Само моето дете ли яде толкова много?

  • 1 643
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 674
 Леле, моето на 8 месеца яде 180! Обратния проблем! Sad
 Все пак си мисля, че щом растат и са доволни, няма проблем! Peace

# 16
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
оххх като ви чета се успокойх.Моя синковец яде по 130 мл.Аз му правя толкова(готово количество)А той иска по 160.Правя му още 30 след това и е сит вече.Мислех си че му е адски много това количество но се успокойх.Педката ми каза че трябвало да яде сега на тази възраст по 110,120 мл.Да ама не моя иска още..

та сега ще му давам спокойно.Притеснявах се да не му разширя коремчето с тези милилитри дето ги изпиваше по 160 ooooh!.

# 17
  • sf
  • Мнения: 10 156
ох, добре че и аз прочетох тука. моя лакомник яде по 150-160мл - 6 пъти за деня. през 3 часа и като свърши млякото  надава вой. едва чакам да наближи 4ти месец и да почва пюрета. такава е лакомия, ама като гледам не е само той

# 18
  • Мнения: 145
На вашата възраст пиеше по 90 гр,но децата са различни. За да му е достатъчно трябва да остава малко мляко в шишето. Много майки имат обратния проблем-не се притеснявай.

# 19
  • Мнения: 45
Уфф, ние на месец и половина хапвахме по 150-160мл. Сега вече 190-200 (защото го ограничавам - все ни се карат разни педита колко много ядем и колко бързо растем; вече сме 8,5 кг, последно на 3 мес. ни измериха 66см). Иначе и 230 побираме спокойно, че си и доцоква "на сухо".  Simple Smile Хапваме през 4 часа през деня, общо 5 хранения. Само дето едва изкарваме от 23ч. до сутринта. Мъкааа ...  Laughing

# 20
  • Мнения: 4 784
Моят син беше стигнал 150мл и ревеше за още. В един момент започнах да му намалям количеството по малко по малко и така смъкнах до 120мл. В началото малко поплакваше за още след като свърши, но веднага го вземах, заничавах го с нещо, показвах го навън и след 5-10 минути се кротваше. Така вече чак в 3 месец му давах 130мл, като всеки слидващ месец вдигах с 10-15мл. Сега е на 8 месеца и пие през деня по 180мл, но вечер по 200. Много бързо се отказа от нощното хранене, но като стана на 3 месеца и половина, започна пак да търси мляко и само мляко през нощта! Все още се събужда нощем да пие мляко. Така на денонощие му се събират по 5-6 яденета.

# 21
  • Мнения: 124
Ние сме почти на два месеца/15.08.07/и си хапваме по 140мл. 7 пъти в денонощието.Да им е здраве на децата,да ядат колкото искат!Сега растат!

Общи условия

Активация на акаунт