Пазете се!

  • 4 212
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 660
И моя чете тука,ама не ми пука,ние не подържаме контакт така че ето вижте  Hug bowuu
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=86843&photo=8
Ей само ние със СИси ли ще ги ковнем,айде не се притеснявайте Peace

# 31
  • Мнения: X
Ама рискувам да го познае поне 90 % от форума. какъвто е женкар. hahaha
..............просто имам болезненото чувство, че е спал със всяка жена- след това, което научих.

hahaha

# 32
  • Мнения: 1 732
Аз се чудя да качвам ли снимка или не... Thinking
Сигурна съм, че тук не се чете, ама...все пак...
То ако се четеше, отдавна да са ме насмели  Sick

Абе ако се появи някой, дето ви се кълне колко много ви обича, направи ви бебе и забегне, да знаете, че е нашия БНД или ...този на Траяна  hahaha

# 33
  • Мнения: 148
И моя чете тука,ама не ми пука,ние не подържаме контакт така че ето вижте  Hug bowuu
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=86843&photo=8
Ей само ние със СИси ли ще ги ковнем,айде не се притеснявайте Peace
Ирра, ти изглеждаш супер, ега ти тъпия мъж, извинявам се, ако съм крайна, но съм много възмутена #2gunfire

# 34
  • Мнения: 911

Абе ако се появи някой, дето ви се кълне колко много ви обича, направи ви бебе и забегне, да знаете, че е нашия БНД или ...този на Траяна hahaha

ъхъ!  Sunglasses

# 35
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Аз се чудя да качвам ли снимка или не... Thinking
Сигурна съм, че тук не се чете, ама...все пак...
То ако се четеше, отдавна да са ме насмели  Sick

Абе ако се появи някой, дето ви се кълне колко много ви обича, направи ви бебе и забегне, да знаете, че е нашия БНД или ...този на Траяна  hahaha

Ако пък се появи такъв, който не ви изоставя и за нищо на света не иска да ви остави на мира, на думи обожава децата си и обича вас, но в същото време на дела изобщо не ви е...ва,та ви и поступва от време на време- да знаете, че е моя.

# 36
  • Мнения: 2 327
Малко да се поуспокоят духовете и ще отключа темата, макар че както се видя едва ли ще има много такива, които ще публикуват снимка на бившия.
А и в този форум всички са се опарили, предупрежденията са закъснели за съжаление.

# 37
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Абе ако се появи някой, дето ви се кълне колко много ви обича, направи ви бебе и забегне, да знаете, че е нашия БНД или ...този на Траяна  -ХЕИ МОЖЕ ДА Е И МОЯ!!!!

# 38
  • Мнения: 26
  Хооооп!Познайте кой е тук?..... #2gunfire  и понеже не запазихте добрия тон ви предупредих,че ще се явявам при всяко ваше провинение! Sunglasses  В тая сбирщина от змийски езици,няма как да оцелее человек!... А после защо аз съм се явявал,а не еди-кой си за да си каже мнението по въпроса!Ами че вие оставяте ли някой да говори и да го изслушате докрай?...Образно казано на човек с вързани ръце и запушена уста да му кажеш:"говори!"Как ще стане?А?Ако някой се сети да ме подсети! Wink  Някои от вас ще си останат ограничени за цял живот,защото на тия години да се промени човек е почти абсурд!Това обаче си е във ваша вреда....  или полза...?Вие си знаете най-добре!И не се чудете ,че сте самотни- повредата е във вашия телевизор!  А сега ви оставям да се оплаквате и ожалвате,а пък аз си чакам поредното наказание от  рефера! И после нямало корупция(това го казвам в съвсем друг смисъл,а не както някои почнаха да твърдят че не взимат и лев за работата си тук)!Който ме разбрал-разбрал,който не-да продължава да си чука кратуната!Аре до скоро!

# 39
  • Мнения: 4 458
  .......Ами че вие оставяте ли някой да говори и да го изслушате докрай?...

Аз с удоволствие ще  те изслушам стига да не е в същия тон на убиди и унижение  Peace Винаги ми е било интересно да чуя и ответната страна

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Незнам какво целиш Rolling Eyes Но гневните ти и заядливи постинги не се вписват в този форум.
Имаш наистина последно предупреждение.
Ще следва бан лично от мен.

# 41
  • Мнения: 660
За последен път се намесвам,ако ще изкаваш мнението си,го направи по нормалният начин и с добър и интелигентен тон,макат,че не мисля,че ти си човекът който трябва да го направи,или ти си адвоката на БНД-то ми,обърнахте го тука на сеслкият мегдан.
Ако целта е да ме злепоставяте или плюете няма смисъл,тука са само интелигентни и разбрани жени и са наясно кой какво казва и как стоят нещата,ако някой иска да се изкаже и да изрази мнение да го направи без да ползва теб!!!! Naughty Shocked Rolling Eyes
Ако продължиш с неадекватният тон,ще помоля модераторите да ти изтрият профила. Naughty

Последна редакция: чт, 04 окт 2007, 08:58 от Ирра

# 42
  • Мнения: 26
 И всъщност ми става ясно как отглеждате децата си и защо всяко следващо поколение става все по-развратено и невъзпитано!А виновни за това са именно родителите!.. Особено тези,които стоят тук по цял ден и не отделят необходимото внимание на децата си.После и да се биете по главата ще е късно!Откъде го намирате това свободно време не мога да се начудя!?!Ако имате в повече може да  дадете и на мен! newsm78

# 43
  • Мнения: 1 425
@фреди
И докато жените тук отглеждат децата си съми, къде е твоя "онеправдан" приятел?

# 44
  • София
  • Мнения: 6 477
Да отговоря на Фреди за свободното време - имам свободни пролуки в офиса и попрочитам и пописвам.
Не казвам, че ми е лесно да бачкам като луда и вечер умряла от умора да правя куклен театър с малката - понеже това е цената на гледането на дете само с един родител.
Казах, че не искам да слагам БНД тук на снимка по ред причини:
1. Колкото и да ти е странно, Фреди, отношенията с БНД са ни добри и малко уважение мисля, че заслужава.
2. Вероятността да го види девойката, с която живее сега е реален и не виждам смисъл от такава показност.
3. И без това съм му обещала вазектомия за Нова година, та да може да шета по одалиски без да произвежда финансови трудности и самотни деца! Wink Wink Wink Wink(ако не си опираран от чувство за хумор ще разбириш какво имам предвид, ако не - проблема не е мой!)
Оспамих темата, ама какво да се прави newsm78

Общи условия

Активация на акаунт