Какво сте гълтали...

  • 13 259
  • 121
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 631
Малии,още за какво се сетих,много обичах да си хапвам сухи сополки от нослето.До 4 годична възраст голямо хрупане падаше.Все ме тормозиха с това да престана,що бой съм изяла...много бяха вкуснички,соленки,мням-мням Crazy.Блякккккккккк Sick
doh
Tи ме уби!


 Confounded

Аз иначе съм лапала 5ст. от старите, големите Grinning
Ама ми се залепи на небцето и после половин час не можаха да ми я отлепят Simple Smile)
Иначе съм виждала деца да лапат барабонки.. А моя приятелка като бяхме малки яде червеите в една кайсия, щото и казах, че щом са там, значи плода не е пръскан и те не са вредни... Бая бяха...

Последна редакция: пн, 01 окт 2007, 13:12 от kafe

# 61
  • Мнения: 399
Нали знаете обичая да се заделя първото червено боядисано яйце чак до следващия Великден...е,като малка съм набарала едно такова яйце и съм си го хапнала!!! Нали се сещате как вони едно такова нещо!  Sick Майка ми грабнала шишето с олиото и една супена лъжица...искала да ме накара да повърна...е,не е успяла...гълтала съм олиото и съм зяпала за още,и пак,и пак...а,милата мама,повръщала вместо мен!  Blush
А,иначе мравки и аз съм яла и верно,че са киселички! И солени сополки също съм хапвала - съответно и шамари след това за десерт! Лапешка работа! Отврат!  Sick

# 62
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Аз съм си натъпкала в устата цяло пакетче бонбонки "Теменужки". Задавила съм се, не мога да си поема въздух, та майка ми ме хванала с краката нагоре и започнала да ме друска... Веселба... ooooh!

# 63
  • Мнения: 3 034
мравки иаз, в доволно количество = промивка в Пирогов; дъждовни чевеи = промивка в Пирогов, извадени живички  Mr. Green; карамфили - цяла леха = промивка в Пирогов и опоскана градина; фасове, но само на морето на плажа (явно съм била с предпочитания) - последните две са документирани  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 188
Гълтала съм габърче, което слава богу е било обърнато с главичката на долу и 20ст,които след това съм го smile3550

# 65
  • София
  • Мнения: 228
Гълтала съм венчалната халка на майка ми и стотинка. Редовно си похапвах и червило, като най - вкусно ми беше някакво отровно розово 121 мисля че пишеше на него.  Joy Езика съм си гълтала цели три пъти!  #Crazy Пълнила съм си нослето със слончогледови семки... вероятно има още много неща, но сега не си спомням.
А един от братовчедите ми си похапваше кокоши лайна /курешки/.  Sick

# 66
  • Мнения: 750
Нали знаете обичая да се заделя първото червено боядисано яйце чак до следващия Великден...е,като малка съм набарала едно такова яйце и съм си го хапнала!!! Нали се сещате как вони едно такова нещо!  Sick Майка ми грабнала шишето с олиото и една супена лъжица...искала да ме накара да повърна...е,не е успяла...гълтала съм олиото и съм зяпала за още,и пак,и пак...а,милата мама,повръщала вместо мен!  Blush
А,иначе мравки и аз съм яла и верно,че са киселички! И солени сополки също съм хапвала - съответно и шамари след това за десерт! Лапешка работа! Отврат!  Sick
hahahaХухухухухух....как се посмях! Joy
Ти си била ценен кадър!И сега си ценен де! Wink

# 67
  • Мнения: 46
Дзифка Mr. Green, това е асфалт...  Mr. Green
Пред блока асфалтираха и в големи варели разтоварваха черното, вкусно вещество. Децата се събирахме вечер, когато работниците ги нямаше, чупехме от застиналата смес и дъвчехме... За да е по мекичко миксирахме с дъвка Идеал Peace
В джоба ми винаги имаше 2-3 парчинца черен асфалтец и една дъвка за разредител, и така докато приключи работата. Случвало ми се е да го глътна, докато карам колело  Sick Joy

# 68
  • Мнения: 4 792
Мравка Mr. Green Бонбон ( много е гадно ). Дъвка ( без да искам ),но успях да я върна и до ден днешен се чудя как стана, но приличах на гларус  ooooh!

# 69
  • Мнения: 16
Баща ми като малък си е навирал боб в носа докато баба разбере защо на това дете  му е запушено нослето и го заведе на доктор бобчето поникнало го извадили hahahaмалкият ми си навря също топче в носа извадих го с една клечка ама много се изплаших.Баща ми пак  преди 2 год.идва ми на гости,а аз от банята сипах в едно малко шишенци от мин.вода  БЕЛИНА трябваше ми малко и в бързината да го посрешна го слагам на кухненската маса.Отивам да правя нещо друго и се чува ужасе писък той да я изпие вместо вода голяма промивка му правиха  2-3 дни ,та да се беше напил поне от тия 20 грама

# 70
  • Мнения: 189
Аз не съм гълтала нищо, но брат ми беше много изобретателен: металната част на щипката - лежане в болница; стотинки - чакаме на гърнето;пирони и габърчета - за нищо си ги нямаше; и при нас имаше случка със счупен термометър и разлян живак; попови лъжички и червеи и т.н.
Той си беше доста палав като малък, но определено специалитетът му беше да се губи ( или да го губят ). Чист професионалист, умението му да изчезва за секунди от поглед граничеше със съвършенство.

