Маратонки с колелца

  • 68 516
  • 416
  •   1
Отговори
# 375
някои да знае от Гърция къде  мога да си купя маратонки,аз вече имам едни ,но те нямат капак за колелетата

# 376
  • Мнения: 4 197
Как се карат тези маратонки като колелцата са само отзад? Детето трябва да "стъпва" само на пети ли? Вчера ги загледах и ми се струват интересни, но се притеснявам синът ми да не се пребие с тях.

# 377
  • на пистата
  • Мнения: 5 864
Как се карат тези маратонки като колелцата са само отзад? Детето трябва да "стъпва" само на пети ли? Вчера ги загледах и ми се струват интересни, но се притеснявам синът ми да не се пребие с тях.
има такава вероятност,моят докато се научи все по гръб беше Joyама сега се спуска и карапо 20-30мбез проблемще ти го снимам как заема стойка и ще ти покажа

# 378
  • Мнения: 3 219
Ами аз също се пробвах, но паднах 2-3 пъти в нас и се отказах. Но детето се научи самичко.

# 379
  • Мнения: 4 425
Как се карат тези маратонки като колелцата са само отзад? Детето трябва да "стъпва" само на пети ли? Вчера ги загледах и ми се струват интересни, но се притеснявам синът ми да не се пребие с тях.
Моя син кара слагащи се колелца, но един ден падаше докато се научи.  Peace
Решила съм да взема Хейлис от чужбина,защото цените са невероятни и безумни.В м-на във Варна от165 до 198 ,225 лв  Twisted Evil Това на нищо не прилича.Като знам ,че мога да му намеря за 25-40 паунда  Peace

# 380
  • Мнения: 12
Как се карат тези маратонки като колелцата са само отзад? Детето трябва да "стъпва" само на пети ли? Вчера ги загледах и ми се струват интересни, но се притеснявам синът ми да не се пребие с тях.
Моя син кара слагащи се колелца, но един ден падаше докато се научи.  Peace
Решила съм да взема Хейлис от чужбина,защото цените са невероятни и безумни.В м-на във Варна от165 до 198 ,225 лв  Twisted Evil Това на нищо не прилича.Като знам ,че мога да му намеря за 25-40 паунда  Peace
Но качеството е съвсем различно. Wink

# 381
  • Мнения: 3 219
Кое качество, да не искаш да кажеш, че като ги купи от чужбина, ще са с лошо качество ???? Говорим за Хейлис все пак !

# 382
аз имам , ама не такива като на хейлес , ами едни околелца дето могат да се слагат на всякакви маратонки , на всяка обувка по едно от двете страни , колелцата са такива като на истински ролери, купих ги от магазин на рънърс за 19 лв  Wink

# 383
  • Мнения: 4 425
Как се карат тези маратонки като колелцата са само отзад? Детето трябва да "стъпва" само на пети ли? Вчера ги загледах и ми се струват интересни, но се притеснявам синът ми да не се пребие с тях.
Моя син кара слагащи се колелца, но един ден падаше докато се научи.  Peace
Решила съм да взема Хейлис от чужбина,защото цените са невероятни и безумни.В м-на във Варна от165 до 198 ,225 лв  Twisted Evil Това на нищо не прилича.Като знам ,че мога да му намеря за 25-40 паунда  Peace
Но качеството е съвсем различно. Wink


Това е супер смешно или аз не те разбрах  ooooh!
Убедена съм,че качеството на тия от чужбина е чудесно,мислех,че и в м-на на Хейлис са качествени,но явно точно това искаш да кажеш,че в България няма качествени  Mr. Green

# 384
Az si kupih ot magazin na buldozer za 43 kinta ama... mn trudno se nau4ih newsm78

# 385
Az si kupih ot magazin na buldozer za 43 kinta ama... mn trudno se nau4ih newsm78

# 386
  • Мнения: 12
В чужбина са по-скъпи и оттук.

# 387
  • Мнения: 3 219
В чужбина са по-скъпи и оттук.

А, това не е вярно !

Говорим за оригинала, не за разни ментаци Ролершууз и т.н.

# 388
  • Мнения: 21
Дааа, качеството си е качество. Ролер Шууз са доста по евтини и издържат доста по малко. Гледам цените в магазина във Варна са ги намалили 139 -155, имат и доста нови модели а и дрехи има на Heelys, имаха и сайт ама как беше сега го забравих.

# 389
  • Мнения: 92
Виждала съм такива в магазин на "Runners" и колелцата се махат и си стават нормални кецове.Ако не се лъжа бяха някъде към 45 лв,но може и да греша.

Общи условия

Активация на акаунт