За всички, които са били слаби, а сега се чувстват дебели

  • 3 870
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 723
Докато бременеех, качих 50 кг   261uu
До сега съм свалила около 30, ама 20 си ги влача...
Мдам, следващия път много, ама много ще внимавам какво плюскам Animal Pig

# 46
  • Мнения: 884
Докато бременеех, качих 50 кг   261uu
До сега съм свалила около 30, ама 20 си ги влача...
Мдам, следващия път много, ама много ще внимавам какво плюскам Animal Pig
Малко спам-30 кг за година и нещо си е направо супер, гордей се със себе си  bouquet

# 47
  • Мнения: 2 723
Малко спам-30 кг за година и нещо си е направо супер, гордей се със себе си  bouquet

Супер е ама пак съм прасе  Confused Все пак влязох в болницата 110 кг  hahaha
А и годините са почти 2  Cry

# 48
  • Мнения: 884
Забелязяла съм, че всички които са били слаби, някак си са поставили старото си тегло на пиедестал, а после, дори само с няколко килограми отгоре, се чувстват като прасета...

# 49
  • София
  • Мнения: 62 595
Може би, защото напомня за младостта с нейната относителна безгрижност. И желанието да си пак като before раждането.

# 50
  • Мнения: 884
Аз ,честно казано, много се харесвах на 30 г., повече, отколкото на 20, сега съм 32,  но на 40 нещата вероятно ще стоят по различен начин #Cussing out

# 51
  • Мнения: 2 723
Забелязяла съм, че всички които са били слаби, някак си са поставили старото си тегло на пиедестал, а после, дори само с няколко килограми отгоре, се чувстват като прасета...

Хммм, не мисля, че е поставено теглото като цифра, по-скоро начина по който си изглеждал и по който едва ли някога ще изглеждаш пак. Аз лично страдам истински като зяпам снимки от преди бебо или като срещна някой стар познат, който ме гледа  Shocked и съвсем непринудено ме пита "абе мацка, кво се е случило с теб" Е кво се е случило  #2gunfire Сякаш е кьорав. Нали е ясно кво е се е случило - освинила съм се. Баси. Трябва и да го обяснявам, все едно не ми е достатъчно, че си купувам дрехи с 4 размера по-големи  Tired

Ами тъпо е защото има хора, които със завидна лекота поддържат килограми, аз също апропо до преди около 2 - 3 години. Ама сега, незнам, от годинките ли, от заседналия живот около дребо ли... Все съм гладна и дебела ooooh!
Е, верно, не съм 110 кг, ама и 80 не е любимото ми число  Sick

Последна редакция: вт, 02 окт 2007, 15:08 от Никси

# 52
  • Мнения: 192
И аз не се харесвам,от 48 станах72.Ужасно е но нямам воля за диети.Единственото ми успокоение,че има и по дебели от мен...
Laughingи при мен е същото,само че при мен кг-те бяха 53кг и станаха 80!А сега съм 70кг. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт