ПАТИЛАНЦИ!

  • 34 565
  • 206
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 4
Много малко от нас в този форум разсъждаваме като мен и като вас,Ily13.Радваме факта,че има хора,които живеят и мислят в реалния свят.

# 196
  • София
  • Мнения: 1 456
Защо си мислите,че няма промяна в кафето на Патиланци. Предлага се невероятен асортимент от пици,салати и ястия.Понякога пишете наизуст(без да обиждам никой).

Опитът ми от кафето и "богатият асортимент" е от възможните последни дни на декември и затова съвсем не смятам, че пиша
наизуст! Ако промяната е настъпила януари тази година е чудесно, защото не само , че нямаше пици, сандвичи, салата и т.н, ами един обикновен кроасан не можах да купя на детенце за закуска и поради тази причина се наложи да си тръгнем!

kiki77, съжалявам ако приемаш мнението ми за нападка. То е по-скоро реакция на изключително крайното ти изказване. Не съм коментирала дали си се съгласила или не , а факта, че  с подобно изказване засягаш много мами на по-буйни дечица.

alex, ily13 в тази тема никой не цели да покаже кой е какъв е и ни най-малко целта е да блеснем с разсъждения, които да оберат овациите на публиката.
Споделените мнения са на майки, ползващи услугите на ПАТИЛАНЦИ и останали с добри или лоши впечатления.
Не виждам защо след като можем да не споделим какво според нас е по-добре за децата ни и какво ни липсва в този център(особено след като в този периметър на София) е един единствен.

Така също никой не е отхвърлил факта, че се чисти и вероятно се работи по въпроса за кадърни хора наоколо, но очевидно не е достатъчно след като има толкова недоволни или с негативно отношение към клуба клиенти.

Конкретен пример: Преди седмици бях с детето си и брат ми там. Както обикновено две от какичките си стояха на входа, хилеха се и се забавляваха , но не с дечицата в джунглата, а с батковците извън нея. Изключително грозна и непрофесионална атмосфера!
Вътре в джунглата имаше само една единствена жена, малко по-възрастна, която се опитваше да обърне внимание на всички. Браво на нея! В продължение на повече от 15 минути не видях никой да дойде и да направи забележка на девойките, които увлечени в забавата си и сладките  приказки дори бяха обърнали гръб на всички дечица и цялата малка джунгла.

Не всички забелязваме всичко, но когато работиш в сфера, където отношението към клиента е най-важното и най-първо нещо, не може да подминеш тази или подобна ситуация на място, където очакваш да се погрижат за приятното прекарване на детето ти.
Относно трудностите за възпитанието и грижите на нашите собствени деца, едно или две също, сравнението за мен е излишно.
Съвсем естествено е в детски клуб да има повече от едно или две деца и още по-естествено е да имат способен персонал, който да се грижи за дечицата. А съвсем нормално е родителите да изискваме качество на услугата.

Това какво всеки е постигнал в работата си с хора и т.н според мен не тема на дискусия тук и не мисля, че е необходимо да перифразираме думите "Преди да искаш виж какво си дал", защото факта че даваме мненията си и водим все пак децата си е изключителен дар за ПАТИЛАНЦИ.

Това, че срещаме години наред едни и същи хора може да е показател за много неща, но не и задължително за мотивиран и добре работещ персонал.

Сравнението кафетата на Централна Гара и това на  ПАТИЛАНЦИ мисля, че е неуместно.Бих сравнила асортимента на някой друг добре поддържан детски клуб с този на Патиланци, но с Централна Гара... #Crazy

Моля не превръщайте темата в дискусия за това как  се управлява човешкия ресурс, както и кой какво може, кой как разсъждава и какви са членовете на този форума.
Не му е мястото тук, а и едва ли точно вие сте хората с богат поглед варху форума - ранг  новак и гост!

