За мъжът-мечта...оптимистично

  • 10 490
  • 184
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: X
СТЪН!!!  Shocked Това е за конкурс "Няма такива мъже!"
Ама има явно.  Simple Smile
За което - ОЛЕ.
И пак ОЛЕ.
М.. оправи ми настроението днеска.  Simple Smile

# 181
  • Мнения: 2 327
Dioni, личи си кой не следи темата - мие тава човека.
Ама кажи какви майстори ти трябват, справя се с доста задачки, че и аз между другото.

# 182
  • Мнения: 623
Stun, радвам се, че промоцията свърши, защото тъкмо бях започнал да се депресирам (браво на човека).... newsm10

# 183
  • Мнения: 4 458
Stun, радвам се, че промоцията свърши, защото тъкмо бях започнал да се депресирам (браво на човека).... newsm10
newsm78   Rolling Eyes, ама как може бе хора. И аз искам да видя, не е нормално това да пускате такива кратки промоции  Naughty

Ох ама аз докато се натуткам и то цели 10 страници сте изписали.... Tired че отгоре на всичкото и промоции изпускам....  Crossing Arms

Та, за какво иде реч? За идеалния мъж!? Душа,Stun , пусни пак снимката че цяла нощ няма да спя сега от любопитство, особено след коментарите....  Whistling

Ох, а за идеалния мъж.... аз още не мога да събера всичките си изисквания в едно. Знам обаче, че не искам да е педофил и прочие изверг, престъпник и мошеник. А, да, не искам и да е с пороци от сорта на хазарт, фанатично религиозен, алкохол и прекалено много жени, тъй де не ми се иска да живеем като в публличен дом, а аз да съм трътлестата "мама" която събира заработеното  Mr. Green

Еххх, ако се поотпусна малко и политна в облаците..... няма да е лошо да има достатъчно пари, че да не ми се наложи да работя повече (освен за развлечение разбира се), да си имаме голяма къща с ужасно огромен двор ( цял парк ако може Mr. Green). За възрастта нямам претенции  Wink

Ама, най-мразя да ме лъжат така, че това е много голям минус за мъжа, а и не само. Ще е добре да е поне колкото мене висок или ако е възможно малко по-височък  Blush. Не харесвам светлите типове така, че за предпочитане е да е с черна/кестенява коса. Разбира се чистоплътен и да не ми се подмотава с панталони смъкнати до коленете (ууухххх, много го мразя това когато мъжете се разхождат по улиците буквално по бельо, а панталоните незнайно как не са паднали на земята  Sick ). 
Останалот е ясно, нежен, любвеобвилен, вниателен.... ах, сетих се и друго което за предочитане да го няма в списъка с продуките  Joy да не е скндалджия! А, ако може и да готви..... И да прави приятни изненади.....

Е, такова чудо нЕма!!! Naughty Ако някой го срешне някъде да го пакетира и праща с бърза поща, или даже с куриерска пратка - аз поемам разходите колкото и да са  Mr. Green а на пращача специална благодарстевна покана за сватбата и че яде със златни прибори които може по желание да си занесе в къщи за спомен  bowuu   Joy

Ох, стига толкова, време е за сън.... Как ли се спи сега така едно замечтано.... а и Стънче прекратила промоцията..... newsm78

Хехе, лека и до утре от мен  Peace

# 184
  • София
  • Мнения: 4 493
Dioni, личи си кой не следи темата - мие тава човека.
Ама кажи какви майстори ти трябват, справя се с доста задачки, че и аз между другото.
Ами вие много пишете, а аз имах повечко работа и ................ ето резултата - изтървах нещата  Rolling Eyes
А майстори ми трябват -- всякакви - като начало - плочкаджия, после шпакловчик и ако не съм на мнг минус и паркетаджия Sick

Общи условия

Активация на акаунт