Отговори
# 45
  • Мнения: 4 195
Теди ще убияяяяяяяяяяяяяяяяяя
добре дошла скицо незенма, баси забравих, че ми каза че на 5 си идваш
а добред дошла
аз знам как си, знам и как беше там, не те изпуснах от поглед дори и на 10 хиляди километра
за това само много се радвам, че си тук и те чакам на кафе Heart Eyes Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 908
Някой случайно да има връзки на скапаното българско летище? Защото куфарът с всичките ми неща го няма и нямат никаква информация къде е. Трябваше вчера да пристигне, ама не.... Летях с Алиталия. И багажът трябва да е или в Милано, или в Рим, освен ако вече не са го пратили другаде... Да ги и в скапаняците... После как да ми се прибира в "милата" ми родина!!! Sad

# 47
  • Мнения: 2 502
Някой случайно да има връзки на скапаното българско летище?

ти за един куфар ли си  newsm78
океана прекоси ,а  куфар та куфар !!
нека попътува ,после Георги Тошев ще го интервюира в "Другата България "по БТВ  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 863
ММка, спокойно, ще пристигне,и на баща ми така му се е губил багажа по летищата , но в крайна сметка са го намирали със голяяяяямо закъснение...Стискам палци да е по-бързо Hug

# 49
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Някой случайно да има връзки на скапаното българско летище? Защото куфарът с всичките ми неща го няма и нямат никаква информация къде е. Трябваше вчера да пристигне, ама не.... Летях с Алиталия. И багажът трябва да е или в Милано, или в Рим, освен ако вече не са го пратили другаде... Да ги и в скапаняците... После как да ми се прибира в "милата" ми родина!!! Sad

Теди,Ал Италия няма равни на губене на багаж #Cussing out
споко,ще 4ерпиш ако ти го върнат  Crazy

# 50
  • Мнения: 2 584
честит рожден ден

на една прекрасна жена lavender
Роси   bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes
Една свещичка повече гори,
една сълза в очите ти блести
Не си с година остаряла,
ти просто повече си помъдряла!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!

# 51
  • Мнения: 908
Честит Рожден Ден, на невероятната Роси!!!
Бъди жива и здрава, защото с присъствието си правиш по-добър живота на хората в България!!! Надявам се това, което даваш от себе си да ти се връща многократно, защото тези, които дават, се нуждаят най-много.
Може би в България нищо не става с добро, затова протести са му майката. Пък бащата е неизвестен...  Confused
Страхотно се бяхте подготвили днес. Останах изумена, евала на всички ви!!! Браво, момичета!!!

П.П. За малко да си гепам Ния днес, ама.... аз вече не крада  Laughing

# 52
  • Мнения: 4 195
Тедооооо Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 908
Крисиииии......... много бързо изчезна днес Sad Знаех си обаче, че си избягала от работа. Дано си нямала проблеми...

# 54
  • Мнения: 908
Да ви се похваля, вчера си взех куфара Simple Smile много съм хепи Simple Smile не мога да му се нарадвам Simple Smile Вече с чиста съвест мога да си се прибера във Варна Simple Smile Целувки на всички Simple Smile
Btw, няма ли скоро да си се събирате с малчуганите? Че имам нужда да сваля няколко килца,а след вчера, след като се запознах с Алекс на Мери и Рали на Руми, разбрах че с тях ще стане лесно  Hug

# 55
  • Мнения: 2 584
Да ви се похваля, вчера си взех куфара Simple Smile много съм хепи Simple Smile не мога да му се нарадвам Simple Smile Вече с чиста съвест мога да си се прибера във Варна Simple Smile Целувки на всички Simple Smile
Btw, няма ли скоро да си се събирате с малчуганите? Че имам нужда да сваля няколко килца,а след вчера, след като се запознах с Алекс на Мери и Рали на Руми, разбрах че с тях ще стане лесно  Hug
браво на теб, сега чакаме снимки от хамерика, а щом искаш да отслабнеш ( не че имаш нужда) се премести в софия, веднага ти връчвам вечния двигател hahaha
п.п. ти как мислиш че съм отслабнала аз

Последна редакция: ср, 10 окт 2007, 17:22 от rut

# 56
  • Мнения: 4 195
Да ви се похваля, вчера си взех куфара Simple Smile много съм хепи Simple Smile не мога да му се нарадвам Simple Smile Вече с чиста съвест мога да си се прибера във Варна Simple Smile Целувки на всички Simple Smile
Btw, няма ли скоро да си се събирате с малчуганите? Че имам нужда да сваля няколко килца,а след вчера, след като се запознах с Алекс на Мери и Рали на Руми, разбрах че с тях ще стане лесно  Hug
хахах видя ли, ще си го вземеш, ти не вярваше
моя син е с 39.2 ,не съм спала цяла нощ, с ангина.....

# 57
  • Мнения: 908
Добре, че отидох на летището, не знаеха на кого е, нямаше го основния стикер, на който пише име и номер... Добре, че му бях сложила катинари да не го отварят Wink
Миличкият Sad Да стоиш при него да го гледаш... а той да се оправя бързо, че игри го чакат!!!

# 58
  • Мнения: 4 195
при кой да стоя бе човек, аз съм на бачкане.............кой му пука че детето ми гори в нас

# 59
  • Мнения: 2 584
Криси миличка  Hug по бързо да се оправи детенце, абе не можеш ли да ползваш болничен, баси шефовете

Последна редакция: ср, 10 окт 2007, 17:23 от rut

Общи условия

Активация на акаунт