Околоплодни води

  • 38 055
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 553
Здравейте момичета! Аз съм сега в 34 седмица и много се притеснявам за едно нещо.Искам да ви попитам как може би това беше при вас. Много често  ми се пишка   Embarassed, а по често и имам малко мокро по гашти  Embarassed, но изобщо малко. Много четох за изтичене на околоплодни води и се притеснявам, може ли е това при мен? Или това е нормално? Как точно мога да усещам,че води изтекли? Отговорете ми, моля Sad
Бях чела точно тук от едно майче което беше споделило че негова позната акушерка му  е казала как да провери в домашни условия дали са водите
Ако се капнело мъъничко йод ставал зелен као да околоплодни води, а ако не са- си оставал непроменен.
За съжаление не си спомням с точност дали бешеф точно така, дано същото майче види темата и потвърди или да напише какво са й казали със сигурност 

# 16
  • Мнения: 353
И аз имах такива моменти, но се оказа че не са околоплодни води. И двата пъти в родилна зала ми пукнаха мехура. Ела да видиш за какво истичане става дума. ooooh!

# 17
  • Мнения: 21
Много благодаря на всички отговори момичета. Днес  ще ходя при лекар, нека да ме погледа, много ми неспокойно.
Желая много здраве на всички  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 3 787
Да,върви да лекар Peace.На мен така са ми изтичали водите по малко доста време и когато започна раждането и спукаха мехура,нямаше почти никакви води.Една малка шепичка,каза докторът Tired
Преди това ходих 100 пъти при АГ-то,исках си и тест за води,но тя настояваше,че е засилено течние Crossing Arms
Дано всичко е наред Hug

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 953
 Thinking ох, боже това пък не бях го и чувала дори....ето , на още едно нещо за което да се главоболя  newsm78
Сега поне съм предупредена ...

# 20
  • София
  • Мнения: 3 679
Ей, сега и аз се хвърлих в размисъл...

# 21
  • Мнения: 21
Здравейте момичета!
Аз бях при своята гинеколожка в четвъртък,тя ме веднага изпраща в болница за тест на околоплодни води. И какво? Тест дава положителен резултат. Гледат ме на магаре- в течности няма нищо. На друг ден отново дошла в болница за анализ на влагалищен секрет и отново показва положителен резултат. Отново бъркат в мен- отново няма нищо. До сега бях в болница "за всеки случай". Писна ми много да гледам на измъчване на родилки, много зная вече за раждане Mr. Green, много изморена съм сега. Така и не знам от какво и защо тая реакция,так и дошла удома. Сега мисля само за хубаво и не търся нови проблеми на своята глава  Peace  Пожелавам на всички бремени и на себе си Embarassed- леко раждане Laughing

# 22
  • Мнения: 1 098
Има начин в болницата да разберат дали са околоплодни води, иди без да отлагаш Peace

# 23
  • Мнения: 104
Хайде стига с този измислен тест в домашни условия с йод.Пробата се прави с бром-тимол,въпреки че има цвят на йод не е йод.Нека да не се заблуждават хората.
  Моят съвет е при съмнения за изтичане на околоплодна вода на лекар.

# 24
  • Мнения: 3 069
След като имаш съмнения за изтичане на околоплодна течност спешно иди да лекар.
В болницата това ще се разбере.
Успех!

# 25
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Здравейте момичета!
Аз бях при своята гинеколожка в четвъртък,тя ме веднага изпраща в болница за тест на околоплодни води. И какво? Тест дава положителен резултат. Гледат ме на магаре- в течности няма нищо. На друг ден отново дошла в болница за анализ на влагалищен секрет и отново показва положителен резултат. Отново бъркат в мен- отново няма нищо. До сега бях в болница "за всеки случай". Писна ми много да гледам на измъчване на родилки, много зная вече за раждане Mr. Green, много изморена съм сега. Така и не знам от какво и защо тая реакция,так и дошла удома. Сега мисля само за хубаво и не търся нови проблеми на своята глава  Peace  Пожелавам на всички бремени и на себе си Embarassed- леко раждане Laughing

Съгласна съм с всички мнения, че без компетентно лекарско мнение не става... но от горния пост  newsm78 направо съм изумена...

# 26
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Здравейте момичета!
Аз бях при своята гинеколожка в четвъртък,тя ме веднага изпраща в болница за тест на околоплодни води. И какво? Тест дава положителен резултат. Гледат ме на магаре- в течности няма нищо. На друг ден отново дошла в болница за анализ на влагалищен секрет и отново показва положителен резултат. Отново бъркат в мен- отново няма нищо. До сега бях в болница "за всеки случай". Писна ми много да гледам на измъчване на родилки, много зная вече за раждане Mr. Green, много изморена съм сега. Така и не знам от какво и защо тая реакция,так и дошла удома. Сега мисля само за хубаво и не търся нови проблеми на своята глава  Peace  Пожелавам на всички бремени и на себе си Embarassed- леко раждане Laughing

Съгласна съм с всички мнения, че без компетентно лекарско мнение не става... но от горния пост  newsm78 направо съм изумена...

# 27
  • Мнения: 2 336
аз от 5-ти месец имах бяло течение, но като ми изтекоха водите се почуствах съвсем друго /все едно си в цикъл/. Но най-добре отиди на лекар за да си по-спокойна. Желая ти леко бременеене

Общи условия

Активация на акаунт