Споделете 23

  • 25 540
  • 1 343
  •   1
Отговори
# 1 305
  • UK
  • Мнения: 3 959
Откъде да си намеря някаква програма, тип календар, в която да записвам разни рожденни дни... Писна ми да търся в нета винаги, когато нещо ми потрябва...

# 1 306
  • Мнения: 6 029
Откъде да си намеря някаква програма, тип календар, в която да записвам разни рожденни дни... Писна ми да търся в нета винаги, когато нещо ми потрябва...

един колега беше си инсталирал такава.. хаос мениджър или нещо такова...

# 1 307
# 1 308
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мерси. Simple Smile

# 1 309
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Салатата много си я обичам. Още преди време ми беше аватар, но по едно време нещо се затри. И си сложих цветето, бършещо грахчета. Обаче го наслагаха още 87354265 дами от форума и се губя в тълпата. Изнамерих си пак салатата, и няма мърдане. Запазена марка.  Party

И какво й е запазеното на тази салата?  newsm78
Не е рекъл някой, не си я е сложил.  Mr. Green


Виж сега, тя и картинката на Чудомир не е твоя, ама всички я асоциират с теб, нали? Как`Сийке Laughing Салата ще си е моя аватар Simple Smile

# 1 310
  • Мнения: 677
един колега беше си инсталирал такава.. хаос мениджър или нещо такова...

Менаджирай хаоса! Яко!

# 1 311
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз пък Янтра точно с онова цвете я свързвам, не със салатата. Една моя приятелка го носеше цветето преди сто години в Егмонт, но въпреки това си го свързвам с Янтра. Затова не обичам тези качените в галерията аватари, винаги има по 20 човека с един и същ. Като видя някой с жабата на (мисля, че) Ню или оная мократа котка на Мамма и ми е тъпо, ама като са в галерията със свободен достъп...

Ако видите някого с Анна, кажете да приготвя огнестрелните оръжия.

# 1 312
  • Мнения: 4 585


Кой не е чувал за Теодоси Спасов.
Най големия кавал на планетата. По канал 1. Сега.

# 1 313
  • UK
  • Мнения: 3 959
Охх, как ме мързи да ида до магазина, а ако отлагам още малко ще се стъмни...

# 1 314
  • Мнения: 4 300
Цици, пари, ягоди със сметана....днес явно има нещо newsm78

Последна редакция: сб, 06 окт 2007, 16:32 от Р0кси

# 1 315
  • Мнения: 4 473

Менакакво?

# 1 316
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Свиквайте със салатата, много дълго ще я гледате. Сменям аватар не по-често то веднъж годишно.



Имам да споделя какво ям - ягоди с бита сметана, полети с разтопен шоколад. Голяма купа  chef  Днес на пазара имаше пресни ягоди по 1,50лв/кг. Веднага напазарувах Simple Smile

# 1 317
  • Мнения: 4 585

Рокси, ние не се радваме на големи цици. Радваме се на отзивчиви цици.
Откликващи. Съгласни. Ти покажи, остави на нас да преценим. Остави Рог.

# 1 318
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Аз пък опатках парче шоколадово руло.  Crazy

# 1 319
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Янтра, срама нямаш. Ни милост, ни нищо. Мълчи и си яж ягодите без да споделяш. Аз цял ден се чудя кво да тъпча. Все нещо трябва да плющя, м**а му стара! Детето го подяждам цял ден. Каквото му направя да яде половината го складирам при мойте запаси за зимата  Mr. Green И се чудя що огладнява милото през 2 часа. Тоя зверски апетит ми е от повече от седмица. (Не съм бременна.)  И ти сега ягоди, та ягоди.

Общи условия

Активация на акаунт