Деси Слава и Евтим Милошев

  • 6 679
  • 126
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 9 050
Той нищо няма да си избира. Шанел сме я номинирали отдавна. Ти от къде се пръкна и за кво се бориш, не те знам. Ама си закъсняла много. Шанел! Шанел! newsm18 newsm18

Като си такава фенка, да беше влязла в оная тема, дето се разбрахме, че Шанелката ще е. Иначе ще си остане стар ерген. Айде, беж! (Каквото си е от морето, си е от морето. Друго са си морските мацки....)

# 106
  • Мнения: 2 161
Ох,каква черпня  ме чака...Дано да не се наложи да плащам с лични средства,дано Станислав се отпусне малко.Нещо не ми изглежда щедър,ще видим.

# 107
  • Мнения: 4 435
Той нищо няма да си избира. Шанел сме я номинирали отдавна. Ти от къде се пръкна и за кво се бориш, не те знам. Ама си закъсняла много. Шанел! Шанел! newsm18 newsm18

Като си такава фенка, да беше влязла в оная тема, дето се разбрахме, че Шанелката ще е. Иначе ще си остане стар ерген. Айде, беж!


Я по-крото.Човек да не се пошегува с нещо.Само Шанел схвана май.А относно другата тема,тук влизам от 10 дни и не съм длъжна да ви знам всички предишни.И да напомня само че темата е Деси Слава и Евтим Милошев .

# 108
  • Мнения: 9 050
Ох,каква черпня  ме чака...Дано да не се наложи да плащам с лични средства,дано Станислав се отпусне малко.Нещо не ми изглежда щедър,ще видим.

Не бой се. Аз ти казах какъв му е кусура Simple Smile Ама морското от нищо се не плаши. Пък и ти си тренирана. Обаче черпня на сватбата искам аз....Такива по едно кафе - не ги броим. Покана, покана, искам.

# 109
  • Мнения: 9 050
Той нищо няма да си избира. Шанел сме я номинирали отдавна. Ти от къде се пръкна и за кво се бориш, не те знам. Ама си закъсняла много. Шанел! Шанел! newsm18 newsm18

Като си такава фенка, да беше влязла в оная тема, дето се разбрахме, че Шанелката ще е. Иначе ще си остане стар ерген. Айде, беж!


Я по-крото.Човек да не се пошегува с нещо.Само Шанел схвана май.А относно другата тема,тук влизам от 10 дни и не съм длъжна да ви знам всички предишни.И да напомня само че темата е Деси Слава и Евтим Милошев .

Блондинките губят с достойнство! Ти я оспами темата с тая подялба и това къде учиш. Ама не бой се. Ей сега ще минат с метлата.

# 110
  • Мнения: 3 423
След шест страници за любов очаквах да
прочета, че ДС и ЕМ очакват поне дете.

# 111
  • Мнения: 2 161
Оф,какво кафе?Ти хайвера с лъжица ще го ядеш,помни ми думата!Ама това брак много лошо звучи.Искам и аз веднъж като нормалните хора да пробвам без брак.

# 112
  • Мнения: 1 952
1. Не съм грозна.
2. Не съм злобна.
3. Всички знаеме за фотошопа, нали?
4.Искахте снимки, ето:
http://www.bulphoto.com/mimage.php?i=19888
http://budilnikparty.co.uk/imagelib/desislava_04.11.06/_MG_8813.JPG
http://bbvip2images.bigbrother.bg/img/galleryImg/G1P1782.jpg
Не съм я виждала отдавна, но преди тялото й беше отвратително.
Мисля, че при всичкото пластики, силикони, ботокси, които си прави ... има какво още да се желае.
И никой да не се прави, че не видя бръчките и пъпките в брадъра, молим Mr. Green

# 113
  • Мнения: 5 713
На втората снимка какво й е? Харесва ми. И в Брадъра я харесвах. Пък пъпките....какво за тях? Могат да излезнат поради 1000 причини.

# 114
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
На 28 години с бръчки по челото,очите и шията да не говорим колко са,извинявайте,но на тази възраст  момичетата са като капки,а не преличащи на напудрени секси лелки. Laughing

Последна редакция: ср, 03 окт 2007, 21:26 от k.a.l.i.

# 115
  • Мнения: 4 435
Първата снимка е кофти,но може би зарди позата.Във ВИП Брадър постоянно й даваха дупето и то по прашки и си беше в прекрасно състояние без фото шоп и т.н.Втората снимка е добре,третата също,като изключим малко пачи крак на окото, но не е кой знае какъв дефект ,пък й се усмихва в същото време.

# 116
  • Мнения: 349
На 28 години с бръчки по челото,очите и шията да не говорим колко са,извинявайте,но на тази възраст  момичетата са като капки,а не преличащи на напудрени секси лелки. Laughing
 
 PeaceСъгласна съм.

# 117
  • Мнения: 3 886
Долу ръчичките от Слави.Мой е!
e  е те тука предпочитам МИЛОШЕВ по земен е и по отговорен Славчо е наперерен и по грозен

# 118
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Моля,моля може да е грозен,но е ,,обичен,,-мъж и половина и дума да не става ,че Милошев е за предпочитане-по добре непредсказуем и грозен,отколкото скучен и грозен. Laughing

# 119
  • Мнения: 660
Е  на 28 години чак като капки роса да се изглежда особенно в начина ни на живот и силният стрес в България,трудна работа Hug
Абе симпатяга е жената Деситу,аз съм я виждала 2 пъти на живо,единият път малко по отблизо,но то беше прди 3,4 години,тогава нямаше толкова пластики,видя ми се добре,но е много нисичка:)
Сега незнам как е,а на снимки на фолко певици които яко с еобработват на фотошопа не вярвам...
За пъпките малко тъпо,на почти всеки му излизат нали така......включително и на мен,не виждам нищо притеснително в това.....,дори Камерън Диас има проблемна кожа,ама пак е  супер секси нали... Peace

Общи условия

Активация на акаунт