Работна тема - 9.10.2007, 13.00 пред МТСП, ул.Триадица 2

  • 19 395
  • 350
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 271
Момичета, само да попитам паркингите пред ЦУМ или Халите платени ли са и колко струват.
Че ние ще дойдем с двете деца с количките и трябва да се паркираме някъде. А не съм сигурна че ще намерим близо подходящо място.
Пишете ми на ЛС, моля, за да се ориентираме. Благодаря ви.
До скоро на всички които ще дойдат!

# 331
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Момичета, само да попитам паркингите пред ЦУМ или Халите платени ли са и колко струват.
Че ние ще дойдем с двете деца с количките и трябва да се паркираме някъде. А не съм сигурна че ще намерим близо подходящо място.
Пишете ми на ЛС, моля, за да се ориентираме. Благодаря ви.
До скоро на всички които ще дойдат!


Платени са, като този на халите ти дава половин час безплатно Peace

# 332
  • Мнения: 2 563
Момичета, ето малко инфо, току що разговарях с репортер на  габровски вестник "100 вести", незнаеха нищо за протеста в София и може би закъснях, както и да е, проведохме интервю, надявам се да го публикуват.
След това звъннах в Севлиево и се чух с главния редактор на тамошен вестник, откриването е започнало, става въпрос за дневен център за възрастни с увреждания и за това откриване се знае от половин година, но Г-жа Министърката естествено реши да присъства за да покаже съпричастност имено заради протеста, помолих ги някой от присъстващите репортери да и зададе въпроса-"Защо не е в Министерството днес?", главния редактор ми каза, че след откриването ще има пресконференция и на нея се надява нейните репортери да си свършат работата и аз се надявам.
Сега ще се мъча да се свържа и с някоя местна телевизия, дано не съм закъсняла.

Умница си ти! Simple Smile

# 333
  • Мнения: 1 037
Вие сте тръгнали да нападате, женицата, а тя е герой днес, поправям се става въпрос за деца , не за възрастни.... бясна съм, за Могилино не са чували голяма част от хората в Габрово и Севлиево, но ето това знаят всички:
 

Министърът на труда и социалната политика Емилия Масларова ще открие днес в Севлиево Дневен център за деца и младежи с увреждания. Основната функция на социалното заведение е да им осигури подходяща за развитието среда. В Центъра ще работят 9 специалисти- логопеди, психолози, социални педагози, социални работници, рехабилитатори, медицински сестри. Те ще се грижат ежедневно за 24 деца и младежи на възраст от 7 до 20 години.


Община Севлиево е предоставила за нуждите на центъра обособен корпус от сградата на ОУ ”Христо Ботев”, както и 33 400 лв. Още 93 600 лв. е осигурила Фондацията на Лорд Мичелхам – Швейцария със съдействието на Международната социална служба – България. Асоциацията за лица с интелектуални увреждания е дарила оборудване на стойност 15 000 лв.
Ама как добре го е измислила и натъкмила, ама аз ще се постарая и за Могилино да научат, нека сега се радват на това, а другото за десерт, утре пак ще звънкам, докато не остане човек , който да не е чул.

# 334
  • Мнения: 2 249
да де-ще открие центъра-ми то и аз мога да резна с една ножичка една лента и после да се почерпя за здравето на всички #Cussing out-тя едва ли е знаела за тоя център преди днес да й го вместят в програмата

прочетох имена на няколко фондации дарили средства-общината място и средства-никъде не разбрах какво точно масларова е направила-освен да си дотътри дебелия гъз за да я снимат на откриването

# 335
  • Мнения: 1 037
Именно, това се е решило в последния момент, поне така ми обесниха, нали ви казах за откриването се знае от близо половин година, просто това сега беше спасението и.
Филма не е излъчван в БГ, тук хората незнаят, няма опасност от неудобни въпроси.
Жалко, че късно разбрах, че  ще бъде в Севлиево.
Ама тя ако си мисли, че след този протест ще забравим и ще се приберем в черупките си , за да продължи всичко постарому, греши.

# 336
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
трупа точки!
после като я питат - какво правите вие?
ами как какво, вижте колко работа сме свършили!

# 337
  • Мнения: 2 563
Именно, това се е решило в последния момент, поне така ми обесниха, нали ви казах за откриването се знае от близо половин година, просто това сега беше спасението и.
Филма не е излъчван в БГ, тук хората незнаят, няма опасност от неудобни въпроси.
Жалко, че късно разбрах, че  ще бъде в Севлиево.
Ама тя ако си мисли, че след този протест ще забравим и ще се приберем в черупките си , за да продължи всичко постарому, греши.

Ей сега по новините показаха тоя хубавия дом с ябълките и после казаха, че Масларова от Севлиево е казала, че на персонала от Могилино е казано, че колкото по-фрапантни кадри направят, толкова повече пари от чужбина ще има... Коментар, че този дом е за закриване още отпреди Би Би Си да цъфне там - няма!

# 338
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
ах, долна лъжа! Twisted Evil
искат да кажат, че сме гледали не документално, а игрално кино!
ами тогава е достойно за Оскар за главни и поддържащи роли, декора също е на ниво!
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
свива ме корема от тази наглост, тази съвсем за мезе ни взе!
то може да ни подценява, ама чак пък толкова!!! Sick
отивам да обиколя из стаите, че не ме свърта на едно място.............................

# 339
  • Мнения: 1 037
Hear Again , разбрах, току що говорих с една репортерка, аз попитах, значи ли това, че ако някой предложи пари, Социалните работници и тези в домовете са готови да оставят да умират деца , само и само да получат повече пари, е, браво на министърката отново се изложи яко, според мен си вкарва автогол всеки път като си отвори устата.

# 340
  • Мнения: 1 802



Ей сега по новините показаха тоя хубавия дом с ябълките и после казаха, че Масларова от Севлиево е казала, че на персонала от Могилино е казано, че колкото по-фрапантни кадри направят, толкова повече пари от чужбина ще има... Коментар, че този дом е за закриване още отпреди Би Би Си да цъфне там - няма!

Фрапантни или не - децата са факт! Тези деца скелети са си ФАКТ!!!  #Cussing out

# 341
  • Мнения: 572
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=180755
Само малко от това каквото видях днес!

# 342
  • Мнения: 4 586
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=180762 - Това е впечатлило Вълчето.

# 343
  • Мнения: 521
Много хубави дечица видях...Въреки всичко децата ни излъчваха много светлина,някаква положителна сила-не мога да го обесня точно...
Дано се усети...

Ние позакъсняхме ...не видях всички,не се запознах с всички,но е добре,че имаше толкова родители и деца!

# 344
  • Мнения: 35
този филм може ли да се преведе на български или да е със субтитри на български и така да го разпространяваме?

Общи условия

Активация на акаунт