Обличате ли потници на децата?

  • 10 318
  • 201
  •   1
Отговори
# 90
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Само лятото не,през останалото време да! Wink

# 91
  • София
  • Мнения: 2 958
Стана ми интересно мъжете ви под бяла риза какво си слагат? Защото ако прозира много мъжът ми няма да я облече без потникза нищо на света. Той и без това страда от страхова невроза, че някой го вижда всеки път щом се събуе по гащи в нас. Аз съм ексхибициониска, а всичките ни съседи от мъжки пол го мислят за баджанак  Laughing

# 92
  • София
  • Мнения: 7 097
Стана ми интересно мъжете ви под бяла риза какво си слагат?

Мъжът ми не носи чисто бяла риза. Но така или иначе потници не употребява. Когато е с риза, не слага нищо отдолу.

# 93
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 248
Носим всички Peace

Последна редакция: ср, 03 окт 2007, 15:35 от ЕлиТ

# 94
  • Мнения: 7 430
...НЕ, никой в нашето семейство не носи, изключение правя, когато му обличам ризка Peace
Слагам тениска

# 95
  • Мнения: 677
Потник под бяла риза върви и с бели хавлиени чорапи.

# 96
  • Мнения: 46 591
Мъжът ми не носи чисто бяла риза. Но така или иначе потници не употребява. Когато е с риза, не слага нищо отдолу.

И моят  Simple Smile

Потник под бяла риза върви и с бели хавлиени чорапи.

И плетени обувки  Mr. Green

# 97
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Женските майки да не отговарят за дъщерите си, а да отговорят например дали ще одобрят зет по потник.

# 98
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Да Дуцка, Алекс ходи с потници , винаги,освен лятото Mr. Green

# 99
  • Мнения: 5 468
Този младеж, мога да го поомърлям с потник и без потник, все тая.

# 100
  • Мнения: 1 666
Ми тормози Laughing ме това, че обличам сина си с потник, гледам и доста майки го правят. Това означава ли, че ще остане стар ерген, тъй като децата порастват и си остават с навиците от детството Laughing А повечето съфорумки мразят мъже с потници, така ще възпитат и дъщерите си.

Дуци, предлагам мъжките майки да се вземем в ръце и да променим нещата! Имаме още време пред себе си да преобърнем мнението на ССФ, респективно - дъщерите им. Кампания "ДА на потника"!

# 101
Koгато стане време за по-дебело якенце започвам да слагам и потник

# 102
  • София
  • Мнения: 3 787
Слагам потник,да.И аз не обичам мъж с потник,в интерес на истината Mr. GreenНо пък за толкова малко дете не виждам друга алтернатива на бодито newsm78

# 103
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
На Ивайло обличам потник, но предпочитам шареничък, а не бял.
Съпругът ми не носи потници, понякога облича фланелка с къс ръкав под дебела блуза.

# 104
  • София
  • Мнения: 13 226
Да! Купих й много сладки кукленски потничета с тънки презрамки... мадамка голяма е  Flutter Flutter Flutter
Аз много мразя загащени блузки и фланелки. Така че кръста й е винаги гол. Лятото е ОК, ама сега не е за гол кръст  Wink

Общи условия

Активация на акаунт