Новото списание Amica

  • 12 842
  • 98
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Вдигам кръвно само като го погледна - яд ме е за седемте лева, които дадох. ooooh!
Определено ще си остана само с този брой. Stop
Препълнено с реклами, бели страници с безумно малки снимки (тежи пущината, като я вдигнеш да погледнеш по - отблизо), претенциозни статии.
 Crossing Arms

# 31
  • София
  • Мнения: 1 654
Разубедих се, а и вчера в градинката беше захвърлено едно...или е дотежало или пък не си струва да се пази Wink

# 32
  • Мнения: 1 885
Нямам намерение да го купувам! Особено след като прочетох мненията ви!

Абе пусто да остане и аз обичам да има мострички в списанията...

Явно концепцията им е такава - интелектуален  подарък за душата... ама са забравили колко малка е България

# 33
  • София
  • Мнения: 3 114
Не е честно пък да не мога едно списание да си харесам... 

За мен ЕВА и ROUGE са все още доста четивни. Поне интервютата им са интересни и все пак имат доста текст.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 635
И аз го купих. Много харесвам италианските списания, нищо, че не чета италиански. Laughing
Когато ходи някой в Италия, винаги моля да ми донесат някое. Но тези българските версии нещо не са ми по вкуса. Макар, че текстовете в Амика ми допаднаха, едва ли ща си купя второ.

# 35
  • Мнения: 4 916
Не ми хареса  Sick никак даже.

# 36
  • Мнения: 963
Значи чакането за читаво списание продължава...  Tired
sweetkids_mama, в Ева май ми допадат само интервютата... и то не винаги. Т.е. макар да има повече текст от други списания, аз чета половината, примерно.  Confused  Пределно ми е ясно, че никой няма да направи списание, което да е изцяло съобразено с вкуса ми  Mr. Green , но... Като чета мненията се убеждавам, че не съм само аз, дето иска нещо смислено.
Виж, за ROUGE си признавам, че не ми е попадало в ръчичките.  Crazy
liebesbaer, ако знаеш как обичам да си намирам списания по градинките!  Laughing  Често се случва, не само с Амиката.

# 37
  • Мнения: 211
Хм, дали да дам 7 лв. за поредното българско списание от 30 страници пълни с крадени рекламни колажи и идеи или да дам 6 лв. за Vogue от преди 2-3 месеца-100 страници+приложение.

# 38
  • Мнения: 2 673
няма да си го купя, отдавна се отказах да купувам безинтересни реклами

# 39
  • Мнения: 857
Аз го взех и го прочетох...поне това което имаше за четене Confused
Опредлено не ме впечатли особено, за мен списание номер 1 за България си остава Ева!

# 40
  • Мнения: 794
Каквото и да си говорим, готино списание за жени в БГ няма според мен...

Искам дамски вариант на "Макс"  Mr. Green - готини статии + готини мъже  Simple Smile ("Плейбой" стана много скучно напоследък, липсва му идея  някак....)

# 41
  • Мнения: 3 314
пуснете анкета - кое списание 4етете (купувате) Peace

# 42
Amica е супер списание! Веднага си го купих, щом излезе и съм очарована! Просто няма друго такова женско списание на пазара! Секси, забавно, стилно, какво повече искате, момичета?

# 43
  • Мнения: X
Amica е супер списание! Веднага си го купих, щом излезе и съм очарована! Просто няма друго такова женско списание на пазара! Секси, забавно, стилно, какво повече искате, момичета?
Ние на гости не се връзваме Wink

# 44
  • Мнения: 5 317
Преди сигурно 15години като бях дете, сестра ми си купуваше италианския брой. Нищо не разбирахме, но гледахме рекламите и миришехме мострите на парфюми  Laughing
и аз го правех това,а рекламите ги лепях по стените. Mr. Green

Българското издание още не съм го купувала.

Общи условия

Активация на акаунт