# 71
  • Мнения: 19
Аз като малка съм живяла известно време при баба на село. Преди Великден тя боядисала 1 кошничка яйца и ги скрила под леглото - ще чака нашите за празника. Да ама не. Аз съм ги набарала - половината съм изяла, а другата - счупила и нахапала. Цялата стая съм омазала. Та ефектът бил и яко хранително отравяне. А на село Пирогов няма. Тъпкали са ме с разни бабешки илачи, но и до сега аз варено яйце не мога да ям. Blush
Големият ми син е на 5 г., а малкият - 4 месечно бебе. След 300 заръки оставям малкия спящ (с баткото в другата стая) и тичам до магазина. А малкият беше много кротко дете. Прибирам се съвсем спокойна след час и половина и очаквам да видя малкия буден и гладен. Няма такова нещо - спи като къпан. Оставих го да спи. Минава още час - продължава да спи. Още един - не се събужда - и аз почнах да се тревожа. Че е кротък - кротък е, ама чак пък толкова... Забравих да кажа, че беше спряла водата - още преди да изляза. Дойде водата и започвам да мия натрупаните съдове в мивката. И какво да видя! Едно от шишетата на малкия с някаква странна гъста смес. Опулих се... Отивам и питам баткото.
- Амиииии - брат ми се събуди и много плачеше и аз го нахраних!
- С какво бре сине?
- Ами със сухо мляко.
- А вода от къде взе - нали беше спряла? (Аз и резервните шишета бях изхабила и бях купила минерална, когато пазарувах.)
- Ами - от аквариума! Hug
Само дето не припаднах, а и аквариумът в същото бреме беше позанемарен - позеленясал и понамирисващ.  SickГоляма чуденка беше - на лекар ли да го водя, с какво да го тъпча да повърне... А бебока спи и не мърда. Баткото сложил петорна доза мляко и яденето станало гъстичко и засищащо. Тумбачето пълно - защо ли да става?
Събуди се след време - весел, засмян. Очаквах проблеми, но слава Богу - нищо му нямаше.
Сега като му разправям (това беше 91-ва година) той се смее и казва, че сигурно затова стомахът му и камъни може да смеле. Laughing

# 72
  • Мнения: 2 427
Дзифка Mr. Green, това е асфалт...  Mr. Green
Пред блока асфалтираха и в големи варели разтоварваха черното, вкусно вещество. Децата се събирахме вечер, когато работниците ги нямаше, чупехме от застиналата смес и дъвчехме... За да е по мекичко миксирахме с дъвка Идеал Peace
В джоба ми винаги имаше 2-3 парчинца черен асфалтец и една дъвка за разредител, и така докато приключи работата. Случвало ми се е да го глътна, докато карам колело  Sick Joy
Аз като малка съм живяла известно време при баба на село. Преди Великден тя боядисала 1 кошничка яйца и ги скрила под леглото - ще чака нашите за празника. Да ама не. Аз съм ги набарала - половината съм изяла, а другата - счупила и нахапала. Цялата стая съм омазала. Та ефектът бил и яко хранително отравяне. А на село Пирогов няма. Тъпкали са ме с разни бабешки илачи, но и до сега аз варено яйце не мога да ям. Blush
Големият ми син е на 5 г., а малкият - 4 месечно бебе. След 300 заръки оставям малкия спящ (с баткото в другата стая) и тичам до магазина. А малкият беше много кротко дете. Прибирам се съвсем спокойна след час и половина и очаквам да видя малкия буден и гладен. Няма такова нещо - спи като къпан. Оставих го да спи. Минава още час - продължава да спи. Още един - не се събужда - и аз почнах да се тревожа. Че е кротък - кротък е, ама чак пък толкова... Забравих да кажа, че беше спряла водата - още преди да изляза. Дойде водата и започвам да мия натрупаните съдове в мивката. И какво да видя! Едно от шишетата на малкия с някаква странна гъста смес. Опулих се... Отивам и питам баткото.
- Амиииии - брат ми се събуди и много плачеше и аз го нахраних!
- С какво бре сине?
- Ами със сухо мляко.
- А вода от къде взе - нали беше спряла? (Аз и резервните шишета бях изхабила и бях купила минерална, когато пазарувах.)
- Ами - от аквариума! Hug
Само дето не припаднах, а и аквариумът в същото бреме беше позанемарен - позеленясал и понамирисващ.  SickГоляма чуденка беше - на лекар ли да го водя, с какво да го тъпча да повърне... А бебока спи и не мърда. Баткото сложил петорна доза мляко и яденето станало гъстичко и засищащо. Тумбачето пълно - защо ли да става?
Събуди се след време - весел, засмян. Очаквах проблеми, но слава Богу - нищо му нямаше.
Сега като му разправям (това беше 91-ва година) той се смее и казва, че сигурно затова стомахът му и камъни може да смеле. Laughing
Е тези двете са просто божествени!
С глас съм се смяла.
Значи и аз да си купя аквариум,белким кротне и нашия newsm78 Laughing!

# 73
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 864
мой приятел ядеше пържени картофи, глътна един, засмя се и картофът излезе през носа му ЦЯЛ!!!
май не е много по темата Embarassed

# 74

Общи условия

Активация на акаунт