За мъжът-мечта...оптимистично

  • 10 508
  • 184
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 863
Исе, не внимаваш бе, нямам мъж- мечта, казах само простите неща, дето ги искам по принцип, нямам мечтателни дейности за мъже Crossing Arms

# 151
  • Мнения: 420
Isa, аз си падам по зрели мъже.  Crossing Arms

А презрелия сахиб се предполага да има необходимия personal за поддръжка на замъка, болногледачка, лекар, иконом и др. такива. Аз само ще слушам историите му и ще го гледам влюбено. Heart Eyes

# 152
  • Мнения: X
Исааа, забравяш за кожата!!!  Joy

ама тя не ще и да я запомни, щот й намирисва - не ще на пода момичето!  Sunglasses

.......абе нещо за мечтания мъж въобще забравихме докато решим интериорно обстановката Crazy ама друго си е кат ми е уютно  Flutter
ам ако ще избираме интериорно - аз съм за асансьора  Laughing Wink
лол

# 153
# 154
  • Мнения: 451
гладни кокошки-просо сънуваме hahaha hahaha hahaha

ама не е зле да си помечтаем,де  Whistling

аз съм ЗА леглото,в хотел....на морето или на Доспат или.....ех,мечти.кога беше това и к`во беше newsm78

# 155
  • София
  • Мнения: 17 333
Ама мнооого гладни и много просо  Joy Joy Joy

# 156
  • Мнения: 9 990
Ама мнооого гладни и много просо  Joy Joy Joy


то не е смешно никак Confused
Дядо Коледааааа!Дядо Коледаааа!Дядо Коледаааа! Party

# 157
  • Мнения: 451
Birdy,че сме мноого гладни и мноого кокошки-да,ама де го видиш това много просо newsm78,май то не достига  Joy Joy Joy,там ще да е проблема-в липсата на КАЧЕСТВЕННО просо. Ей,поне накрая да се успокоим,че не е проблема в нас.......

# 158
  • Мнения: 1 698
..................................................................................
Дядо Коледааааа!Дядо Коледаааа!Дядо Коледаааа! Party

Оф...лирическо отклонение от темата: тоз дядо вече го недолюбвам Mr. Green
Стечение на обстоятелствата просто...ми то като си `ти баща, ти майка` нЕма много време за доброто ченге и все съм лошото.
После получавам писмо, адресирано до гореспоменатата личност.
По-после му го пращаме и чакаме.
Аз лично, малко преди Коледа, спирам да чакам и се хващам за работа.
Правя нЕк`ви невероятни сметки и изпълнявам, с точките и запетаите.
Не спя предна нощ, че да опаковам порядъчно и да посадя всички подаръци под елхата.
Хм...И после цяла година слушам за `колко е добър Дядо Коледа, а аз к`ва съм зла, щот` не купувам 20то барби или н-тия клонинг на спайдърмен Laughing
(а че въпросния добряк трупа активи за сметка на мойта кредитна карта...АААААА!)

В този ред на мисли, не ща Дядо Коледа да ми носи мъжа-мечта. То и без друго, аз ш трябва, като заслужила Баба Мраз, сама да си го подготвям в пригоден за празничност вид.

# 159
  • Мнения: 1 698
Сега по темата: оптимистично, мъжът-мечта е с дистанционно.
Кеф ти он, кеф ти офф...
А, и ако може за разлика от телевизора, да не ми е в къщата Wink

# 160
  • Мнения: 451
А, и ако може за разлика от телевизора, да не ми е в къщата Wink

Абсолютно точно определение за мъжа-мечта се получи,май newsm78

# 161
  • Мнения: 2 274
Сега по темата: оптимистично, мъжът-мечта е с дистанционно.
Кеф ти он, кеф ти офф...
А, и ако може за разлика от телевизора, да не ми е в къщата Wink
Ти за вибратор ли говориш, само не зная дали има такива с дистанционно?  newsm78
Всъщност  и за секс не става въпрос , а за онази топлина между двама, за онова потръпване...и абе
всеки с мечтите си!  Grinning

# 162
  • Мнения: 623
Сега по темата: оптимистично, мъжът-мечта е с дистанционно.
Кеф ти он, кеф ти офф...
А, и ако може за разлика от телевизора, да не ми е в къщата Wink
Ти за вибратор ли говориш, само не зная дали има такива с дистанционно?  newsm78
Всъщност  и за секс не става въпрос , а за онази топлина между двама, за онова потръпване...и абе
всеки с мечтите си!  Grinning

Е, за втори път тази вечер, жена прави страшен постинг... и както, казах в другата тема, друго си е, когато го каже жена... newsm51

# 163
  • Мнения: 1 698
Ти за вибратор ли говориш, само не зная дали има такива с дистанционно?  newsm78

Не.
И аз не зная има ли с дистанционно вибратори - може да е ужасно старомодно и да съм изостанала нещо в развитието си, ма не съм виждала отблизо.

Всъщност  и за секс не става въпрос , а за онази топлина между двама, за онова потръпване...

Къде не става въпрос за секс? Щото и аз за секс нищо не съм споменавала...

...и абе всеки с мечтите си!  Grinning

Точно. Свят голям, хора всякакви, пожелавам ти да постигнеш мечтите си, каквито и да са.

*полезно е понякога, да допускаш, че е възможно и да не си разбрал отсрещната страна съвсем точно.
просто принципно.
мое мнение, ама както обичам да казвам - може и да не съм права или това си е моята истина.

# 164
  • Мнения: 623
Ти за вибратор ли говориш, само не зная дали има такива с дистанционно?  newsm78

Не.
И аз не зная има ли с дистанционно вибратори - може да е ужасно старомодно и да съм изостанала нещо в развитието си, ма не съм виждала отблизо.


Извинете, че се намесвам, но мисля че идеята на Godzilla е малко по друга...
Кеф ти он, кеф ти офф... има ли такова нещо? Или искаш да е до теб или не, иначе се получава, като в темата "Той ме изправи...", само че точно на обратно

Та, като е он или офф, когато ти си пожелаеш, не може да я има тази топлина и потръпване между двама човека, което според мен автоматично превръща единия в предмет...от тук и от
израза "Кеф ти он, кефти офф" - идва асоциацията с вибратора...според мен...

Общи условия

Активация на акаунт