Обличате ли потници на децата?

  • 10 315
  • 201
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 405
Аз обаче не нося вече панделки, а като малка носех  Grinning
Изводът за мен е, не няма да им повлияе носенето на потник в детска възраст.

# 46
  • Мнения: 212
Е защо да я местите, темата си е баш за клюкарника вече  Mr. Green
Аха тая тема била с дълбок предварителен замисъл  Grinning Ей ся вече наистина е за клюкарника Simple Smile
Да си кажа и аз мнението за потниците. Майка ми ме е обличала с потник естествено, но сега не нося с едно изключение - когато е студено под бялата риза нося бял потник по простота причина че не мога да облека бяла фланелка и тя да ми се вижда под ризата.... Става въпрос когато съм с костюм и вратовръзка. Обичам да ми е топло който го кефи да мръзне от студ да се прави на мъж като не носи потник.

# 47
  • Мнения: 6 039
Дуциииииииииииииииииииииииии
какви мисли имаш в главата си. Няма по-готино нещо от мъж  или жена със секси бял потрник с широки презрамки
Босс и К.Клаин могат да продават бели потници, ние тука отворките - не , селско било. Селско - таратанци hahaha

 

а тоз миличкия, имиджа му срина ли се, заради белия потних - Ъ-ъ  Naughty


тоя кофти ли е?




гледай тук какво става?
http://www.freshpair.com/catalog.php?sectionid=1&brand=& … rasize=&id=53

# 48
  • Мнения: 46 577
Стана ми странно: тениска- да, потник- никога! Разлика кой знай каква аз не намирам. Вие?

Ако ходи по потник и блуза с дълъг ръкав, като й стане топло и свали блузата, по потник ли да остане  Rolling Eyes другия вариант е да сложа И потник, но стават много дрехи.

# 49
  • Мнения: 3 405
ах, той дори не обезкосмен  Mr. Green ще възкликне ССФ

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Нека потника да му е кусура ако стане красив, умен и богат  Simple Smile
Да, слагам и на двете си деца. Вечер седим до късно на двора и е студено.

# 51
  • Мнения: 212
ах, той дори не обезкосмен  Mr. Green ще възкликне ССФ
Ужас - това не е никакъв мъж. Как може мъж да има косми.. Отврат  Grinning

# 52
  • Мнения: 6 039
Стана ми странно: тениска- да, потник- никога! Разлика кой знай каква аз не намирам. Вие?

Ако ходи по потник и блуза с дълъг ръкав, като й стане топло и свали блузата, по потник ли да остане  Rolling Eyes другия вариант е да сложа И потник, но стават много дрехи.

аз пък бельото, което е под блузата не го залагам като вариант, ако й стане топло да я съблека и да остане по боди, потник или тениска.
Бельото си е бельо. Не използвам и Т-шътри с къс ръкав за под блуза с дълъг.

Връхните дрехи са със сравнително тесни ръкави, предпочитам да не наслагвам няколко един под друг.

# 53
  • Мнения: 7 263
Не не обличам потник.
Носят потници лятото като дреха и сега в този сезон спят с потник и къси гащета.
Зимата ходят само с тениска и блузка с дълго ръкавче, не смятам че имат нужда и от потник.

# 54
  • Мнения: 516
Обличам му потници и го водя на спортна гимнастика, за да направи плочки на корема.  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 6 039
ах, той дори не обезкосмен  Mr. Green ще възкликне ССФ
Ужас - това не е никакъв мъж. Как може мъж да има косми.. Отврат  Grinning

ти остави космите, ами този бял рипсен потник  ooooh! ooooh! ooooh!
майка му е била властна натура, още му държи влажно  Joy hahaha

ай, стига глупости

# 56
  • Мнения: 4 841
Хм, знаех си аз, че натам отива темата  Twisted Evil
Но пък колко под-теми могат да се формират от нея...
- Ще се разведете ли, ако видите мъжа си по потник?
- Какво предпочитате - мъж с потник или гол, но с "естествена растителност"?
- Помощ, свекървата подари на мъжа ми потник!!!
и т.н. и т.н. и т.н.

Апропо, има моменти, в които хич, ама хич не ти е до това дали човека срещу теб е с потник. Сега като се връщам назад във времето, спомняйки си най-хубавите си интимни преживявания, бельото е последното, което си спомням. Даже не си го спомням  Embarassed

А пък този го взимам всякак, дори и само по потник да ходи:

# 57
  • Мнения: 17 410

аз пък бельото, което е под блузата не го залагам като вариант, ако й стане топло да я съблека и да остане по боди, потник или тениска.
Бельото си е бельо. Не използвам и Т-шътри с къс ръкав за под блуза с дълъг.

Връхните дрехи са със сравнително тесни ръкави, предпочитам да не наслагвам няколко един под друг.

Мисля си, че е по- удобно с потник, отколкото с тениска. И, бельото си е бельо, да. Никол, ти си знаеш Peace

# 58
  • Мнения: 677
Не нося потници и нямам спомен дали съм носил. Много ми е гот сега, защото ще преместят темата и мнението ми ще врътне брояча. Мерси Дуци!

# 59
  • Мнения: 46 577
Искате да кажете, че под тениската трябва да има потник  Shocked
Сега например като я оставям в градината, на входа й свалям горната блуза и цял ден е по тениска и анцуг надолу и става вир вода, ако има още нещо под тениската съвсем ще заври  Crazy

Дуци, споко, няма да му се отрази  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт