Какво сте гълтали...

  • 13 217
  • 121
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 631
мой приятел ядеше пържени картофи, глътна един, засмя се и картофът излезе през носа му ЦЯЛ!!!
май не е много по темата Embarassed

Да не е бил фокусник?  Joy

# 76
  • Мнения: 1 277
Аз като малка съм живяла известно време при баба на село. Преди Великден тя боядисала 1 кошничка яйца и ги скрила под леглото - ще чака нашите за празника. Да ама не. Аз съм ги набарала - половината съм изяла, а другата - счупила и нахапала. Цялата стая съм омазала. Та ефектът бил и яко хранително отравяне. А на село Пирогов няма. Тъпкали са ме с разни бабешки илачи, но и до сега аз варено яйце не мога да ям. Blush
Големият ми син е на 5 г., а малкият - 4 месечно бебе. След 300 заръки оставям малкия спящ (с баткото в другата стая) и тичам до магазина. А малкият беше много кротко дете. Прибирам се съвсем спокойна след час и половина и очаквам да видя малкия буден и гладен. Няма такова нещо - спи като къпан. Оставих го да спи. Минава още час - продължава да спи. Още един - не се събужда - и аз почнах да се тревожа. Че е кротък - кротък е, ама чак пък толкова... Забравих да кажа, че беше спряла водата - още преди да изляза. Дойде водата и започвам да мия натрупаните съдове в мивката. И какво да видя! Едно от шишетата на малкия с някаква странна гъста смес. Опулих се... Отивам и питам баткото.
- Амиииии - брат ми се събуди и много плачеше и аз го нахраних!
- С какво бре сине?
- Ами със сухо мляко.
- А вода от къде взе - нали беше спряла? (Аз и резервните шишета бях изхабила и бях купила минерална, когато пазарувах.)
- Ами - от аквариума! Hug
Само дето не припаднах, а и аквариумът в същото бреме беше позанемарен - позеленясал и понамирисващ.  SickГоляма чуденка беше - на лекар ли да го водя, с какво да го тъпча да повърне... А бебока спи и не мърда. Баткото сложил петорна доза мляко и яденето станало гъстичко и засищащо. Тумбачето пълно - защо ли да става?
Събуди се след време - весел, засмян. Очаквах проблеми, но слава Богу - нищо му нямаше.
Сега като му разправям (това беше 91-ва година) той се смее и казва, че сигурно затова стомахът му и камъни може да смеле. Laughing

 hahaha hahaha hahaha

# 77
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 854
мой приятел ядеше пържени картофи, глътна един, засмя се и картофът излезе през носа му ЦЯЛ!!!
май не е много по темата Embarassed

Да не е бил фокусник?  Joy

топло - аниматор на баби германки Laughing

като пиете газирана напитка не ви ли се е случвало да ви излиза газираното през носа? (ама и аз как го обясних, дано сте разбрали.) така стана и с картофа Laughing

# 78
  • Русе
  • Мнения: 1 033
А пластмасова фигурка на калинка от детско пръстенче в носа брои ли се? Пък от къде съм я взела да си я натикам в носа, като аз "момичешки" играчки нямах и сега се чудя?! newsm78 А иначе сестра ми беше оставила малката племеничка( тогава да е била на около една година) на гърнето и отишла до съседката за нещо. Ама нали се е "загори тенджера" се позабавила - и като се връща какво да види - малката станала след подобаващо свършена "работа" а сестра и (2 години по-голяма) топи мекици в гърнето и се хранята слако, сладко.... Sick

# 79
  • Мнения: 2 631
Ъъъ..... топят в нещо кафяво или нещо течно...??  Sick

# 80
  • Русе
  • Мнения: 1 033
В нещо кафяво...... SickАма не им е повлияло - и двете са живи и здарви.... Grinning

# 81
  • Мнения: 222
Опитвала съм тебешир Sick.  Една приятелка твърдеше, че бил вкусен и полезен, защото доставял калций. Даже изхрупа един пред очите ми. И аз, да не остана назад, реших да си гризна малко.

"Изхрупа един" толкова ме разсмя това,все едно говориш за моркова,например... Laughing

# 82
  • Мнения: 23 165
Като малка/около 3г/глътнах малко кореселин,лежах в пирогов.После,във 2-ри клас глътнах един пластмасов пръстен,не казах на никого,предполагам,щом нищо не се случи,си е излязъл сам. Crazy

# 83
  • Sofia
  • Мнения: 1 437
Аз докато не порастнах не гълтах  Mr. Green Само си пъхах по ушите памуци и на баба ми преждите, 100 пъти са ми ги продухвели   Sick

# 84
  • Мнения: 57
като малка веднъж съм се нагълтала със стотинки. После като, съм ги изхвърлила съм била като касичка. Моята дъщеря преди 4 дена глътна ластик за коса. Изака го, но на мен никак не ми беше смешно, а много се притесних.

# 85
  • Мнения: 4 754
И моята глътна 10 стотинки. Придружавах я за да разглеждам известно верме, но в един момент се отказах. Каза че нещо дръннало, но се чудя дали да не я водя на лекар....за рентгенова снимка ли трябва ooooh!

# 86
  • Мнения: 750
И моята глътна 10 стотинки. Придружавах я за да разглеждам известно верме, но в един момент се отказах. Каза че нещо дръннало, но се чудя дали да не я водя на лекар....за рентгенова снимка ли трябва ooooh!
Koга глътна стотинка твоята принцеса!? Shocked
Води я на ренген...не 4акай!
Меле....тия деца! ooooh!

# 87
  • Мнения: 4 754
Отдавна, но е пъзла и и вярвам като каза че дръннало нещо.

# 88
  • Мнения: 123
Ами спомням си 4е каквото видех по улицата по земята и хоп в устата.Караха ми се все ама аз си знаех своето.Сестра ми пък си беше измила косата с омекотител от ония в малките пакет4ета,като го помислила за шампоан-пак в малки пакет4ета и после се 4удеше защо и е толкова мека косата newsm78Голям смях падна тогава и още ми е смешно като се сетя за физиономията и тогава,като и казах Joy

# 89
  • Мнения: 750
Отдавна, но е пъзла и и вярвам като каза че дръннало нещо.
Аз ако нях...каквато съм паранои4ка...веднага щях да хукна към болницата! Mr. Green
Много ме е страх от такива неща! Thinking

Общи условия

Активация на акаунт