Болки в гърдите по никое време!

  • 1 637
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 306
да ви кажа, при мен този месец гърдите си стоят гоооолемички от предишния цикъл. така и не спаднаха. пълня си сутиена и преливам  Sunglasses  Embarassed . ама не ме болят.

между другото, рожбе и мен си ме кефи очакването. даже снощи обяснявах на моя мъж, че работим за лъвче, а той ми вика- много ми станахте лъвчетата в къщи, налагам ембарго този месец  Naughty ...  hahaha

# 16
  • Мнения: 340
От сърце ти желая да си бременна, и на всички в този форум, но знам и колко повече боли, когато след всички симптоми вземе че дойде месечния цикъл, и с него сълзите в очите.

И кво, в другия вариант да не би да не плачем?  Sad

Само дългосрочната безплодна засилка е единственото, което трудно понасяме. Месец да мине, друг да дойде ок, но да му дойде края в обозримото бъдеще Sad

# 17
  • Мнения: 340
Когато бях бременна,преди да разбера всъщност,гърдите започнаха да ме болят точно след самата овулация.Мислех си,че карам цветна бременност и се затичах при лекарката ми,съответно тя нищо не видя Mr. GreenНаправих тест,отрицателен...Но въпреки всичко гърдите ми се пръскаха и 3 дни преди цикъл видях положителен резултат на Шуър Чек-а Praynig
Сега се усещам по същият начин Praynig Praynig Praynig


Всъщност,нали над 50% от опложданията завършват в рамките на месечният цикъл!?Какъв е проблема да вярваме в тези признаци...може да ни излезне късмета всеки един момент Hug Mr. Green

Рожбе, много се надявам за теб!

Общи условия

Активация на акаунт