Пълнен Крем карамел

  • 31 674
  • 193
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 407
А преди да го обърна, трябва ли да поставя формата във вода?

# 76
  • Мнения: 4 435
А преди да го обърна, трябва ли да поставя формата във вода?

С каква цел? newsm78

# 77
  • Мнения: 407
За да се отлепи от стените на формата.

# 78
  • Мнения: 4 435
Както решиш.Аз с едно ножче минавам лекичко.Водата не знам дали помага.Аз лятото така слагам студена вода,за да изстине по-бързо,но пак минавам с ножче.

# 79
  • Мнения: 407
Благодаря ти Slav4e_Av4e .
Ще се постарая следващия път да стане.

# 80
  • Мнения: 2 018
Смятам да го направя и аз този крем карамел. Прочетох цялата тема, но не разбрах, кроасаните от големите ли са или слагате от мъничките?

# 81
  • И тук, и там, навред....
  • Мнения: 755
Този карамел с кроасани е разкошен. Много бърз и лесен за приготвяне, ефектен и вкусен. Аз съм го правила и освен с кроасани , с козунак; с ориз/предварително сварен, в не голямо количество/ и с парченца предварително сварена тиква; Интересен е й в тези варианти. Аз обичам да експериментирам, но с кроасаните е  newsm10!

# 82
  • Мнения: 4 435
Смятам да го направя и аз този крем карамел. Прочетох цялата тема, но не разбрах, кроасаните от големите ли са или слагате от мъничките?

Мила,от големите кроасани.Но да бъдат от по обикновените.3-4 броя стигат.Само ги цепвай отгоре за да попие сместа.

# 83
  • Мнения: 2 018
Смятам да го направя и аз този крем карамел. Прочетох цялата тема, но не разбрах, кроасаните от големите ли са или слагате от мъничките?

Мила,от големите кроасани.Но да бъдат от по обикновените.3-4 броя стигат.Само ги цепвай отгоре за да попие сместа.

Благодаря  bouquet

# 84
  • Мнения: 40
славче,благодаря ти за прекрасната рецепта!вчера го направих и сега ще го правя отново ,че домочадието обвинява че много бързо свършило!ама то за нашта къща трябва  тройна доза ..... Hug

# 85
  • Мнения: 4 435
славче,благодаря ти за прекрасната рецепта!вчера го направих и сега ще го правя отново ,че домочадието обвинява че много бързо свършило!ама то за нашта къща трябва  тройна доза ..... Hug

Мерси мила.Радвам се че ви е харесало.И вкъщи се изяжда веднага,а сме само две жени. Laughing

# 86
  • у дома
  • Мнения: 7 151
Аз боцкам сроасаните с вилица и така оппива супер.А един път май го обърнах преди да изстине и ми се разкашка и тогава направих крем ванилия на доктор Йоткер и стана супер и на външен вид.

# 87
  • И тук, и там, навред....
  • Мнения: 755
Аз пък нарязвам кроасана на филийки / на колелца/, които ги нареждам върху карамела и отгоре изсипвам сместта за крема!  chef

# 88
  • Мнения: 305
а кроасаните с течен шоколад ли са или обикновени

# 89
  • Мнения: 7 474
а кроасаните с течен шоколад ли са или обикновени

Аз слагам с шоколад Peace

Общи условия

Активация на акаунт