Споделете 23

  • 25 545
  • 1 343
  •   1
Отговори
# 1 290
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
аз за тва големи пазарувания НЕ правя. предпочитам всеки ден по 20 кинта, от колкото да ръсна наведнъж куп пари и да ме боли сърцето после.
Мда, ама като факт - 30 дни на месеца*20лв - 600лв за режийни
Аз 300лв в магазина и по 5-10 на ден за мляко, хляб и плодове - 600 за режийни
Кво излиза?  Laughing

# 1 291
  • Мнения: 3 835
Янтра, с тая салата, ще ме докараш до битов алкохолизъм.

# 1 292
  • UK
  • Мнения: 3 959
И аз мразя да давам много пари наведнъж. По удобно е, от гледна точка на това че винаги има каквото ти трябва вкъщи, ама много е гадно като са наведнъж.

# 1 293
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Салатата много си я обичам. Още преди време ми беше аватар, но по едно време нещо се затри. И си сложих цветето, бършещо грахчета. Обаче го наслагаха още 87354265 дами от форума и се губя в тълпата. Изнамерих си пак салатата, и няма мърдане. Запазена марка.  Party

# 1 294
  • Мнения: 677
кво да ги праиш... мъже.

почти сте еднакви.

Споделям, че пред страхотните цици - всички сме равни! И разбира се, че не сме еднакви. Клиширано е тва.

# 1 295
  • Мнения: 4 300
Две страници приказки за цици и пари.....добре че в момента си имам и от двете Mr. Green Че депресията е страшно нещо..

# 1 296
  • Мнения: 6 029
Кво като е клиширано? Освен това казах почти еднакви. А циците се виждат наполовина. Аз не мога да ги преценя  Confused

# 1 297
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз изобщо не говорех за циците.

# 1 298
  • Мнения: 677
Две страници приказки за цици и пари.....добре че в момента си имам и от двете Mr. Green Че депресията е страшно нещо..

Циците и парите никога не стигат!

Кво като е клиширано? Освен това казах почти еднакви. А циците се виждат наполовина. Аз не мога да ги преценя  Confused

Ти не можеш, но аз и Вълка-да! Слушай опитните и си води записки.

# 1 299
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Завиждам ви, седите и си говорите, а пък аз трябва да работя Crossing Arms

Не завиждам за циците, защото моите са си достатъчно хубави, пу-пу-пу.

Хм, жените имат предимството, когато им се прииска да гледат цици, просто да застанат пред огледалото и да си вдигнат блузата.

# 1 300
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
И парите ми стигат, пак пу-пу-пу,
но пък нямам свободно време и децата ми биват отглеждани от детегледачки.


Излиза, че на човек все нещо не му достига.

# 1 301
  • Мнения: 6 029
Ти не можеш, но аз и Вълка-да! Слушай опитните и си води записки.

Отивам за теВтера.

Споделям, че дятето яде само таратор и суджук. По един суджук на ден. Аз да не съм милионер бе? Трябва да си сменя работата и да бачкам в месокомбинат.

# 1 302
  • Мнения: 677
Жените имат огледало, а мъжете интернет!

# 1 303
  • Мнения: 1 951
Някой от тук списващите днес май има повод да почерпи...може и да съм се объркала...не ми обръщайте внимание  ooooh!
Това е защото тази вечер ще имаме скъпи гости и бръмнах от готвене и чистене  Sick

# 1 304
  • Мнения: 25 636
Салатата много си я обичам. Още преди време ми беше аватар, но по едно време нещо се затри. И си сложих цветето, бършещо грахчета. Обаче го наслагаха още 87354265 дами от форума и се губя в тълпата. Изнамерих си пак салатата, и няма мърдане. Запазена марка.  Party

И какво й е запазеното на тази салата?  newsm78
Не е рекъл някой, не си я е сложил.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт