Обличате ли потници на децата?

  • 10 309
  • 201
  •   1
Отговори
# 105
  • Варна
  • Мнения: 10 802
Да! Купих й много сладки кукленски потничета с тънки презрамки... мадамка голяма е  Flutter Flutter Flutter


Български ли са?

# 106
  • Мнения: 550
Да,задължително му обличам потник,а когато стане много студено го сменям с тениска или долна блузка с дълъг ръкав.

# 107
  • Мнения: 5 391
Откакто тръгна на ясла-да.
Хич не ги обичам, ама няма как.
Като не е там му обличам боди.

# 108
  • Мнения: 1 526
Не. Тук климата е различен.
Но дори и когато сме в Б-я не им слагам. Блузка и нещо отгоре ако има нужда.

# 109
  • Мнения: 1 233
Да, в яслата задължително ги искат с потници, а не с бодита.

# 110
  • Мнения: 3 886
естествено.Това е основното бельо.отгоре всичко друго Peace

# 111
  • Мнения: 349
Обличаме,понякога Laughing

# 112
  • Мнения: 934

Потник под бяла риза върви и с бели хавлиени чорапи.

И наполеонки за зимата.

# 113
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
какво им е на белите хавлиени чорапи... мен пък ме дразнят сивите , тънките чорапки ...белите найлонови също  Sick ...

# 114
  • Мнения: 605
Обличам им потници задължително през зимата, под фланелките с дълъг ръкав. Лятото - категорично не, освен ако не е горен потник т.е. не като бельо / през това горещо лято май изкараха само с потници и рокли с презрамки/. През есента и пролетта - в зависимост от температурата. Като се замисля, когато са с блузки с дълъг ръкав, май винаги са с потници.

# 115
  • Мнения: 272
Да, слагам.

# 116
  • Мнения: 3 360
Да,и на двете.

# 117
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
И аз обличам на моето дете.

# 118
  • Мнения: 8 769
Това означава ли, че ще остане стар ерген, тъй като децата порастват и си остават с навиците от детството Laughing А повечето съфорумки мразят мъже с потници, така ще възпитат и дъщерите си.
Сина ти няма да остане стар ерген, не се коси. Flutter
Моят съпруг носи потници и не виждам нищо лошо в това. Обичам да му купувам такива секси, като на картинките на Малена. Flutter
Освен това, ми е любопитно, каква е препоръката на жените, които мразят мъже с потници към изпотени мъже в риза-срещу залепването на ризата и прозирането на космите през нея? За мен това е отвратна гледка  Sick
Единственото у потниците, което не харесвам е да бъдат загащени. Sick Успях да отуча този навик у съпруга си Flutter

# 119
  • София
  • Мнения: 3 121
Да, винаги са с потници, освен през лятото.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт