на 4г и 6м висока е 110см и тежи 20кг

  • 5 201
  • 110
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 485
Според мен детенцето ти си е супер. Имам син на 3 години и 4 м. висок е 105 см. и тежи 17 кг. Висок е за възрастта си , ама и аз съм висока. Казваше че и Вие с таткото сте такива. Така, че не се тревожи.

# 106
  • Мнения: 6 315
Боже, боже за едни 20 кг  ooooh!

Аз съм била от едрите деца - висока и тежка (с тежък кокал съм). Синът ми е извън средните норми по таблицата пусната от Никол и като ръст и като килограми (на 3 г. и няколко дни беше 103-104 см 19.300 кг), но не е дебел.

# 107
  • София
  • Мнения: 4 272
Детето ти си е добре Grinning
Аз на 2,5 г. съм била 19 кг, но като се гледам на снимките, не съм дебела. Остави хората да си говорят...

# 108
  • Мнения: 8 769

Туф, кажи за Фил. Нека ни завидят  Laughing

Ахм, какво да ти кажа, ти поне няма да се учудиш-като недохранено е горкото-10килца, на 2г7м., високо е 88 см. Добре, че вече ходи с дрехи, защото по плажа му се четяха ребрата.... Rolling Eyes
Племенника ми на 10 м. е гюлле, тежащо също 10 кг  Crazy Когато сестра ми вдигне Филип, всеки път се учудва колко лек като перце бил  Crazy

# 109
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Туф, кажи за Фил. Нека ни завидят  Laughing
Ахм, какво да ти кажа, ти поне няма да се учудиш-като недохранено е горкото-10килца, на 2г7м., високо е 88 см. Добре, че вече ходи с дрехи, защото по плажа му се четяха ребрата.... Rolling Eyes

В нашата (на щерката) категорията е. И тя на 2г. и 7м. беше около 10кг. и всеки я сравняваше с перце. Сега й казват, че е грацилна.
И аз обичам времето на дрехите. Инак може някой (може и от тук списващите) да ме даде под съд.  Flutter
Поздрави Туфка   Hug

# 110
  • Мнения: 8 769
В нашата (на щерката) категорията е. И тя на 2г. и 7м. беше около 10кг. и всеки я сравняваше с перце. Сега й казват, че е грацилна.
И аз обичам времето на дрехите. Инак може някой (може и от тук списващите) да ме даде под съд.  Flutter
Поздрави Туфка   Hug
Hug С тази разлика, че твоята е злояда и не яде, а Фил си хапва (ама после не сварва да изпразни червата) Joy

Общи условия

Активация на акаунт