Есента пристигна вече, Хасковлийчето е с елече

  • 20 260
  • 282
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 354
Здравейте всичко отново от мен.
Днес имам скромен повод и искам да почерпя.
Поводът е,че днес успешно (без нито една грешка Grinning ) си взех изпитите и вече имам шофьорска книжка. newsm44



# 211
  • Мнения: 115

    Честито, Лорън!   bouquet

    Безаварийно шофиране и само положителни емоции по пътищата!




# 212
  • Мнения: 1 354

    Честито, Лорън!   bouquet

    Безаварийно шофиране и само положителни емоции по пътищата!



Много ти благодаря Янче Hug

# 213
  • Мнения: 79
Честито и от мен:) безаварийно и безпроблемно шофиране и много готина кола да шофираш ти пожелавам:)и се мятай на волана, защото ако не седнеш сега после ще е късно:)

# 214
  • Хасково
  • Мнения: 726
Честито Лорън ! Поне си оползотворила времето на стачката Wink.
Утре сме на училище newsm44

# 215
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 234
Честито Лорън   bouquet

Безпроблемо шофиране ти желая  Wink

# 216
  • БГ
  • Мнения: 1 167
Лорън, честито и от мен!!! Пожелавам ти нова кола, безаварийно каране и само зелени вълни!!!

Хайде, докато сме още на вълна обувки и аз с въпросче - някой виждал ли е някъде, освен в м-н Дисни и м-на на КиК хубави пантофки? От огледа ми вчера, останах с впечатление, че освен тези на БЕКО и КиК друго читаво на пазара няма, ако някой някъде е видял, моля да сподели!

Лек ден и приятен уикенд от мен!

# 217
  • Мнения: 1 103
Здравейте момичета Hug.
Тони  как е днес  - училището   може до обед  но е ..........супер. Grinning.
Честито и от мен Лорън   car003 но може ли да те питам къде кара курсовете, при кои , ако може и цена да споделиш.Защото и аз искам да се записвам и събирам информация  bouquet.Предварително благодаря  може и на лични  typeuu.
За пантофките да споделя на малката и купих от магазина до старата джамия.
Приятни почивни дни на всички Hug.

# 218
  • Хасково
  • Мнения: 726
stefaniika аз купувам само на Беко и  вече не гледам други. взимала съм на Панчо разни други модели, на които петите не са достатъчно подсилени и пантофките се изкривяват.

sisil76 добре е че тръгнаха най после, днес имаме две домашни, но до вторник има време Grinning

# 219
  • Мнения: 1 190
Тони, очудвам се, че харесваш тези на Беко, миналата зима купих и няма да се повторя.

# 220
  • Мнения: 115
     Ние също сме с пантофи Беко. Харесват ми, защото са с добре укрепена пета и не се изкривяват. Децата ги носят с удоволствие - удобни са им.
     Тоничка, на теб защо не ти харесват?

# 221
  • Мнения: 2 631
Аз също заложих на Беко за малката, но още не ги носи.
Преди години синът ни носи такива и се оказаха изключително здрави, т.е. израстна ги, без да ги скъса - единствено на пръстите се попротриха.
На баткото преди около месец му купихме китайски, т.к. непременно трябваше, да са със спайдърмен, и вече са отлепени на пръстите.

# 222
  • Haskovo
  • Мнения: 150
Аз също съм доволна много от Беко.Трета зима вече купувам  само тях и нямат мърдане  newsm10

# 223
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 234
Добро утро ранобудни мами!

Гласувахте ли вече? Нашето семейство си мина от реда  Wink

# 224
  • Мнения: 27
Стеф, аз също не съм доволна от Беко. Миналата година бях купила, но много изпотяват ктаченцата. А пролетния модел дори успя да го изкриви, с тях стъпваше навътре. За тази зима взех на К&К и засега съм довола, не изпотяват краченцата.

Общи условия

Активация на акаунт