The Lost Paradise of Dilmun-2

  • 17 504
  • 292
  •   1
Отговори
# 255
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ами сподели й на Галето какво ти говори GPS-а , та да отиде момичето да му окаже първа помощ и направо да се мята и по скоро него да мята на гръб и да си го прибира... СТИГА Е ЧАКАЛ!!!! Laughing Heart Eyes

Не знаеш какво ти готви Дядо Коледа ако си слушкала през годината Joy Twisted Evil


Сподели веднага на лични или по друг начин, защото ще се самоизям от любопитство + това да ВМЕТНА че и аз СЛУШАМ МНОГО !!! с 4 уши!!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Wink Heart Eyes Hug

# 256
  • Мнения: 9 905
здравейте, моля ви за съвет, ако някой е минал по този път. На мой роднина му искат справка за извършените имунизации в една от арабските държави. За работа е. Явно е обща справка, няма някакъв формуляр или нещо уточняващо. Човекът не си пази здравния картон от дете. Личният лекар за пръв път чува за такова нещо и иска картон. Картон няма. Моля, ако някоя от вас знае - има ли друг начин да се намерят тези имунизации, кой може да издаде такава справка?

# 257
  • Мнения: 820
Тити, за съжаление аз не мога да помагна с информация. Ако е загубен картона не си представям как може да се възстанови такава информация. Едно време едва ли са водили отделни регистри за имунизациите на всяко дете. По скоро ако има някакво специално изискване за ваксини просто да си ги направи наново. Не бях много полезна, съжалявам Sad

# 258
  • Мнения: 820
Ноя, ако имаш някакви специални взаимоотношения с Дядо ти Коледа да знаеш, че и аз слушкам. Казват, че живеел в Лапландия, ама де да знам може да му е писнал вечния студ и да е решил да стопли старите си кокали по тукашните ширини newsm53

# 259
  • Мнения: 1 184
Ноя, ако имаш някакви специални взаимоотношения с Дядо ти Коледа да знаеш, че и аз слушкам. Казват, че живеел в Лапландия, ама де да знам може да му е писнал вечния студ и да е решил да стопли старите си кокали по тукашните ширини newsm53
Абе, то с това глобално затопляне така се променя климата, че няма да се учудя ако след някоя и друга годинка не завали сняг и по нашите ширини  newsm78. Щом миналата година е стигало до 2-3 градуса, какво ли ще е тази година  Confused. Диде, нищо чудно Дядо ти Мраз да отскочи и насам  Joy.

Тити, не можах да разбера точно въпроса ти. Твоя познат е роден в арабска държава ли? Ако е така бих могла да ти изпратя схемата на ваксинации на децата ми до 10 год възраст. Това ще помогне ли  newsm78. /Между другото моя бебчо го наричаме Тити  Mr. Green/

Ами сподели й на Галето какво ти говори GPS-а , та да отиде момичето да му окаже първа помощ и направо да се мята и по скоро него да мята на гръб и да си го прибира... СТИГА Е ЧАКАЛ!!!! Laughing Heart Eyes
Стига си разсейвала Галето сега  Naughty. Тя се подготвя за дансинга  Mr. Green. Един спасител, който не може да плува да не е по-важен от партньорката по танци  Crossing Arms?!?!?

# 260
  • Мнения: 9 905
не, ели, в Бг си е роден, но му искат справка за направените му имунизации през живота му.

# 261
  • Мнения: 820
Тити, ако е сговорчив личния му лекар, нека го помоли да напише справката и без картон GP то знае какви имунизации се правят в България. Пък ще почерпи после... Mr. Green

# 262
  • Мнения: 3 461
Тити, щом е pro formae, да му напише GP-то на медицинска бележка стандартните ваксинации на латински и после за по-голяма достоверност може да му я легализират, мисля че определени частни поликлиники го правеха това при емигриране и др. В Саудито задължително правят рентгенова снимка, както и един куп изследвания. Спомням си, че моите ги направих в Атина, задължително спин тест, да няма турбеколоза, хепатит C и др. Дано сме ти помогнали малко.

# 263
  • Мнения: 9 905
благодаря ви   bouquet ще се справи.

# 264
  • Мнения: 3 461
Спомням си, че за Ния даваха много зор да се ваксинира против менингит, това беше изискване на училището, но предполагам, че то пък се отчита пред Министерството на Здравето. При всички случаи е много търчане и много пари, но предполагам, че компанията ще поеме здравния преглед, когато се стигне до там. Успех.

# 265
  • Мнения: 341
Ноичка,да знаеш камък ми падна от сърцето като чух,че вече е тръгнал юнака.
Само се чудя защо се тутка такъв  newsm78.
Да не ми бере букетче от водни лилии Laughing Joy
Дано скоро да дойде нета на моята половинка и можем да откриваме дансинга.
Един музикален поздрав от мен за загрявка


# 266
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
галенцеее лети, лети към теб............
http://img.alibaba.com/photo/200147937/Artificial_Water_Lily.jpg

....ааа поздравчето такааа ми харесва...ммммммммммм Flutter Flutter FlutterАмър Диаб е това ,нали?

# 267
  • Мнения: 3 461
 Гале, мерси за поздрава, много романтичен. Heart Eyes  Ако покажеш и стъпките... Laughing На теб силата ти е в спортните танци с акробатични премятания. Mr. Green Сега ако чакаш и плувеца да прилича на певеца, че и глас да има.... Joy Joy

Да ви кажа за спа-то, че все забравям. Бяхме на годишнината от сватбата, на масаж за двама. Поеха ни от вратата две тайландки, след като минахме по килим от рози. Масажът започна на светлината на свещи и приглушена музика. Налагаха ни с някакви черни камъни, отключваха специални чакри в продължение на два часа. Почувствахме се като преродени, на края завършиме с шампанско в джакузито. Малко снимчици от мястото.


Да довърша и за снощната габха, че Катето пак ще ми напомни. Събрахме се в един мини палат, подреден с много вкус и мерак в арабски стил. Арабките засмукаха жадно шишата още с влизането си. Европейките и американките оцеляхме на миризмата благодарение на мощния климатик, който ни издуха, някои си поискаха одеала. Laughing Поканата беше за 20.00, до 23:15 продължаваха да прииждат гости. Всички носеха огромни стъклени подноси с шоколад, аз и една мома англичанка изпратихме кошница с цветя през деня. И се почна лаф-моабет, завързах нови интересни запознанства, въпреки новите контакти не ме огря да приемат Дилън в школата по карате, защото бил много малък. Опитах се да сваля собственичката , но изтръгнах само обещание да пробваме догодина по това време. Mr. Green Към 23:30 започнахме с вечерята, която беше на коктейлни  начала. Скоро след това си взехме довиждане, аз и няколко изтерзани от умора европейки. Домакинята беше перфектна, най-хубавата част беше, че живее сравнително близо.

# 268
  • Мнения: 341
Хайде бе момичета направо се притесних...кое време стана,а никакви ви няма.
Направо хванах паяжини на дансинга .Mr. Green
Да не ходихте да слагате роклите с голите гърбове Twisted Evil Laughing
Катюшка,имаш награда за верния отговор Heart Eyes

# 269

Общи условия

Активация на акаунт