Режим на Пиер Дюкан - 31 част

  • 24 087
  • 619
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 2 245
Вчера шофирах за пръв път от 5г. .Извънградско -мъжо ми каза че съм се справила отлично Mr. Green Crazy Ако продължавам така ще си имам лична кола Flutter

Браво  ДВВ, аз пък искам да изкарам книжка за мотор... ама съм много боса в тези неща, даже не знам дали се казва така.  newsm78 Joy

# 616
  • Мнения: 3 202
Аз пък като Кри, реших да препрочета Дюкан.... Страшно много неща констатирах. Такива, които са ми се случили по време на режима.

# 617
  • София
  • Мнения: 807
Аз пък като Кри, реших да препрочета Дюкан.... Страшно много неща констатирах. Такива, които са ми се случили по време на режима.
Искаш да кажеш, че я четеш "с други очи"? И че има смисъл да се препрочете?

# 618
  • Мнения: 3 971
Браво  ДВВ, аз пък искам да изкарам книжка за мотор... ама съм много боса в тези неща, даже не знам дали се казва така.  newsm78 Joy

За мотора или книжката Rolling EyesПо принцип и двете са правилни,но откъде това желание. От това че не знаеш как се казва ,личи че не си в тези среди.Така че съвет -ако ще е само за гъзарията НЕДЕИ Naughty Говоря ти от личен опит.Бях в тези среди доста време и доста приятели загубих от падания Sad А когато мен ме прибраха от асфалта с носилка и не можех да се мръдна- набързо преосмислих живота си ooooh!

# 619
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
Новата темичка http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=227617.new#new    

Общи условия

Активация на акаунт