Майки на породени деца - 5

  • 13 265
  • 312
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 535
Честито бебче на suadkopufence! Да е живо и здраво!   bouquet

Добре си дошли в къщи и на Галето и Карчита!   bouquet

# 271
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Честито бебче на suadkopufence! Да е живо ,здраво и много спокойно! 

kar4ita ,радвам се ,че сте си у дома. Hug

Ние с малкия днес лудувахме с наборчета от форума в един детски център.

# 272
  • Мнения: 3 205
Сладко Пуфенце, честито бебе!

Аз не съм в настроение  днес, малкия е с адско разстройство и май и ние сме се запътили към болница  Tired

# 273
  • Мнения: 2 126
Ехх хубави новинки.......

Честито бебче Пуфенце!

Браво на Галинка и мама,че и бебче са се справили с тежката ситуация! Hug

юлче,мила стискам палци и вашето да мине Praynig Praynig Praynig

# 274
  • Мнения: 3 595
Юлче оправяйте се  Praynig

# 275
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Юлче,дано да се размине.Давай Ентерол и чай от шипки. Hug

# 276
  • Мнения: 1 461
Юлче давай глюкоза да пие ,за да не се обезводни, дано отървете болницата  Praynig Praynig Praynig

# 277
  • Мнения: 5 391
Здравейте!

юлче, кажи как сте днес ConfusedНадявам се по-добре Praynig

kar4ita, радвам се, че сте у дома!  bouquet

Пуфенце, честита рожба!  bouquet  Hug   bouquet

# 278
  • София
  • Мнения: 6 277
Аз влизам само набързо да ви се оплача, че тъкмо моето гърло се оправи, но снощи Емко вдигна висока темп. Confused Преди малко му беше дори 39.8. Sad Водих го на лекар, само гърлото леко зачервено, няма да пие антибиотик; дано бързо спадне темп. и бебо да не се зарази! Praynig

юлче, бързо оздравяване и на вас!

# 279
  • Мнения: 2 821
Честито бебче на Сладкопуфенце! Здраве и много радости!
Карчита,  Hug
На болничките - бързо оздравяване!

# 280
  • Мнения: 972
Сладкопуфенце - ЧЕСТИТО   ylinfant

# 281
  • Мнения: 5 391
Ваня, как е Емко?

# 282
  • Мнения: 3 595
Ваня да не би да са зъбки  newsm78

# 283
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
Здравейте мамчета,
Тук при вас ми е най-болната тема и за това на вас ще се оплаквам, че най-добре можете да ме разберете. Гледам, че не съм сама и се поуспокоявам малко.  Понякога напоследък ми се струва, че съвсем, съвсем губя контрол над нещата, над децата, над живота си, над мислите и чувствата си и на действията си. Правя глупост след глупост от нерви и недоспиване. Пример: скарах се със свекървата съвсем умишлено. Тя, че си е за бой даже, така е, ама просто нервите ми не издържаха. Беше глупаво и с тежки последствия. Това, че през ден увиквам някого: я родители, я мъж - абе все някой ми е виновен и не прави достатъчно да ми помага, не разбира в колко трудно положение съм и т.н. На близките им писна от мен и се скътават по най-невероятен начин. Децата си при първа възможност ги експедирам при майка ми, а тя само се чуди как да се измъкне и ми става такова тъжно, тъжно, като да съм най-лошата майка на света. Мислех си, че с времето нещата ще се оправят, ама те сякаш стават по-зле. Бати ученик: домашни, пиано, плуване. Гледам да не го спирам за нищо , ама за всяко нещо трябва с колата да го карам, с двете малки, да катеря пет етажа по два пъти на ден най-малко с бебе в ръцете. А пък зимата как ще е: идея си нямам....Опитах да потърся гледачка, ама ударих на камък, защото не се наемат да гледат реално две деца. А и не съм убедена как точно да ми помага, като аз така или иначе съм си вкъщи и понякога ми се струва, че само ще я прескачам и по-скоро ще ми пречи. Споделете ако има майки, които са си вкъщи и имат гледачка? Тя само с едно от децата ли се занимава? Как реално ви помага?
 

# 284
  • Мнения: 5 391
fapuaHug
Дори бегло не мога да си представя какво е с три деца.
Т. е няма как да не си изнервена.
Сега като чета твоят пост си давам сметка, че аз не трябва да мрънкам за моето положение.
Истината е, че съвет не мога да дам, защото и аз самата обмислям вариант детегледачка, но някак не ми се връзва да ми се мота из нас ConfusedПък да си дам детето в чужда къща да го гледат през деня също не мога да си помисля.
Пожелавам ти повече спокойствие и време за отмора! Hug

Общи условия

Активация на акаунт