Маратонки с колелца

  • 68 464
  • 416
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 4 422
От    http://www.sportsdirect.com/sale/all-sale-shoes   Можете да си поръчате маркови на HEELYS  на мн. изгодни цени  Peace
Мдааааа аз поръчах от там-маратонки за 8 паунда само,че дойдоха без едното колелце  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Писахме им да пратят резервно,а те отговориха,че нямат и ще върнат половината пари 4 паунда...Сега търся резервни само дето цената им е в пъти по-висока от маратонките .Най-евтини са 20 паунда без доставка и тя ще е до английски адрес,май беше 4-5 паунда и от там 2 поне до София и т.н.Но нямам избор,с едно колелце не става.  #Cussing out

# 406
  • Мнения: 18
Абе вие наред ли сте - без извинение !

Как ще поръчвате маратонки онлайн от Интернет, нали трябва да ги премерите, не винаги номерата стават, миналата пролет братовчедка ми си беше поръчала някакви кецове от София, докараха ги и не дават да се мерят, направо се плаща, обу ги - големи й, хлапат й отзад, обущар й слага някакви кожи към вътрешността, за да й се нагодят  Peace

Просто е малоумно, по-добре отидете до най-близкия град, отколкото така, като сложите транспорт по на сметка ще ви излезе, ако поръчате, платите на куриер, а не ви стават  Peace

# 407
  • Мнения: 3 219
От три години си купувам всякакви обувки и маратонки за цялото семейство, не съм имала случай нещо да не ми стане. Затова има таблици с номерация.

# 408
  • Мнения: 18
От три години си купувам всякакви обувки и маратонки за цялото семейство, не съм имала случай нещо да не ми стане. Затова има таблици с номерация.

Знам, че има но често номерата са умалени, например аз нося 43 номер, а леля ми донесе от Варна 46-ти номер и ми стават  Joy

# 409
  • Мнения: 3 219
Е, при Адидас и Найк такива разминавания няма, просто винаги вземам с един номер по-големи. Мъжът ми носи 43 номер обувки, но всичките му маратонки са около 45

# 410
  • Мнения: 4 422
Абе вие .....................................
.........................
...........
Наред сме.Не за първи път купуваме Хейлис и номера , който носи сина ми го знам,нямат никакво разминаване в номерата нито са умалени или уголемени.
С транспорта до най-близкия град най-евтините Хейлис са 150 лв,а в интернет са 8 паунда доставка още 2 паунда до мен и какво стана ?Дали стигнах сумата от 150 лв,аа чакай 150 лв са без транспорта тия от най-близкия град.
Хайде моля без генерални заключения.

# 411
  • Мнения: 18
Абе вие .....................................
.........................
...........
Наред сме.Не за първи път купуваме Хейлис и номера , който носи сина ми го знам,нямат никакво разминаване в номерата нито са умалени или уголемени.
С транспорта до най-близкия град най-евтините Хейлис са 150 лв,а в интернет са 8 паунда доставка още 2 паунда до мен и какво стана ?Дали стигнах сумата от 150 лв,аа чакай 150 лв са без транспорта тия от най-близкия град.
Хайде моля без генерални заключения.

Не ми се нахвърляй ако обичаш !
Да, Хилийс са маркови стоки, но по принцип съм против пазаруването да подобни неща от Интернет, защото поне аз, трябва да го видя, да го пипна както се казва и тогава да преценя дали да го взема, някъде четох из темата че в доставката на маратонки гумата на едната обувка липсвала  #2gunfire

# 412
  • Sofia
  • Мнения: 6 966
Ivana_My_Life , като не ти харесва - не пазарувай онлайн.
Квалификациите към пазаруващите са нелепи, спазвай добрия тон, ако обичаш!

# 413
  • Мнения: 18
Ivana_My_Life , като не ти харесва - не пазарувай онлайн.
Квалификациите към пазаруващите са нелепи, спазвай добрия тон, ако обичаш!

Нищо лошо не съм казал, който иска да си пазарува, но за мен не е правилно, право на избор  Peace

# 414
  • Мнения: 4 422
Лошото е ,че правиш нелепи квалификации за хора ,които не познаваш .
Изобщо постовете ти са хлапашки май  Simple Smile

# 415
  • София
  • Мнения: 6
Мамчета, търся кецове  с колелца. Обиколих всички молове, спортни магазини....няма никъде.
Дайте съвет къде да търся?
Благодаряяяя

# 416

Общи условия

Активация на акаунт