Дали съпругът ми е сгрешил....или хората са си такива?

  • 3 175
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 423
съпругът ти е абсолютно прав и това е най малкото ,което е можел да направи

кажете им на тези хора,че не желаете детето им да блъска вашето
 Peace

# 46
  • Мнения: 1 931
Аз не смятам,че трябва да се тревожиш дали съпругът ти е згрешил. И моят син от време на време става агресивен и бута,но му правя забелешка и му обяснявам, че както на него не му е приятно да го бутат така и на другите не им е, гледам да си тръгваме,когато е в такава фаза е по-добре така. А тая майка не е права така да се обижда и да прави фасони,защото на никой родител не му е приятно да му бутат детенцето . И какво е станало-вашето дете е бутнато и сега вие сте виновни. Щом като им е толкова акъла сега те да се сърдят-а не вие като потърпевши по-добре е да нямате никакви отношения с тях защото не се знае следващ път какво би станало.

# 47
  • Мнения: 9 990
Реплики, че..хм, кво толкова-деца са-не приемам.Първите 7 години-не случайно се споменават.Само със забележка и говорене понякога не става.Лично мнение и опит.

# 48
  • София
  • Мнения: 7 038
аз пък искам да намеря 10-20 мъже дето да напряват малко забележки на мойто диване и да му вземат малко страха  Mr. Green
Писна ми да я плаша с полицаи /милите/ колко пъти се заричам, като видя КАТ-аджии, да спря и да се разбера с тях за един кратък разговор с нея с цел сплашване.  #Cussing out

Мalenna, аз спирам до тях и ги соча назидателно, когато малкият крещи неистово в столчето, че коланът го стяга. Даже един катаджия беше дошъл до колата и като му намигнах направи забележка на синът ми - имаше ефект крясъците значително се разредиха.

Извинявам се на авторката на темата за отклонението. По темата Каспър е изразила мислите ми: за съжаление има отвратителни (много грозна дума) майки, които възпитават арогантни и нагли деца.

Общи условия

Активация на акаунт