Есента пристигна вече, Хасковлийчето е с елече

  • 20 256
  • 282
  •   1
Отговори
# 195
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
Ние днес бяхме на училище
Някъде са карали по 2-3 часа
Абе побъркаха и нас с тази стачка
ей това е най-тъпото!!!
или работят или не, какво означава 2-3 часа, колкото да разходят децата...тя годината за мен е вече провалена, добре че нямам ученици! то цялото образование е провалено, ама не от вчера. ако има нещо положително в тази стачка е, че поне го постави на дневен ред. дано се променят нещата, и то за добро!

# 196
  • Хасково
  • Мнения: 726
Здравейте аз вече се побърках  #Crazy
Сега не разбрах има ли стачка или няма?Едни казват няма училище други пък си пуснали децата ......... луда работа smile3516.Тези стачки оооооо незнам вече сега звъннах на госпожата   phoneuuи ми каза утре на училище newsm44.Много съм доволна.Тони  на  предучилишна не ходите ли?
и аз звънях- за днес стачкуват, четвъртък бил неучебен ден, понеделник също заради балотажа....с една дума министъра излезе прав- "готви се вторник за училище ".

# 197
  • Мнения: 1 103
Привет мами   Grinning
Днес сме на училище много съм щаслива .Оле утре е ден на будителите но незнам  newsm78  ние дали ще учим освен пак ще се обадя на госпожата.Ние сме в Паисий  и от вчера учителите работят няма стачка.
Лек ден на всички Hug.

# 198
  • БГ
  • Мнения: 1 167
Привет и от мен!!!   Hug

Мдааа, стачката продължава само в някои училища. Чудя се, как ще се навакса пропуснатото?  newsm78  Дано не лишат децата от ваканциите, те нямат вина. tony_nm, Панчо в Иван Рилски ли е?

Лорън, съчувствам ти за положението, в което сте поставени, няма обучение, а ще има матури!!! Мислиш ли и за кандидатстудентски изпити?

Марти от днес е на "училище", т.е. на ясла! Доктора прецени, че е здрав и няма лошо да е сред децата. Негово лично мнение е и, че салмонелозата не е от кухнята-майка, а от отделни семейства, чийто деца посещават детски заведения.

От тази сутрин давам на Марти имуностимулант - ADLiquid for kids, някой ползвал ли го е досега, чакам отзивите ви. Намерих тема във форума, която малко ме притесни, но щом доктора го предписа, поне засега, ще го пием.

Лек и успешен ден от мен!

Последна редакция: ср, 31 окт 2007, 11:40 от stefaniika

# 199
  • Хасково
  • Мнения: 726
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=229504.0
като четох тази тема се сетих че септември купих една страхотна блузка на Панчо от едно магазинче на Раковска. срещали ли сте такива дрешки в града


tony_nm, Панчо в Иван Рилски ли е?
от тази сутрин давам на Марти имуностимулант - ADLiquid for kids, някой ползвал ли го е досега, чакам отзивите ви. Намерих тема във форума, която малко ме притесни, но щом доктора го предписа, поне засега, ще го пием.Лек и успешен ден от мен!
там е ...ще се готвим за вторник, дано вече тръгнат
за този само съм чела, дано качеството отговаря на цената

# 200
  • Мнения: 2 631
В м-н "Бижу" - пресечка с/у РДВР,но от другия край на реката. Peace

# 201
  • Мнения: 1 354
Здравейте
Учат някой основни училища,но повечето продължават да стачкуват.
stefaniika мисля за кандидатстване разбира се.Излизайки от езикова гимназия,аз де факто съм с никаква професия,а и само виж как се учат езици. ooooh!
Не ми се говори.Ако мога да върна времето назад,никога няма да се запиша в езикова гимназия.
В моето училище немски се учи по следния начин:Присъстващите в час,които рядко има и половината,се наслаждават на разказа на учителката по немски(който се провежда на бълг.език)под дразнещите звуци на зайците и истеричните 60 годишни учителки,обвиняващи ученици,затова,че не могат да си намерят очилата. ooooh! Tired ooooh! Tired
Ето така се учи немски.
Другите предмети са абсолютно изоставени,но не от учениците,а от учителките,които ти отговарят така:"Е ти нали учиш немски,то това няма да ти трябва в живота.",когато искаш да разбереш нещо или просто ти е необходимо повече обяснение. Rage
Ето затова става дума.Мамите от вас,които имат по-големи ученици,могат да попитат децата си и мога да се обзаложа,че ще се съгласят с мен.
Е как да не ти се иска да  bash министъра на образованието.

Ухх благодаря ви,че ми изтърпяхте монолога. no

Утре от 13:00 до 15:00 часа в центъра ще има протест срещу матурите.
Всякаква подкрепа ще е от полза на зрелостниците!И аз задължително съм долу. #Crazy

Лек ден от мен и още веднъж се извинявам,ако монолога ми е дотежал на някого.

# 202
  • Мнения: 14
Здравейте мами ,ще съм ви благодарна , ако ме упътите от къде мога да купя хубави обувки и ботушки в Хасково- Richter, Minimen, Mod8, Колев и Колев, Капчица и др., че такова нещо у наше село нема. Утре смятам да ходя на шопинг.
Искам да са естествена кожа- за момиченце. Цената е без значение.
Ще следя темата.

# 203
  • Мнения: 2 631
М-н "Дисни" - с/у джамията на ул."Отец Паисий", близо до Форуком.

М-ните над реката, влизайки откъм "21-ви век", коридорът в ляво, вторият или третият магазин отляво.

 Peace

# 204
  • Мнения: 1 190
Тони, такива дрехи има на много места, като напр. маг. Дисни /с/у джамията/, детското маг. до книжния пазар, в няколко маг. в покритата река и други /просто сега не се сещам.

Стефи, казват, че този сироп действал едва ли не чудотворно, но и аз четох темата и няма да рискувам ..

# 205
  • Хасково
  • Мнения: 726
Тони, такива дрехи има на много места, като напр. маг. Дисни /с/у джамията/, детското маг. до книжния пазар, в няколко маг. в покритата река и други /просто сега не се сещам.
явно не съм се заглеждала достатъчно...или не са били нещата, които съм търсила.

# 206
  • Мнения: 29
 newsm78Моля ви я разкажете нещо повече за емунустимуланти,които давете на детето!

# 207
  • Мнения: 491
Здравейте мами ,ще съм ви благодарна , ако ме упътите от къде мога да купя хубави обувки и ботушки в Хасково- Richter, Minimen, Mod8, Колев и Колев, Капчица и др., че такова нещо у наше село нема. Утре смятам да ходя на шопинг.
Искам да са естествена кожа- за момиченце. Цената е без значение.
Ще следя темата.



Колев и Колев има в пресечката до Форуком срещу магазина на Etere, едно малко магазинче, което преди беше май за бельо. Има само обувки на Колев и Колев.

# 208
  • Мнения: 1 103



 
Да пада се третия магазин в левия тунел откъм 21 век там е доста скъпичко но стоките са много качествени.Бих те посъветвала там да провериш.
Днес нали бяхме на училище  детето се върна с толко домашни че да не ви говоря smile3529 . На всичкото отгоре съм започнала и един ремонт сменям дограмата:clean2: и да ви кажа направо станах разногледа #Silly.Съжалявам но .... няма начин като съм започнала   newsm28 .Отивам да си пусна душче newsm37 и лягам.

Последна редакция: ср, 31 окт 2007, 23:10 от sisil76

# 209
  • Мнения: 1 190
Здравейте мами ,ще съм ви благодарна , ако ме упътите от къде мога да купя хубави обувки и ботушки в Хасково- Richter, Minimen, Mod8, Колев и Колев, Капчица и др., че такова нещо у наше село нема. Утре смятам да ходя на шопинг.
Искам да са естествена кожа- за момиченце. Цената е без значение.
Ще следя темата.

Щом цената няма значение, виж тук има марките, които търсиш Laughing

Общи условия

Активация на акаунт