Режим на Пиер Дюкан - 31 част

  • 24 100
  • 619
  •   1
Отговори
# 585
  • Провинция
  • Мнения: 313
Добро утро!Слънчев и усмихнат ден на всички!Едно ранно кафенце,ама  съм 1 смяна.До довечера!

# 586
  • София
  • Мнения: 3 090
Добро утро, момичета!

На Вещи синчето да е здраво, щастливо и много да я радва!



А на щастливата майка

# 587
  • Мнения: 3 360
Вещи -жив и здрав да ти е малкия мъж!

                              А ето и за теб,Вещи! Честит празник другарче!
                                                        

                                                             http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1103292



                            И за всички момичета
-

                                                     Да ви е спорен денят и много режимен!

Последна редакция: пн, 01 окт 2007, 08:05 от tutti

# 588
  • Мнения: 745
Вещи да ти е жив и здрав сина   bouquet

Добро утро и от мен. Днес кантара показа - 400гр., но с лентичката не можах да се справя, май само на цели килограми отчита  newsm78

# 589
  • Мнения: 3 360
Момичета-не че нещо ,ама май моя кантар се  е  Rolling Eyesсчупил.Всчка сутрин след ставане се тегля и ми показва с килограм надолу-възможно ли е това?6 дена-6килограма/тази сутрин е на 66 Shocked/
Елена,поздравления!За лентичката не мога съвет да дам-хич не им разбирам.
Кри-пропуснах да кажа колко добре изглеждаш PeaceСупер!А с 30 отгоре сега не мога и да си  те представя Sunglasses

# 590
  • София
  • Мнения: 2 840
Добро утро, момичета!

Поздрави за всичким които имат празник!!!

Аз си пия кафенцето.
Е, пак му сложих суха сметана.По инерция.Ама...това да ми е болката Mr. Green

# 591
  • Мнения: 745
Цитат
Всчка сутрин след ставане се тегля и ми показва с килограм надолу-възможно ли е това?6 дена-6килограма/тази сутрин е на 66 /

Как искам и при мен да е така  Praynig Praynig Praynig Тава е май мечтата на всички, които сме тук, ехххххх че кеф всеки ден по килограм по-малко  Laughing Laughing Laughing

# 592
  • Мнения: 3 360
Елена,да ти кажа много не му вярвам на тоя #2gunfireСигурно греши newsm78,защото ми изглежда невъзможно свалянето  толкова скоростно newsm78Много се съмнявам да е възможно Rolling EyesЗнам,че до 5-6 кг е добре на месец да се свалят,не на седмица  Wink

# 593
  • Мнения: 1 241
Добро утро, красавици,

Вещи, да ти е жив и здрав сина и много да те радва   bouquet

Успешна седмица Hug

# 594
  • Мнения: 1 314
Добро утро и от мен!
Вещи, макар и със закъснение, щом сте празнували вчера:
Да ти е жив и здрав малкия син, да има много късмет в живота, и много да ви слуша и радва!

А ти да не се скатаваш, а да почерпиш! Mr. Green

Днес с моя кантар не се обичаме, чудно за първи път ме изкарва + 500гр. Мислейки върху това какво съм хапвала вчера, искам да ви кажа следния извод:
Излиза, че както казват ветеранките тук, и най-малкото прегрешение оказва влияние, явно организма почва да си работи пак на стрария режим, само така си обяснявам моята ситуация, вчера готвих вкусни неща за останалите, при което опитвах по хапка, по две, хайде и една -две хапки от десертите на каката , и хоп-ето ти днес резултат Naughty!
Така , че днес скривам тавите с всякакви любими мои яденета и утре ще видим какво ще отчете кантара!
Чакам похвали от останалите за намаления в кг и обиколки!
Кри, много добре изглеждаш, ти направо си си слаба! Hug

# 595
  • София
  • Мнения: 2 840
Цитат
Всчка сутрин след ставане се тегля и ми показва с килограм надолу-възможно ли е това?6 дена-6килограма/тази сутрин е на 66 /

Как искам и при мен да е така  Praynig Praynig Praynig Тава е май мечтата на всички, които сме тук, ехххххх че кеф всеки ден по килограм по-малко  Laughing Laughing Laughing

Кой е е това, бре, не се вижда от цитата.
Иначе - ако килата са много отгоре, а и гладът е як - възможно е, ама ще спре този процес - рано или късно.

# 596
  • София
  • Мнения: 462
Добро утро, касавици!
Ама много сте писали през почивните дни, то няма изчитане.
Аз съм много щастлива, че днес ми е седми (последен) ударен ден и утре ще си похапна зеленчуци, нямам търпение вече Mr. Green
Аз да ви се оплача, много бавно мърдат пустите кила, само към 2 килограма съм свалила за една седмица, пък като знам, че сега със зеленчуците едва ли ще мръдна, направо си е обезкуражаващо. Sad Нещо ми е много трудно напоследък да издържам, да видим до къде ще я докарам, пък и това месо направо не искам да го гледам вече Sick Но няма как, ако искам да съм фиданка, ще търпя.
Добре дошли на новите попълнения!
Пожелавам на всички хубав и отслабващ ден!  bouquet

# 597
  • София
  • Мнения: 807
Добро утро!  Grinning
Кри,  Hug  bouquet изглеждаш страхотно!!!
Вещи, да ти е живо и здраво дедето!  newsm59 newsm67
Много хубава и лека седмица на всички!!!
И честит месец октомври!  Mr. Green Sunglasses
Отивам да ви чета...  smile3529

# 598
  • Мнения: 179
добро утро и от мене
днес вече съм 2 ден, отново на протеини
кантара показва -2кг, откакто съм почнала 20/09
Снощи една приятелка ми донесе прясна риба, уловена от мъжа и, чистих, на мен пържих без мазнина, на мъжа ми с олио, стана чудесна, доста си похапнах   chef
Сега закусих мляко с трици и сега ще пия кафенце, за обяд сигурно някое друго яйце,извара,филенце и вечер пили бутчета съм купила, мисля да ги опека на сол /аз мн често правя цяло пиле на сол, става чудесно!/
И така до безкрай..........Аз искам да сваля 10 кг, но си мисля дали да не спра до 5-6 и после да мина на 3 фаза, а след време другите 4 кг ? Някой правил ли е така, спира до средата на целта и минава на 3 фаза?!
Хайде на всички работещи приятен ден, а на тези като мене с бебенца у дома, приятна слънчева разходка!/Поне във Варна е чудесно времето/

# 599
  • Мнения: 2 180
Здравейте!
Забравих да ви се похваля, че гостите ни донесоха торта, която отказаха да нарежем да си я хапнат -била за нас. Ние обяснихме, че и двамата спазваме спец. хранителен режим и няма как да ядем, но те казаха да я хвърлим ако трябва, но е донесена за нас и те няма да ядат.
Познайте - тази сутрин цяла торта отиде в контейнера. Мислех да я донеса на работа поне, за да не се изхвърля, но ми се стори на мирис, че вече киселее / от петък е все пак/.
Желязна воля, а Wink Похвалете ме деееееееее!  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт