Октомври грее във позлата, дарява ни с надежда свята!

  • 20 155
  • 565
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 098
Славун е истински красун  Peace ще си замълча, че ако си отворя устата ще почнат лиги да се стичат и ще ми увисне езика и тогава ... срам.  Mr. Green
Да се събуждате, че ако вземе на мен да ми стане депресивно ... , ще трябва и Рени от Виена да лети.
Светле, знам че имаш много работа, ама хайде ,мерни се малко на хоризонта. То не може само работата и семейството, ако изчезнам и ние какво ще правиш тогава се чудя.  newsm78
Аз бях на среща с мама, и сега ми е много готино.
Искам и някоя прясна клюка, че голяма скука настава.
Рони, къде си. Искам те... Mr. Green 
Ники , Зори, Веси бебунковците и бебите как са?

# 61
  • Мнения: 7 112
Ту`а съм си.
Но покой не ми дава случващото се напоследък.
Много тъга, много. Даже и аз не намирам чак толкова много сили, за да разведря когото и да било.  Confused
Пък в други ден ако не вали си мисля да подкарам колелото за малко.   
 Crazy
 

# 62
  • Мнения: 1 369
Пък в други ден ако не вали си мисля да подкарам колелото за малко.   
 Crazy

Искам и ааааааааааааааааааааааз smile3511 smile3515 smile3516 newsm39 newsm45

# 63
  • Мнения: 7 112
Ревличката догодина през лятото ще кара колелото.  smile3534
За утре среща пред Народния театър? Че ще ходя на лазаро-епилик в него район към 17 часа, та ако има желаещ ... Може и бира да жулна.  Sunglasses

# 64
  • София
  • Мнения: 1 098
Е, Ронка не е честно , аз защото утре съм цял ден с любимите и няма да мога да ви видя.  Cry

# 65
  • Мнения: 651
Ронка, ако не вали подкрепям с две ръце срещичка. Тъкмо ако успеят и Ламичките да се появят. Simple Smile

# 66
  • Мнения: 3 091
вечерта сме на рожден ден Sad няма да можем... евентуално преди 17 часа...

# 67
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Искам и ааааааааааааааааааааааз smile3511 smile3515 smile3516 ... newsm45
На среща пред Народния!
Ронка, права си за новините напоследък. Като чукна за нови съобщения и прочета заглавието за Калоянчо, сърцето ми се свива. Адски нелепо е да умират деца. Не искам да има повече нови мами тука... А и тоя филм на ВВС...

# 68
  • Мнения: 7 112
вечерта сме на рожден ден Sad няма да можем... евентуално преди 17 часа...
Преди пет, разбира се. Че отде да знам дали ще им отнеме 15 минути или 45, за да ме опърлят подобаващо?  Grinning

# 69
  • Мнения: 3 091
вечерта сме на рожден ден Sad няма да можем... евентуално преди 17 часа...
Преди пет, разбира се. Че отде да знам дали ще им отнеме 15 минути или 45, за да ме опърлят подобаващо?  Grinning

значи ако не сме в разход някъде по задачи и не вали, идваме и ние. ще се чуем по теловете
цун гун

# 70
  • Мнения: 3 166
Мда, класната ...  Thinking

Whistling Whistling Whistling Whistling Свеееетлееее!

Ку-ку!Ба!!!
Тук съм. Още повече, че разни птиченца ми докладват, че тук е настъпило затишие.... Хммммм! В момента стачкувам и не мога да налагам даскалски методики за стягане, ама като мине стачката..... стойте та гледайте!
Иначе - при мен така се стекоха нещата покрай новата работа, че не ми остана грам време да влеза във форума. Но пък съм влюбена в новото училище. Както и да е - виновна! Публично обощевам повече да не зачезвам. Сега отивам да ви чета.

Ох,бе, за малко да забравя! Аз казвала ли съм ви скоро колко много ви обичам!!!!![/color] Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 1 369
Е не мога да повярвам,класната се е появила снощи на хоризонта,а аз чак сега разбирам:) Не ни изоставяй повече така, моля Другаркатаааа...  bouquet  bouquet  bouquet

Аз едва ли ще се появя на така планираната среща, но все пак ако я организирате,пуснете един смс да ме уведомите, нищо не се знае. Ходеше ми се на Витоша,ама мъжо още се подмотва и не знам дали ще има време да стигнем до там...

Хубав уикенд а всички! Hug Hug Hug

# 72
  • Мнения: 419
Здравейте,милинки! Hug
Първо на патерици искам да честитя празника на Лъчко и на Аги!
Честит първи рожден ден!Да е жив и здрав малкия мъж и много,много да ви радва! newsm51 newsm51 newsm51
Аз тази седмица започнах в университета.Миналата неделя си направихме среща форумското съсловие първокурсници на СУ.И в понеделник на откриването вече познавах част от колегите.Повечето са много готинки.Има и едно две-сладки момченца,ама аз не ги заглеждам много,нали съм си бракувана! Mr. GreenПък и повечето са 88 и ми се стуват дечица.Аз съм като голямата кака.Е,намерих си едно наборче,поне да не съм сама и двама-трима по-големи,ама на тях им е втора специалност.Засега ми е много интересно.Най-много ми харесва старата история.Преподавателя е много готин,разказва увлекателно,а разбрах че лесно давал и изпитите.Как да не го заобича човек! Mr. Green Единствено този по етнология-мистър Джени ми се видя малко гадничък.Като се има впредвид че сме набутани повече от 100 човека в една стая и нищо не се чува,защото не им работят високоговорителите.Да не говорим че за няколко от аудиториите още не са ни пристигнали новите мебели и ако не свариш да влезиш бързо ще седиш прав.Програмата ни е готина-повечето дни сме от 11 до 1 и после от 3 до 5.Тази дупка е гадничка,още повече когато висим по кафенцата 2 часа да чакаме следващата лекция и никой не благоволи да се появи.За една седмица това се случи вече 3-4 пъти.И никой не ни преупреждава и ний си чакаме....Да не говорим че в четвъртака сме от 8 и аз положих всички усилия да се събудя и да отда на време,но на преподавателя явно не са му стигнали усилията да се събуди да ни удостои с присъствието си и ни остави да си чакаме.И виждам че се онесох с писане,но не много да не ви разкажа за преподавателя по латински-който ако го видиш на улицата,никога няма и през ум да ти мине че е преподавател.Идва си човека с анцунг и раница на гърба,с кафенцето и содичката,затвори прозореца и вратата на малката стаичка(ние латинския го караме на групичка по 15 човека) и си запали цигара в стаята и то не една,ами по скоро една след една.И ни обяснява урока с цигара в ръка.Е,такова нещо не бях виждала,но явно още много неща има да видя! Simple Smile

Бременлинките,гушкам ви много и ви целувам по коремчетата! Hug
Берни,много целувки и на Марти.Кога ще ни го представиш официално? Hug
Много гушки и за другите ни сладки момченца и прекрасни момиченца!
Рони, Hug

# 73
  • Мнения: 7 112
Аууу, кой бил писал? Не повярвах на окото си.  Grinning
Даскалката, дано новото училище наистина да заслужи любовта ти.  Heart Eyes
И понеже кротна дъжд, май срещичка няма да се осъществи. Нищо.
 wavey, студентстваща младеж. 

# 74
  • Мнения: 280
Знаех си аз ,че ще ни се отрази стачката и на нас  Laughing но все пак трябва и малко контрол тука Светле  Hug Разкажи ни повече за новата работа ,слушат ли децата или и ти си от мълчаливите даскалици  Grinning

Аз пък днес отидох на един изпит полуподготвена и ме скъсаха на писмения.На всичко отгоре асистента -идиот ме изтъпани на катедрата пред всички останали с тумбака на пред да говоря за тройка, че малко не ми достигало. Много ме хвана яд ,грабнах си книжката и си излязох. Не стига ,че едвам си седях на краката след 4 часово кибичене в коридора ,ами и да му говоря права на дъската.
Оплаках се набързо  Laughing
Весел уикенд на всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт