Работна тема - 9.10.2007, 13.00 пред МТСП, ул.Триадица 2

  • 19 380
  • 350
  •   1
Отговори
# 345
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Имаше едно майче, което си беше предложило услугите за субтитри newsm78

# 346
  • София
  • Мнения: 4 867
Имам близък приятел, който се занимава с преводи на книги и филми и предложи да направи субтитри за филма. Само кажете дали ги искаме.

# 347
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Имам близък приятел, който се занимава с преводи на книги и филми и предложи да направи субтитри за филма. Само кажете дали ги искаме.

Искаме ги разбира се  Peace

# 348
  • Мнения: 35
разбира се, че го искаме!
според мен филма е най-мощното ни оръжие със широк обсег. Ако този филм се пусне по някоя голяма национална тв ще предизвика наистина широко народно вълнение. И тогава може да се използва всеобщата тревога чрез повода - Могилино - да поставим глобалните си искания - за превенция за даване на деца в дом, облекчаване на процедурата за осиновяване, състоянието на домовете и качеството на грижите за децата там и т. н.
Само, че се съмнявам в "свободата" на словото у нас. За всеки случай не е зле да сме подготвени, ако случайно изникне възможност за разпространението на филма по тв. Пък дори и да става дума за разпространение само по нета, пак ще е достъпен за повече хора.

# 349
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
в сайта на хелзинкския комитет четох, че филма ще го пускат през ноември, дали е вярно или нещо не съм разбрала  newsm78  http://www.bghelsinki.org/index.php?module=pages&lg=bg&page=obektiv14614
за мен това е най-важното, да се излъчи филма в бг и тогва ще стане ясно  Кон боб яде ли?

# 350

Общи условия

Активация на акаунт