The Lost Paradise of Dilmun-2

  • 17 505
  • 292
  •   1
Отговори
# 270
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Да ви кажа за спа-то, че все забравям. Бяхме на годишнината от сватбата, на масаж за двама. Поеха ни от вратата две тайландки, след като минахме по килим от рози. Масажът започна на светлината на свещи и приглушена музика. Налагаха ни с някакви черни камъни, отключваха специални чакри в продължение на два часа. Почувствахме се като преродени, на края завършиме с шампанско в джакузито.

... да ти довърша разказа... Mr. Green и се започна едно правене на четвърта пркрасна руса госпожица.....  Laughing Laughing Joy Heart Eyes Mr. Green

Да довърша и за снощната габха, че Катето пак ще ми напомни....... ....... Опитах се да сваля собственичката ...........
smile3515 box  341uu bambamfight
Сега още повече ме загриза едно любопитство и безпокойствооооо Mr. Green

Галенце ти с тези романтични песни..... не ме настройваш за гол гръб, а заа без него  Joy Joy Joy Flutter

# 271
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022

оо някои вече са без рокли и а във вихърана  танца

# 272
  • Мнения: 3 461
Ето това е истината. Поздравявам всички участнички и устатнички в Dancing with the Stars. Laughing Heart Eyes http://www.youtube.com/watch?v=BCO8KkkmdIE

# 273
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
ееееееееееееее опитваш се да ме разнежиш и да ме омилостивиш за онази свалка със домакнята снощи!!!! Rolling Eyes Heart Eyes
Страхотен блус, добре, че мече смених вечерната рокля с вини, че да не се настъпваме по роклите.... Whistling Joy
...
сега така разнежена, си хващам нощния полет и идвам и аз на семеен масаж!!!!!!!

# 274
  • Мнения: 341
Ноичка,благодарности за хубавата песен

Катенце,ти разбра ли че ще набират участници  при Слави за конкурса "Танцувай с мен" втора част?

# 275
  • Мнения: 3 461
Още малко инфо за Бахрейн или с какво сме горди пред света, преди да свърши темата. Wink На кратко ние сме новия дом или щаб-квартира на vodafone известен под  новото име Zain. http://www.itp.net/news/500606-zain-to-move-to-bahrain


Катенце,ти разбра ли че ще набират участници  при Слави за конкурса "Танцувай с мен" втора част?

А за "Танцувай с вълци" няма ли да има кандидати? smile3532

Гале, удоволствието е мое. Heart Eyes

# 276
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Мнее, не съм разбрала Laughing Laughing Laughing Laughing
Искаш да ми напомниш за една шега ли?!! Joy

# 277
  • Мнения: 3 461
Душата ми спи вече, на каква габха ще ходя от 22:30. Twisted Evil

# 278
  • Мнения: 341
Абе нали пусто помня като слон и днес като видях рекламата и веднага се сетих за теб.Нали беше казала,че на следващия конкурс веднага се записваш,че викам да те предупредя с време.Пък и колектива тук можем да ти ударим едно рамо.

# 279
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Абе нали пусто помня като слон и днес като видях рекламата и веднага се сетих за теб.Нали беше казала,че на следващия конкурс веднага се записваш,че викам да те предупредя с време.Пък и колектива тук можем да ти ударим едно рамо.


не едно, а две рамена ще са нужни.....

Ноинчинце, кака всяка бечер ли си на гбха /ако така се чете/?

# 280
  • Мнения: 341
Душата ми спи вече, на каква габха ще ходя от 22:30. Twisted Evil
Аз ще те отменя достойно  Laughing след мъничко ,а пък ти отивай да се забавляваш.
И за повдигане на тонуса ви пускам нещо по игриво.

# 281
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ей това е като за мен!!!  Laughing Heart Eyes Hug

# 282
  • Мнения: 3 461
Абе нали пусто помня като слон и днес като видях рекламата и веднага се сетих за теб.Нали беше казала,че на следващия конкурс веднага се записваш,че викам да те предупредя с време.Пък и колектива тук можем да ти ударим едно рамо.


не едно, а две рамена ще са нужни.....



Ще ти ударим и крак, ако трябва, здрав, прав и корав. Mr. Green

Гале, добре че си ти да ни повдигаш духа  Laughing

Кате, едно око да видите в кьоравия заедно с gioia и веднага да го извадите. Twisted Evil Не ходя всяка вечер, но като се заредят...и теб те няма никаква да помагаш. Wink

# 283
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Леллее, как се разиграх...... точно като емоут иконата от поста на галето със шалчето!!!! Joy
Готова съм за габха!!!!!!!!!!!!!!!!!!
там танци има ли, предполагам не, но защо да не си иноватрока и сега като загрееш тази вечер да ги въвеедеш на този вид събирания!!!! hahaha

# 284

Общи условия

Активация на акаунт