Какво сте гълтали...

  • 13 216
  • 121
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 754
И аз, обаче сега съм спокойна...вътрешно е усещането.

# 91
  • Мнения: 8 974
Аз съм гълтала метално топче, малко, и после ме проверяваха няколко дни, пълна лудница, даже не си спомням дали го намериха после! Била съм на 5 някъде!

 Hug

# 92
  • София
  • Мнения: 1 481
Гълтала съм гайка, имам и рентгенова снимка за спомен.
Лакирвах си ноктите и след това изгризвах засъхналия лак.
В кварталната градинка децата увиваха размекната пръст в липови листа и ядяха "палачинки"  Confounded .

И досега понякога си гълтам дъвката. Писва ми да дъвча, няма къде да я изплюя и така...

# 93
С братовчедка ми като сме били малки, на по 5-6 години ни били подарили по един комплект с пастели. Тя реши че хартииката с която е обвит всеки пастел трябвало да се махне със зъбки. Решавам и аз да правя така, само че с мое малко допълнение, хапване на пастелчета.Горе долу по същото време са ни хвнали да пием водата в която се разтварят водните боички като сокче. ТОгава е Приключила кариерата ми като художничка, нейната също мисля. Сещам се също и за една случка като сум била 4 годишна маийа ме води на лекар аз влизам в кабинета, поглеждам сестрата, и съвсем сериозно я питам ''имате ли микроби?''......
   Баба ми е разказвала едно лято на село вуйчо ми, които е отишъл разплакан при дядо, щото бил настъпил нещо, и му текло кръв от крачето. Отишли на чешмата, измили го и нищо му нямало, пък той казал '' Аз се чудя що не ме боли''.

# 94
  • Мнения: 90
Стотинки най-редовно. Баща ми се шегуваше, че съм касичката на семейството Grinning

# 95
# 96
  • Мнения: 3 641
За гълтане не с есещам, но редовно съм си пъхала тревички и царевички в носа.  някой път много навътре,че чак докторите се втрещили Crazy

# 97
  • Мнения: 625
аз си бях навраля в предучилищна един синец(от гердан)в носа и не казах 2 дни,но на третата сутрин сам излезе #Crazyлеле какво ли ме чака сега мен с беб:) newsm78

# 98
  • София
  • Мнения: 3 184
Не знам да съм похапвала подобни неща, но слънчогледова семка и боб в носа е имало, и доктори е имало, и така...

# 99
  • Мнения: 47
А аз си спомням някъде 10 годишна съм била бях на село и ядох от солта която ближат овцете беше много вкусна обаче Embarassed

# 100
  • София
  • Мнения: 1 762
Била съм на 5 години и ме водят да ми вадят сливиците. Нямам много спомени, но това още се разказва в родата. Държи ме една здрава българка , а доктора реже и вади. Но втората сливица я изпуснал в основата на езика. Викал човека да плюя, но аз първо съм преглътнала  ooooh! тоест съм я глътнала. Майка ми пощуряла , а докторя я успокоил- щяла съм да я изкарам от друго място  Joy

# 101
  • Мнения: 2 631
Била съм на 5 години и ме водят да ми вадят сливиците. Нямам много спомени, но това още се разказва в родата. Държи ме една здрава българка , а доктора реже и вади. Но втората сливица я изпуснал в основата на езика. Викал човека да плюя, но аз първо съм преглътнала  ooooh! тоест съм я глътнала. Майка ми пощуряла , а докторя я успокоил- щяла съм да я изкарам от друго място  Joy

 hahaha
Глад мори добитъка, а? Почнала си да се изяждаш  Joy

# 102
  • София
  • Мнения: 1 762
Била съм на 5 години и ме водят да ми вадят сливиците. Нямам много спомени, но това още се разказва в родата. Държи ме една здрава българка , а доктора реже и вади. Но втората сливица я изпуснал в основата на езика. Викал човека да плюя, но аз първо съм преглътнала  ooooh! тоест съм я глътнала. Майка ми пощуряла , а докторя я успокоил- щяла съм да я изкарам от друго място  Joy

 hahaha
Глад мори добитъка, а? Почнала си да се изяждаш  Joy

Като гледам прекалено женствената ми фигура  Embarassed май не съм продължила със самоизяждането   Laughing

# 103
  • Мнения: 3 675
имам спомени, че съм изпила одеколона на баща ми и един шампоан мостра.

# 104
  • Мнения: 1 072
В детската градина сьм си пьхнала ведньж мозайка в носа. Ама и друго правех. Големи4ка сьм била, защото го помня, отлепвала сьм намерени дьвки от асфалта и сьм ги дьв4ела. #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт