увеличение. От 01.10 07г.,01.01.08г. и 01.06.08г. т.е. 3 пъти по 25%. Стана ли ти ясно?

Незнаех, че 3 по 25% прави 100%.  Tired
От срам, отивам да си изям дипломата на инженер и се присъединявам и аз към стачката.  Crossing Arms
Важното е да не ти пука за другите, а децата и сами ще се оправят без нас така, както са ги учили в училище! Sick
Все някой ще оцелее до започването на учебните занятия. Mr. Green





Общи условия

Активация на акаунт