Веднъж да изтрезнеееея, кааак ще се напиия

  • 2 360
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Съжалявам, не мога да се похваля. Половин бира ми стига, за да се разпея. Ама аз се разпявам и без алкохол.
След като попея, ми идва да се сбия. Laughing
Ама и това ми идва и без алкохол.  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 1 427
Винаги ми е било супер странно жена да се хвали как се е напила като... (еди ква си) newsm78


На мен ми е странно и мъж като се хвали...

# 47
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Ако критериите са липса на координация, бели петна и връщане - никога, по нито един показател. Усетя ли, че ми е дошло в повече се паникьосвам и ... изтрезнявам.
Ама глупостите си ги правя и без алкохол Laughing.

# 48
  • Мнения: 2 716
Семейство са на гости в приятели. Жената казва тихичко на мъжа си:
- Не пий толкова! Помниш ли последния път как се държа у Иванови?
- Не.

 Joy

# 49
  • Мнения: 1 813
Уууууу, какви сте слаби ракии! "Преди година", "преди две", "преди пет"...

Снощи!
И то по най-глупашки начин - уж да разчистя хладилника, че имаше куп бутилки с по 100 мл останали...
гроздова, сливова, и коняк за десерт...  #Crazy  Ник'ва хигиена на пиене - 'баси простотията.  и днес - яко ацефеинче... Crazy






 Joy Joy Joy    Hug  харесваш ми хахахах,стила и повода ти на напиване ме радват.

# 50
  • Мнения: 483
Зверски пиянства съм имала, все на простотиики ме е избивало...МНООООГО ВЕСЕЛО Joy
От както родих дъщеря си ми изчезна желанието за поркане, вече нищо не близвам, няква отговорна съм станала Sick
И повръщания и секс и голотии и какво ли още не...особено смесено с тревичка  #Crazy

# 51
  • Мнения: 1 006
Не се хваля, а публично се самопорицавам. Преди около месец се нашмърках с почти една бутилка червено вино. Невероятно, силно вино, не зная какво беше. Имах нужда да пийна малко, такава беше компанията. После неусетно доста ми се услади. После наблегнах неконтролируемо, за да подтисна вътрешните си гласове. И накрая се довърших и усмъртих почти нарочно и със съвсем друга цел. Не съм /по/връщала поръчката, не съм правила поражения и няма жертви. Не помня съвсем какво съм говорила и какви съм ги вършила. Всъщност почти не помня и това е колкото хубаво, толкова и лошо. Помня само, че трудно си координирах движенията и мислите. Направих почти успешен опит да ги възстановя бегло и в общи линии като го обърнах на чистене. Съжалявам за случая и то много. На другия ден се обадих и искрено помолих за извинение. Нямам идея дали искрено са ме извинили. Дано.

Оттогава не съм пила и капка алкохол и не искам да си помислям скоро за такъв. Октомври е много мой месец. Поради лични празници и дати, минали и бъдещи важни събития, които очаквам, по повод които няма как да не празнувам. Ще употребявам само по 50-100 гр., ай промис.

Последна редакция: сб, 06 окт 2007, 00:18 от SAKRI

Общи условия

Активация на акаунт