За дрехите и яслата....

  • 1 685
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 640
като тръгнете, много бързо ще се ориентираш, пова твоето на предстартова треска прилича Laughing
Аз нося в понеделник раничка с багаж, вземам си я в петък, при нужда-ежедневно само допълвам.
Не ги преобличам специално след ясла, учудващо ненацапани ми ги връщат Peace

# 16
  • Мнения: 2 723
И аз не преобличам.
Ако се е омазал, лелите го преобличат, занесли сме резервни дрешки.
Никога до сега не са ми го връщали мръсен

# 17
  • Русе
  • Мнения: 785
Аз съм и преобличам двете ми деца след ясла, но по причини, обратни на твоите. Wink От там винаги съм ги вземала идеално чисти, а обличам други дрехи, определни за "мърляне" на площадката и по-плътни, защото наистина в яслата е много топло и там всяка дрешка е от тънко трико.

# 18
  • Мнения: X
Моята дъщеря съм я взимала накапана само един единствен път. Как го правеха това, така и не ми стана честно, но от яслата беше по-чиста от вкъщи, въпреки че всеки ден ходеха на вън, понякога по два пъти.

# 19
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
И аз винаги съм се чудила как тези жени успяват да опазят толкова деца чисти. Моят син никога не са го връщали мръсен от яслата. А когато сме си в къщи го преобличам най малко три пъти на ден.

# 20
  • Мнения: 14 133
На Сашо още ме се случва "да почерпи" дрехите  с храна, когато е на градина. Не ме е срам да го водя по улиците. По време на игра също може да се изцапа. Не се тормозя за такива дреболии.

# 21
  • Мнения: 459
Дъщеря ми е на ясла от 1 седмица, но когато отивам да я взема, така силно ме гушва, че чак не
мога да я пусна да й обуя обувките. За сега не се е цапала.

# 22
  • Мнения: 335
Не мисля че се вманиачаваш  Peace ,по скоро ми е интересно да разбера как ще го преобличш сутрин,след като го заведеш.От скоро и ние тръгваме на ясла и си мисля да я водя с дрехите който ще е там.Не мога да си представя,че тя реве сутрин и освен стреса че я оставям,да се налага и да я преобличам и с други дрешки.Така и така оставяш няколко чифта чистички,ако все пак е мръсен можеш да го преоблечеш като го взимаш,но сутрин да го преобличаш не ми се струва добра идея  Rolling Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 3 679
Не мисля че се вманиачаваш  Peace ,по скоро ми е интересно да разбера как ще го преобличш ...
Не си ме разбрала -ще го преобличам като си тръгва,а не като отива.
А през зимата -естествено е да се преоблича,нали?/като се заведе в яслата/

Последна редакция: пт, 28 сеп 2007, 15:09 от vnd

# 24
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
Наистина ги преобличат ако се наложи. Аз не съм преобличала - в колата и оттам в къщи. А какво би станало през зимата? Ще се носи второ яке или кожухче ли? Извеждат ги навън и се цапат и връхните дрехи Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 3 679
... А какво би станало през зимата? Ще се носи второ яке или кожухче ли? Извеждат ги навън и се цапат и връхните дрехи Simple Smile
не е нужно да сме груби,нали?

# 26
  • Мнения: 335
Мислълта ми беше докато свикне детето,а до зимата ще е свикнал че ходи на ясла и може би преобличането ще е лесно  Hug

Последна редакция: пт, 28 сеп 2007, 15:17 от galaxy

# 27
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
Изобщо не съм искала да прозвучи грубо Sad Съжалявам, ако грешката е при мен. Просто гледна точка от практичната страна на въпроса. Щом толкова старателно ще се преобличат, значи яслата е далече от дома им. Ако ползваха автомобил надали едно петно щеше да е проблем. Та си мислех как с дете, дамска чанта, евентуално торби с пазар ще се носи и още един плик с яке.

# 28
  • Мнения: 2 722
А през зимата -естествено е да се преоблича,нали?/като се заведе в яслата/

Не съм преобличала и през зимата -  градината ми е на 5-6 минути бавно ходене от дома - само яке и ботуши свалях, до градината си ходеше с чорапки под анцуга.

# 29
  • Мнения: 7 821
Не преобличам, нито зимата нито лятото. Така или иначе в по-голямата част от времето ходят с някакво яке върху дрехите.

Общи условия

Активация на акаунт