Нашата мечта ще се сбъдне с пролетта-с МАРТенчета засмени ще сме благословени!

  • 9 140
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 18
Дорис, добре дошла!  welcome

Ива-1977, благодаря ти за успокоението. И аз имах подозрения за тези ставни връзки, но не бях сигурна, имах нужда от потвърждение!

Къдричка, честит рожден ден на мъжа ти! Да се обичате и да си имате хубаво семейство.  Hug

Цвети, и аз пих първо дуфастон, после, защото ми беше гаден минах на утрогестан. Но до края на 12та седмица, после док ми каза д да го спра. Продължих само Прегнил до 16та седмица.

Ани-77, Честита годишнина!   bouquet


# 286
  • Мнения: 1 369
Здравейте по понеделнишки:)
Аз си взех резултата от БХС и ми е много добър- 1:2806.
Искам да питам- тези от вас,които са си пускали кръвните изследвания през ЗК. В пакета изследвания,които поема касата включени ли са СПИН, Хепатит и Васермана? Понеже аз получих направление с много цифри,които не разбрирам, и днес като отидох да ми вземат кръв се оказа,че тези изследвания докторката не ми ги е включила в направлението.

Къдричке, да ти е жив и здрав рожденика:) Имам питане по отношение на тортата:) Ти ли си я правила и има ли захар вътре Joy Mr. Green Hug

Хубав ден на всички!

# 287
  • София
  • Мнения: 3 123
Ники,браво за резултатите!
 Аз още не съм си взела резултата от моите и не знам,какво включват този път,но при миналата бременност ми правиха Васерман и Хепатит по ЗК със сихурност.СПИН май не съм правила тогава,но пък си правихме преди сватбата(то минаха 2г. де),та няма да правя,ако не са ми пуснали.

# 288
  • София
  • Мнения: 3 123
сладурки,ей сега ще спетна набързо новата тема.Ако не е много хубава,няма да ми сърдите-нямам възможност да седя много време на компа,че с тез контракции,ще гледам да полегна за малко. Grinning

# 289
  • Мнения: 382
Е тогава ще чакам новата тема и ще се разпиша там.  bouquet

# 290

Общи условия

Активация на акаунт