Последна редакция: чт, 10 яну 2008, 09:55 от muzka1

# 197
  • София
  • Мнения: 15 219
alex05, ily13,
Не се чудете, че голяма част от пишещите в тази тема не ви приемат сериозно.
Появявате се за първи път в нея и пишете само в ния. Нямате публикации никъде другаде във форума. Едната дори не си прави труда да се регистрира.
Напълно нормално е при това положение много от четящите да ви възприемат като най-малкото силно пристрастни и необективни по причини, за които е лесно да се досетим. Може и да не е така, разбира се. Но това не е първият случай, в който когато се повдигне въпрос за някое място, лекар, ..... и се изкажат негативни мнения да се нароят новорегистрирани или гости, чието битие във форума се ограничава единствено до конкретна тема, в която сипят ласкателства.
Странно е, че при толкова много въпроси, които възникват около отглеждането и възпитанието на децата, и които се обсъждат във форума, вас ви вълнува единствено въпросът за имиджа на Патиланци.  Confused

# 198
  • София
  • Мнения: 8 932
Много обичам, като стане спор, да се появят 2, 3 гости, които да ни обясняват как не сме в час. Поне си направете труда да се регистрирате, иначе изглежда много нагласено. ooooh!
А съм съгласна с горното за поведението на персонала. И на мен ми прави впечатление навика на персонала да се забавлява по този начин. Навсякъде го има това, но поне гледайте да не е пред клиентите в случая, посетителите на Патиланци.

# 199
  • Мнения: 812
не Ви ли омръзна вече този ПАТИЛАНЦИ!!! Crazy

# 200
Уважаема Vivi,
Ако смятате, че аз съм пристрастена какво да си помисля за Вас.Или Ви се плаща да подклаждате темата “недоволни от Патиланци” или имате лична причина.Трябва ли непременно да съм писала по някоя тема, за да изразя собственото позитивно мнение, което между другото не е единствено.Елементарно е ако съм пристрастена да пусна няколко мнения по други теми  и след това да почна да публикувам и по темата Патиланци.Но е много странен факт,че Вие като модератор в момента, в който се напише нещо хубаво започвате да обвинявате.Ами всеки има право на мнение и трябва ли то непременно до съвпада с вашето.Ако забелязвате има и други положителни мнения като на Idra( 52 публ.), Skarlet( 280 публ.) и да не продължавам.А пък за да съществува толкова години Патиланци значи има и доволни като нас клиенти и трябва ли всички да пишат, за да разберете, че в Патиланци има и такива.Не казвам, че всичко е идеално. Да имам забележки и съм ги казвала на момента на управителя.Хубаво да се критикува, за да има развитие в дейността им.Но с някои неща просто не съм съгласна, защото го виждам с очите си –например новото меню от няколко страници(ние консумирахме пици) и подменения инвентар в малка джунгла.Според мене сменете тактиката или дайте награда за най-гадно и злобно изказване по адрес на Патиланци и затворете “форума” за положителните мнения, за да се почувствате по –добре.

# 201
  • София
  • Мнения: 15 219
Уважаема Vivi,
Ако смятате, че аз съм пристрастена какво да си помисля за Вас.Или Ви се плаща да подклаждате темата “недоволни от Патиланци” или имате лична причина.

 Tired
Мислете каквото искате. Мое мнение относно Патиланци в темата няма, така че не мога да бъда определена като пристрастна в едната или другата посока. Ходила съм в Патиланци 1 път. Но тъй като е било преди година и, доколкото разбирам, от тогава някои неща са се променили, се въздържам от мнение.
Нямам никакво желание да подклаждам каквито и да е спорове. Всъщност, бих предпочела тази тема да потъне от самосебе си. Което би могло да стане, ако, разбира се, периодично не се появява някой гост, за да я вади на първа страница.
Твърдения, че ми се плащало, че имам лична причина и прочия бла-бла, ще Ви посъветвам да заявявате след като прочетете правилата на форума.

Но е много странен факт,че Вие като модератор в момента, в който се напише нещо хубаво започвате да обвинявате.Ами всеки има право на мнение и трябва ли то непременно до съвпада с вашето.Ако забелязвате има и други положителни мнения като на Idra( 52 публ.), Skarlet( 280 публ.) и да не продължавам.
Цитирайте ми поне едно "обвинение", ако обичате.
Освен Вашите мнения прочетох и други положителни. Посочете ми конкретно случаите, в които след положително мнение аз вървя подир доволната потребителка и обвинявам. И в какво се състоят т.нар. мои обвинения?
В кой свой пост съм изразила "мнение" относно Патиланци, че да е ясно кое е моето мнение и кои са останалите, несъвпадащи с него?

