Къде изпишквате децата си,когато сте навън?

  • 3 252
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 46 526
Целенасочено ходех на места, в близост до които има тоалетна. Но има и непредвидени ситуации, например, когато сме на път - тогава, където има тревичка.

# 46
  • Мнения: 9 990
Да де-ясно-нищо не съм казала, разпитах те защото ясно си представих как с моята миткахме по цял ден навън и ако ми беше отказвала да пикае какво щеше да се случи я с бъбреците и, я с пикочния мехур.2-3 часа е нормално здравословно да задържа детето и не е фатално, че всъщност отказва да пикае.Фатално ще е ако му се наложи да е 5-6 часа ежедневно навън и да няма друг вариант освен храста, а то отказва .
Хм, Никол-и ние ходим на място, където реално тоалетна има.И заставена с пистолет обаче не бих влезнала там май CrazyАз съм от стискащите, ама съм на 30 все пак.Повярвай-наистина не ти е и до нужда да посетиш тази ни тоалетна.Много повече от  Sick е, тясно е и няма как да събуеш детето без да го опреш някъде.

# 47
  • Мнения: 7 723
Изпишкам я там, където й дойде (до дърво, храстче или тревичка.
Нямам предвид жълтите павета, естествено.....)  Whistling
Предпочитам да кръстосам реплики с някой крив гражданин,
отколкото да я карам да стиска- това не й е възможно. Crazy

# 48
  • Мнения: 251
 Някой беше направил сравнение с чужбина , напълно неуместно според мен. Наистина в чужбина е забранено да изпишкаваш децата в парка, но поне при нас има тоалетна в абсолютно всеки парк. Така че като няма тоалетна  в българските паркове (а ако има едва ли ще искаш да влизаш вътре) къде да си изпишкаш детето - естествено, че на тревата.
 Добре си постъпила, просто условията с такива. Разбирам да има чиста тоалетна и ти да изпишкаваш детето на тревата, тогава и аз ще ти направя забележка, ама като няма тоалетна - няма друг начин за едно малко дете, което не може, а и не бива да стиска.  Naughty

# 49
  • Bristol
  • Мнения: 9 366
Не издигайте в култ западните паркове! И те биват препикавани, може би в по-малка степен, защото има тоалетни в приличен вид. Но ако е малък квартален парк, такова нещо няма, а ако е голям и ти трябват 20 мин да стигнеш до тоалетната, е трудно да накараш детето да стиска Wink Западните дечица с нищо не се отличават от българските и те пишкат  Mr. Green
Винаги съм се чудела защо в Англия и САЩ не съм виждала никога някой да пишка из храстите по магистралите...
Не си изкарвала достатъчно време в парка или не си била на тема, на детето му се пишка, какво да правя. Тогава щеше да се срещнеш с хора със сходни проблеми Joy А по магистралата спирането е забранено  Whistling

Последна редакция: пт, 05 окт 2007, 01:35 от м_е_р_и

# 50
  • Мнения: 480
В храстче, до дърво или в най-отдалечения и зашумен край на парка, където за друго детско краче е по-недостъпно. Говорим за места, на които няма в близост тоалетна. Абсурд е да го накарам да се стиска повече от 5 минути.

# 51
  • Мнения: 1 224
Ох и не мен това ми е проблем...
В Япония имат култ към тоалетните - на всяка крачка, чисти, поддържани, дори в малките квартални паркчета. Всичко много хубаво, ама като си отдем в Бг и виждам голям зор, защото просто няма как да обясня на сина си, че всичко на което съм го учила "там" "тук" не важи! Той вече е във възрастта в която се срамува навън, а да му намеря при нужда читава тоалетна си е направо изпитание!!! В България, в централния клон на Булбанк ми обясниха че "нямаме тоалетна за клиенти"  #Crazy ! Наистина не може да се пишка и ака навсякъде, не е хубаво да се учат децата така, но просто като няма алтернатива...

# 52
  • Мнения: 592
Само в тоалетна
Нямам избор

И аз така,дъщеря ми иска само в тоалетна

# 53
  • Мнения: 247
Когато наблизо има тоалетна-разбира се ,че там.Ако няма,може да ви се стори смешно ,но си нося празно шише от малка минерална вода и там пишка Grinning - предимството да си момче.Скрива ме  се някъде да не ни виждат и мушкаме чурката в шишето-голям смях пада Simple Smile Grinning ,после хвърляме шишето.

# 54
  • Мнения: 192
В Бг изпишквах до някое дърво,храст.Но тук в НЛ за възрастни глобите са големи,за деца не знам как стоят нещата и за това бягаме до най-близката тоалетна. Confused

# 55
  • Мнения: 1 416
Това си е проблем...
Предпочитам да я водя в WC, а не из градинките, но не винаги се получава. Ако трябва да избирам между мръсна тоалетна и храсти, без колебание използвам второто.
За големи деца обаче (какъвто пример имаше по-напред в темата) не приемам този начин за облекчаване на физиозогичните нужди. 

# 56
  • Мнения: 8 917
Когато има възможност - естествено, в тоалетна, но се е случвало и на "полеви" условия Wink

# 57
  • София
  • Мнения: 1 361
Мисля, че такива лелки малко се престарават в обвиненията си. Твърде вероятно е тя да изхвърля боклука си през терасата, да разхожда кучето си с цел облекчаването му навън, а не у дома, да "люпи " семки по улиците, да изхвърля опаковката на вафла без угризения, но да види дете , което пиша в тревата е прекалено ... интересна логика. Confused
И ако не успея да стигна до тоалетна и детето ми се напишка, срамно ли е да го съблека и преобуя на улицата. Може би трябва да търся съблекалня.
Ако няма на близо тоалетна, винаги търсим по-затънтено дърво или храст.Случвало се е и на по явни. Не ми е много удобно и на мен, но каква е алтернативата?
Да карам детето си да стиска или пишка в бурканче, според мен е по-неприемливо...

# 58
  • Мнения: 819
Ама какво ти дреме-няма да се стиска детето.Изпишквам я навсякъде,даже на Слънчев бряг в една градинка,в центъра на София,на Сливен и др.подобни места.И не си мисля,че ми липсва възпитание-не мисля,че обществените тоалетни са добро място за малко дете,а ако някой някога се осмели да ми прави забележка по тоя повод-тежко му...

Общи условия

Активация на акаунт