Според мене сменете тактиката или дайте награда за най-гадно и злобно изказване по адрес на Патиланци и затворете “форума” за положителните мнения, за да се почувствате по –добре.
Това са празни приказки, от където и да ги погледна.
Всъщност, целият Ви пост достойно би се състезвал за подобна награда. Но обикновено в номинации и класации не участват гости, така че нямате шанс. Първо ще трябва да се регистрирате и после да поддържате същия стил на писане.  Grinning
Никой не е имал намерение да затваря форума за положителни мнения. Имате ли спомен за поне едно изтрито положително мнение? Всички са по местата си.

Дори и регистрирането на потребителя "ПАТИЛАНЦИ" и включването му по темата приехме за "право на отговор", а не за нерегламентирана реклама. Не виждам основания за забележки към начина, по който се модерира тази тема.

Обърнах се към Вас и alex05, защото вашият начин на поява във форумите наистина е добре познат. Среща се твърде често в теми, в които се изказват негативни мнения за някого. Направих го и с уговорката "Може и да не е така, разбира се.". Така или иначе, факт е, че на появи от подобен род не се гледа сериозно. Дори и да не Ви харесва. Опитах се да Ви обясня нещо, Вие скочихте. Както искате.
Не ми харесва да разговарям с потребители по подобен начин.

Последна редакция: чт, 10 яну 2008, 20:20 от Vivi

# 202
  • Мнения: 5 877
Била съм преди време, да - преди 2 години и нещо; и кафето вътре си беше точно като на Централна гара. Общото ми впечатление беше за тъмно, захлупено помещение, детето си поигра с нещата в малката джунгла, като аз на няколко пъти прескачах да му помогна.
Не бяха лоши самите играчки, но честно казано, в Софияленд каките се справяха в пъти по-добре. Сещаха се примерно да предложат на майката да влезе заедно с детето на година и половина и да поседи три-четири минути, за да се аклиматизира то. И да усетят кога дадени деца могат да бъдат забавлявани в група и кое трябва да се отдели. Знам, че няма смисъл да обяснявам, тъй като Софияленд не съществува, но явно могат да се намерят и свестни хора за тази работа.
Нещо не ми се ходи да видя "как е пък сега".

# 203
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
Ей, новичките "Патиланки" много навътре нещо Ви влизат отрицателните мнения Grinning.Споко! Разбрахме, че ще се стараете.
Отрицанията преобладават т.е. причини са налице. Нали ще ги отстранявате полека-лека. Wink
 

# 204
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Тъй като по тази тема се разбраха основните мнения и едва ли има какво да се добави,
И заради по горните постове на гостите, които според мен не отговарят на добрия тон, предлагам
темата да се заключи.

# 205
  • София
  • Мнения: 6 011
Водила съм сина ми няколко пъти там, в малката джунгла.
Не знам какви са били съоръженията преди ремонта и какъв е бил мокета и хигиената, но според мен в момента са пълна скръб. Играчките също - една здрава няма.
Иначе момичетата от малката джунгла винаги са били много мили и любезни, ходили сме и когато има само 2-3 дечица са предлагали да ги гледат за да можем ние да седнем на кафе.
И не на последно място - ароматизатора - отвратително е и сина ми се умирисва целият. Шума според мен не може да бъде избегнат в постройка като тази.

# 206
Патиланци е едно от местата, които аз не харесвам. Преди години живеех в Младост. Помня какво беше като го построиха. Вчера празнувахме там рождения ден на едно приятелче на синът ми. Прекарахме около 5ч., в които аз видях колко мръсни са съоръженията, детската и общата тоалетна. Персонала - та тези хора работят с видимо нежелание (имаше и изключения). Сервитьорките почистваха масите с отвращение. Много неща ме подразниха, но пък децата бяха щастливи, а това е най-важното.

Общи условия

Активация на акаунт